Skórzana tapicerka w Soul

Wszystko o wnętrzu twojej KIA SOUL.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix, rob68

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Skórzana tapicerka w Soul

Post autor: Kwarcu » 27 lut 2011 00:07

Jednak Strażak nie był pierwszy w PL ze skórą. Popatrzcie tutaj jakie cudeńko! Przeczytajcie opis ogłoszenia.
http://otomoto.pl/kia-soul-crdi-nawigac ... 91901.html

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Skórzana tapicerka w Soul

Post autor: soul » 27 lut 2011 05:44

...i podgrzewane są w dodatku z minimum dwoma poziomami grzania.

uuuuplask
Nasz człowiek
Posty: 624
Rejestracja: 10 cze 2009 11:10
Czym jeżdzę: CVVT L Vanilla Shake

Re: Skórzana tapicerka w Soul

Post autor: uuuuplask » 27 lut 2011 11:15

Kwarcu pisze:Jednak Strażak nie był pierwszy w PL ze skórą
Jak dla mnie to może być mnóstwo świetnie dopicowanych Souli których właściciele bądź co bądź po prostu nie są/ nie udzielają się na forum. Nie zdziwiłbym się jakby ktoś juz cvvt doładował.

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Skórzana tapicerka w Soul

Post autor: Kwarcu » 27 lut 2011 11:47

uuuuplask ja bym nie był taki pewien, że jest więcej osób w PL, które odpicowały sobie auto. Bo tak na dobrą sprawę żaden przeciętny posiadacz Soula nie będzie w niego inwestował kilku tysięcy dla skóry czy nawigacji. Czemu? Bo to zupełnie nieopłacalne i każdy normalny to wie. Jeśli ktoś tak inwestuje to albo wie, że autem długo pojeździ(a najlepiej do jego zdechnięcia) albo ma bzika na punkcie bajerów i wisi mu to, że będzie stratny albo ktoś jest po prostu bogaty. Prawdopodobieństwo, że bogacz kupi Soula jest małe, chyba że po to aby nim jeździć do kiosku po gazetki. Dlatego zostają Ci co długo autem pojeżdżą albo są bajeroholikami. Takich osób jest z reguły niedużo, więc wątpie aby w PL znalazło się więcej osób, które oddały Soula do obszycia skórą. Jeśli poza Strażakiem i osobą z ogłoszenia jest ktoś jeszcze w PL to maksymalnie 1-2 osoby.
Co do kwestii, że osoby które mogą modyfikować Soula a nie są na forum - to mam tego świadomość. Nie jestem zdania, że jak ktoś sobie odpicuje Soula to zaraz się zarejestruje na forum i wyskrobie odpowiednie sprawozdanie. Posiadaczy Soula na naszym forum jest mało w porównaniu do tego ile Souli śmiga po drogach.

Co do doładowania CVVT to nie przesadzaj. Gdyby to była Honda Civic TypeR to bym się nie zdziwił, ale raczej takiego świra tuningu wśród posiadaczy Soula nie ma. A jeśli by był to gdzieś o tym byśmy przeczytali a już na bank zobaczyli filmik na YT. :D

uuuuplask
Nasz człowiek
Posty: 624
Rejestracja: 10 cze 2009 11:10
Czym jeżdzę: CVVT L Vanilla Shake

Re: Skórzana tapicerka w Soul

Post autor: uuuuplask » 27 lut 2011 12:27

Apropo Civiców to wiem, że też miałeś trochę z nimi do czynienia. Fakt, że auta już nie nowe i po gwarancji ale na civicklubie można sporo poczytać o doładowanych sprężarką lub kompresorem autach z jednostkami 1.4; 1.5 czy 1.6. I owszem łatwiej im zrobić swapa na przykładowo słynnego b18c4 ale robią to na zasadzie sztuki dla sztuki. Dodam jeszcze, że auto kupiłem dlatego bo mi się niesamowicie podobało (byłem w stanie kupić coś droższego), więc jestem zdania że takich ludzi jak ja jest w Polsce a już na pewno w świecie wiele więcej. Mi po pierwsze mocy wystarcza, a po drugie mam dwie lewe ręce do mechaniki, ale kto wie czy kiedyś bym nie zrobił tego na zasadzie właśnie sztuki dla sztuki. Szczególnie że autko do tego stopnia polubiłem, że nie wiem czy kiedykolwiek się z nim rozstanę, oczywiście kiedyś coś innego kupię, ale duszek zostanie.

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Skórzana tapicerka w Soul

Post autor: Kwarcu » 27 lut 2011 14:04

W przypadku używanych to wiem, że są robione w nich często mody. Widziałem jednego 1.4iS z turbo, choć IMO uturbianie takiej jednostki to strata czasu. Dlatego jak na moje to tylko swap na lepszą bazę do modów. No, ale to taka sztuka dla sztuki jak mówisz. :oczko: To robią Ci, którzy mają do tego powołanie i lubią sobie podłubać. No i nie od dziś wiadomo, że tuning nigdy się nie zwróci, więc to zwyczajna pasja.
Natomiast miałem na myśli nowego Civica TypeR, że prędzej jego ktoś uturbi po wyjeździe z salonu niż Soula.
Sprzedaż Soula za 5 lat będzie pozbawiona sensu, bo jego wartość będzie marna. Dlatego będzie miał chyba dożywocie u mnie. :eviladmin: Poza tym też polubiłem ten wóz, a za parę latek jakby się nadarzyła okazja na mocniejsze serce do wozu to też bym nie pogardził. :cfaniak:

ODPOWIEDZ