Stuki-puki

Wszystko o wnętrzu twojej KIA SOUL.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix, rob68

Awatar użytkownika
Dżaguś
EROTOMAN AMATOR
Posty: 563
Rejestracja: 13 kwie 2010 10:36
Czym jeżdzę: SREBRNY SZERSZEŃ:) benzin L:)
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Stuki-puki

Post autor: Dżaguś » 03 lip 2011 06:53

urok,wdzięk i czar...tu bym upatrywał przyczyn takiego zaangażowania panów serwisantów... :oczko:
my ,faceci tylko pomarzyć możemy o tak szybkich i profesjonalnych naprawch :smirk:
DUSZA KIJANKI

aga1
Bywalec
Posty: 103
Rejestracja: 16 maja 2009 19:38
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT M Tomato red
Lokalizacja: Konin

Re: Stuki-puki

Post autor: aga1 » 03 lip 2011 07:15

No cóż , wcale nie uciekam się do trzepotania rzęsami itp ;) . Uśmiech wystarczy, jak do tej pory . Proponuję spróbować :oczko:.

Awatar użytkownika
IzaM
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 25 mar 2011 11:07
Czym jeżdzę: Soul 1,6 CVVT L Vanilla Shake
Lokalizacja: Nadarzyn
Kontakt:

Re: Stuki-puki

Post autor: IzaM » 28 gru 2011 23:51

U nas standard czyli skrzypiący fotel kierowcy i stuki w prawym podszybiu. A naliczniku dopiero niecałe 8tyś. km...

Z innych awarii - nie wiadomo czemu mieliśmy przerwany wężyk od przedniego spryskiwacza - wymieniony w ASO, oczywiście odpłatnie, bo panowie serwisanci stwierdzili, że to na pewno uszkodzenie mechaniczne, którego gwarancja nie obejmuje :/

Poza tym wszystko gra i tańczy ;)

Awatar użytkownika
SLAWEEKK
Bywalec
Posty: 145
Rejestracja: 10 wrz 2010 08:39
Gadu-Gadu: 2085173
Lokalizacja: Lubin

Re: Stuki-puki

Post autor: SLAWEEKK » 29 gru 2011 16:58

czaprak pisze:W moim przypadku serwis stwierdził, że odgłosy dochodzą z amortyzatorów. Decyzja, amortyzatory do wymiany? Nie jestem tej diagnozy pewny ale chyba się na tym znają, mam taką nadzieję.

w moim przypadku poprostu byla odkrecona tylna belka.... jedna sruba ktora widzimy od strony nadkola- chlopaki w serwisie dokrecili ja i odeslali mnie do domu, asekuracyjnie sprawdzilem druga strone- tez byla luzna- jej juz nie dokrecili...
Obrazek

rachod
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 30 lis 2010 21:53
Czym jeżdzę: benzyna, Java brown RP 2011 L
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Stuki-puki

Post autor: rachod » 29 gru 2011 18:55

IzaM pisze: Z innych awarii - nie wiadomo czemu mieliśmy przerwany wężyk od przedniego spryskiwacza - wymieniony w ASO, oczywiście odpłatnie, bo panowie serwisanci stwierdzili, że to na pewno uszkodzenie mechaniczne, którego gwarancja nie obejmuje :/
Dziwne, bo miałem podobny problem - wężyk przegryziony przez gryzonia(notabene w Katowicach - pozdrawiamy Śląsk) i w moim ASO bez problemu naprawiony za darmo. :czujnik:

Awatar użytkownika
foworek
Nowy....
Posty: 6
Rejestracja: 08 lis 2012 03:14
Gadu-Gadu: 876543
Czym jeżdzę: Soul 1,6 CRDi XL
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stuki-puki

Post autor: foworek » 30 gru 2012 21:08

aga1 pisze:
hektar pisze:Od jakiegoś czasu wkurzał mnie ten szelest gdzieś jakby z podszybia dzięki Forum odkryłem że to ta dupna zaślepka przy zawiasach drzwi. Teraz trzeba coś wymyślić.. bo te fabryczne plastikowe śrubki nigdy nie dadzą sobie z tym rady.
Nie trzeba nic wymyślać - sympatyczni panowie z serwisu wymieniają tzw. spinki na większe w ciągu pięciu minut i stuki-puki jak ręką odjął.
Wychodzi na to, że kobiety mają lepiej. Jakoś mnie w ciągu 5 minut nikt nic nie naprawił :P

ODPOWIEDZ