Skórzana tapicerka w Soul

Wszystko o wnętrzu twojej KIA SOUL.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix, rob68

Awatar użytkownika
mordimer
SPECYFICZNY DIAGNOSTA
Posty: 336
Rejestracja: 17 paź 2010 19:05
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla Shake, Suzuki Splash
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Skórzana tapicerka w Soul

Post autor: mordimer » 25 sty 2011 08:39

pawlocha pisze:/.../ a nie "duchowych" wraków i emerytów :nono:
... ja Ci dam - od emerytów trzy felgi w bok :mrgreen:

Nie jestem fanem skóry... latem gdy bywam w Stanach cierpię męki /zapalić, włączyć klimę i wypić kawę albo szukać cienia, którego nie ma :? / ale uważam, że bez potrzeby czepiacie się kolegi... jeśli ktoś kocha swoje auto i inwestuje w jego wygląd nie małą przecież kasę, to nie wolno tego nie doceniać... zwłaszcza gdy - jak w tym przypadku - tapicerka do prawdy wygląda na porządną, solidnie zrobioną i do tego ze smakiem utrzymaną w konwencji auta... brawo!!

W Stanach mam u rodzinki przechowanego oldtimera Chevie Caprice /niemal dokładnie jak na TEJ focie, tylko bardziej błękitny/. Niestety tam go nie odnowię, bo koszt robocizny jest kosmiczny ale gdybym mógł, zrobiłbym to natychmiast i cieszył się pięknym lowriderem. Trzeba kochać auta a one się za to odwdzięczają... ktoś się może śmiać albo znacząco popukać w czoło, ale ja potrafię czasem tylko siedzieć i słuchać jak ta potężna V8-ka sobie mruczy na wolnych obrotach... a jak już ruszy, to płynie... i ta gangsterska kanapa z przodu na trzy osoby... i "hebel" do biegów przy kierownicy... i blisko 6 litrów pod maską... i ten piękny gang... degustibus non est disputandum...

Dziś w Polsce to rzadka rzecz - osobisty stosunek do samochodu...

Ktoś powyżej pytał o tapicerkę i poduszki boczne - profesjonalne firmy stosują w tapicerkach w miejscach poduszek specjalne, zrywalne, atestowane szwy.
pozdrawiam - mordimer

sowapl
Nasz człowiek
Posty: 427
Rejestracja: 29 lip 2009 05:27
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT L Tomato Red Black Dragon
Lokalizacja: Zabrze;Będzin

Re: Skórzana tapicerka w Soul

Post autor: sowapl » 25 sty 2011 11:37

ja się pytałem, dzięki za wyjaśnienie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dżaguś
EROTOMAN AMATOR
Posty: 563
Rejestracja: 13 kwie 2010 10:36
Czym jeżdzę: SREBRNY SZERSZEŃ:) benzin L:)
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Skórzana tapicerka w Soul

Post autor: Dżaguś » 25 sty 2011 16:06

Hmmmmmmm.....poniosły Cię nerwy Strażaku ?
a dlaczego ? jesteśmy diametralnie różni w patrzeniu na świat poprzez pryzmat samochodu,dla Ciebie to istotna część życia,dla mnie taka sobie średnia przyjemność. Ty poświęcasz swój czas i kasę na robienie z auta odpustu a ja poruszam się nim gdyż muszę :)
Używanie inwektyw pod moim adresem i cyniczne obrażanie właścicieli Agilii świadczy o braku szancunku dla ludzi uboższych.
Pisanie do Soula,żeby dał znać,jak kupi coś droższego niż 200 złotych to już całkowita ignorancja i brak kultury :)
Właściwie dlatego postanowiłem napisać post ,od którego poszła lawina...po prostu zauważyłem,że tylko Ty masz rację i każde nie zgodzenie się z Tobą lub wyrażenie odmiennego zdania skutkuje obraźliwymi tekstami z Twej strony...
Rób sobie chłopie co Ci tylko przyjdzie do głowy z Twoim duszkiem,lecz jak już dasz Swe opisy i zdjęcia na forum licz się z tym,że komuś MOŻE się to niepodobać i ma prawo to napisać.
DUSZA KIJANKI

uuuuplask
Nasz człowiek
Posty: 624
Rejestracja: 10 cze 2009 11:10
Czym jeżdzę: CVVT L Vanilla Shake

Re: Skórzana tapicerka w Soul

Post autor: uuuuplask » 25 sty 2011 16:21

To że ktoś jeździ Agilo nie znaczy, że jest uboższy. Moja znajoma jest adwokatem. W domu ma kino domowe z telewizorem wartę tyle co Kia Picanto a jeździ Renault Twingo z 97 :czujnik:

Awatar użytkownika
mordimer
SPECYFICZNY DIAGNOSTA
Posty: 336
Rejestracja: 17 paź 2010 19:05
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla Shake, Suzuki Splash
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Skórzana tapicerka w Soul

Post autor: mordimer » 25 sty 2011 16:30

hehehe - moja żona jeździ Splashem czyli... Agilą II i:
- primo - w wersji 1.25 full kosztował więcej, niż mój Soul,
- secundo - w naszym domu to ja biegam na zakupy i myję gary, bom finansowa sierotka przy moim Hausgestapo :swinka:
pozdrawiam - mordimer

Awatar użytkownika
strazak2007
Nasz człowiek
Posty: 656
Rejestracja: 18 cze 2009 20:05
Czym jeżdzę: Mondeo 1,6 ecoboost 160KM
Lokalizacja: Galicja

Re: Skórzana tapicerka w Soul

Post autor: strazak2007 » 25 sty 2011 16:47

.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2011 23:21 przez strazak2007, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
janusz14
Nasz człowiek
Posty: 610
Rejestracja: 13 kwie 2010 09:47
Czym jeżdzę: CRDi XL, Grand Vitara, Smart
Lokalizacja: 05-805 Otrębusy

Re: Skórzana tapicerka w Soul

Post autor: janusz14 » 25 sty 2011 17:17

Dżaguś, a coś Ty tak się uwziął na Strażaka.
Jemu, oceniając po przebiegu, auto służy bardziej niż Tobie do pracy. Wkłada w nie serce i kasę żeby się czuć w nim lepiej podczas codziennych, wielogodzinnych podróży i wcale nie oznacza to, że patrzy na świat wyłącznie przez pryzmat samochodu.

Znam gościa, który wolałby na jeżu dojeżdżać codziennie do pracy niż wydać choć złotówkę na jakiś zbytek poprawiający komfort dojazdu lub samopoczucie. No cóż można i tak.

Można też uznać, że gałka lub mieszek wyczerpują w całości kwestię tuningu auta.

Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: Skórzana tapicerka w Soul

Post autor: Hary66 » 25 sty 2011 21:26

Mordimerze, piszesz tak, jakbyś był pewny że Twoja żona nigdy tego nie przeczyta. :w łeb:
Pozdrawiam, Hary.

Awatar użytkownika
mordimer
SPECYFICZNY DIAGNOSTA
Posty: 336
Rejestracja: 17 paź 2010 19:05
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla Shake, Suzuki Splash
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Skórzana tapicerka w Soul

Post autor: mordimer » 25 sty 2011 22:39

Zadbałem o to - inaczej miałbym prze... kichane do samej śmierci :shock:
pozdrawiam - mordimer

uuuuplask
Nasz człowiek
Posty: 624
Rejestracja: 10 cze 2009 11:10
Czym jeżdzę: CVVT L Vanilla Shake

Re: Skórzana tapicerka w Soul

Post autor: uuuuplask » 25 sty 2011 23:06

Ja bym mimo wszystko zedytował post póki jeszcze masz czas :czujnik:

ODPOWIEDZ