Pierwsze 1000 km

Wszystko o wnętrzu twojej KIA SOUL.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix, rob68

kukuku2
Uzależniony
Posty: 256
Rejestracja: 28 mar 2009 16:36
Czym jeżdzę: Kia Soul L 1,6 CVVT Tytan Silver
Lokalizacja: Będzin

Re: Pierwsze 1000 km

Post autor: kukuku2 » 30 mar 2009 10:49

Chodzi o tą półkę co zasłania zawartość bagażnika, w standardzie nie ma tego więc każdy może przez szybę zajrzeć co masz i ewentualnie "pożyczyć" jak będzie coś wartościowego. Sądzę że jest to szczególnie ważne jak samochód będzie garażowany pod chmurką
Kia Soul L 1,6 CVVT Tytan Silver

SZREK
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 29 mar 2009 21:25

Re: Pierwsze 1000 km

Post autor: SZREK » 30 mar 2009 10:55

OK - właśnie myślałem o takiej.
Próbowałem żonie pokazać jaki ma bagażnik jednak nic nie można było zobaczyć bo taka półka był zamontowana - dziś będę to podpytam faceta skąd i za ile ją dostać.
Wieczorkiem będę wiedział! Dam info ! Może w Warszawie są do nabycia !

Awatar użytkownika
Mish
Nasz człowiek
Posty: 588
Rejestracja: 30 mar 2009 07:27
Gadu-Gadu: 2343710
Czym jeżdzę: 1,6 CRDi VGT - (XL - Tomato Red)
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Pierwsze 1000 km

Post autor: Mish » 30 mar 2009 11:19

Tak, chodzi o tę półkę... no właśnie w ASO powiedzieli, że szły półeczki do Polski, ale była jakaś wada i zawrócili cały transport...
Obrazek moja KIA Soul XL 1,6 CRDi VGT

SZREK
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 29 mar 2009 21:25

Re: Pierwsze 1000 km

Post autor: SZREK » 30 mar 2009 17:40

Byłem w tym Hipermarkecie i :shock: :shock: :shock: :shock:
Zamontowana była zwykła roleta okienna - taka rozwijana :lol: :lol: :lol: :lol:
Myślałem, ze pęknę ze śmiechu.
Była zmyślnie zamontowana - nawet nie poznałem, że to samoróbka.
Rozmawiałem z facetem ale powiedział, że będą w najbliższym czasie, ale po zadaniu mu pytania troszkę zaniemówił. Powiedział że będą za kilka dni a od połowy maja będzie montowana seryjnie. Ciekawe czy mi nie nawinął makaronu na uszy. :?: :?: :?:

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Pierwsze 1000 km

Post autor: soul » 30 mar 2009 17:52

Nawinął :lol:
To jest dodatek-dodatkowo płatny ew. będzie to jako gratis żeby petent się o nic nie upominał.
Nam chcieli dać dywaniki. :lol: Wynegocjowaliśmy pierwszy darmowy pełny przegląd na 15 000km.
Dywaniki według mnie nędza bo bez pod stopka i zwykła wykładzina zamiast rip(ryflowana gruba).
Gumowe też nie teges bo bez pod stopka a to skutkuje wytarciem dziury w wykładzinie.

SZREK
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 29 mar 2009 21:25

Re: Pierwsze 1000 km

Post autor: SZREK » 30 mar 2009 18:23

A, ja taki łatwowierny ;)
Jednak zobaczyłem coś ciekawego - wykładzinę pod maską ! W pierwszym jak widziałem to nie było a w tym była, ale było widać ślady cięcia od noża :lol: jak zadałem pytanie na ten temat to pozwiedzał, że do metalików takie i tylko w ich salonach takie dają !!!!!!!!!! Z tego co widzę to jest mała manufaktura i troszkę walczą o klienta :) może nie będzie tak źle z tymi Niemcami !?
Najbardziej mi się podobało, jak dopatrzyłem się tej wykładziny - wyciszenia maski i tę roletę to facet zmiękł i natychmiast mnie nie polubił. Byłem zbyt dociekliwy :lol:
Profesjonalizm sprzedażowy na wysokim poziomie ;) może to znajomy prezesa i zatrudnił go bo innej pracy by nie dostał :lol:

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Pierwsze 1000 km

Post autor: soul » 30 mar 2009 18:57

Powiem Ci w sekrecie że "oni" śledzą fora i wyciągają wnioski.Jak była akcja wadliwych łączników w ceed to jak tylko ktoś podjeżdżał do aso to sami proponowali zmianę. JA natomiast czekam aż ktoś zrobi fote tej osłony pod silnikiem w CRDI i wygłuszenia maski ale oryginału a nie dociętej nożem z wykładziny. Osłona jest potrzebna bo silnik się brudzi strasznie.U nas cały zachlapany błotem z jezdni.

SZREK
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 29 mar 2009 21:25

Re: Pierwsze 1000 km

Post autor: SZREK » 31 mar 2009 21:03

A, to nie ma tej osłony??????? pod silnikiem.
A powiem, Ci też w sekrecie, że słyszałem iż w Soulu czasami przestaje grać radio! i wystarczy wyłączyć silnik i ponownie go załączyć i jest OK - ponoć w Seed jest to samo.
To może ustalmy coś !
Czy w Soul w dieslu jest mata wygłuszająca pod maską ????? (wiem że Seed - ma takową a ponoć Seed w benzynie już nie)
Czy powinna być płyta pod silnikiem?

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Pierwsze 1000 km

Post autor: soul » 31 mar 2009 21:16

Diesel powinien mieć osłonę pod silnikiem i mate wygłuszającą pod maska silnika.
Radio w Soul jest ok. Pozbawione wad wieku dziecięcego jak to miało miejsce w cee'd.
Czyta bez problemu pamięci usb 4 GB
Może ma to związek z tymże produkowany jest w Korei a nie w Słowacji.
Z lakierem też nie mam problemu.Podobnie z zawieszeniem. Jak również z przecierającym się mieszkiem dźwigni zmiany biegów. :lol:

Awatar użytkownika
Mish
Nasz człowiek
Posty: 588
Rejestracja: 30 mar 2009 07:27
Gadu-Gadu: 2343710
Czym jeżdzę: 1,6 CRDi VGT - (XL - Tomato Red)
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Pierwsze 1000 km

Post autor: Mish » 01 kwie 2009 06:54

Pod maską jest mata wygłuszająca, bo wczoraj patrzyłem w salonie na mój egzemplarz... odnośnie osłony pod silnikiem to facet powiedział, że nie ma i nie ma takiej konieczności, bo wszystkie elementy są w osłonach...
Obrazek moja KIA Soul XL 1,6 CRDi VGT

ODPOWIEDZ