Skóra ?

Wszystko o wnętrzu twojej KIA SOUL.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix, rob68

gypsy
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 03 cze 2010 08:30
Czym jeżdzę: soul czarna benzyna xl
Lokalizacja: Podkarpacie

Skóra ?

Post autor: gypsy » 02 paź 2011 12:48

W specyfikacji modelowej 2010 , a i w roku modelowym 2011 widnieje zapis , cytuje : "Koło kierownicy , drążek zmiany biegów obszyty skórą" , brak informacji iż jest to plastik , eko skóra czy też po prostu winyl , po 14 miesiącach eksploatacji okazało się ze ta "skóra" po prostu się wyciera czyli produkt jest nie zgodny z umową , a skóra jest tylko plastikową podróbą , jak myślicie jak skończy się próba reklamacji ?

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Skóra ?

Post autor: Kwarcu » 02 paź 2011 16:46

Że powinieneś jeździć w rękawiczkach, aby tej skóry nie wytrzeć. :zlosnik:

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Skóra ?

Post autor: soul » 02 paź 2011 17:59

Reklamuj.
Mądra głowa która tam siedzi w KMP i odrzuca reklamacje odpisze, że to błąd w specyfikacji bo skóra jest eko a nie z prawdziwej świnki.

gypsy
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 03 cze 2010 08:30
Czym jeżdzę: soul czarna benzyna xl
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Skóra ?

Post autor: gypsy » 02 paź 2011 19:16

Widzicie Panowie my nigdy nie będziemy traktowani jako konsumenci o których trzeba dbać i w ten sposób budować wizerunek marki . Gdybym w ten sposób traktował swoich klientów już dawno bym wypadł z rynku , z tym ze moi klienci nie kładą uszu po sobie tylko walczą o swoje . Czytając komentarze na tym forum mam wrażenie że większość zarejestrowanych jest powiązana w jakiś sposób z marką KIA ( może to tylko moje wrażenie ) . Jesteście zafascynowani samochodem i nie chcecie upominać się o swoje , i w ten właśnie sposób jesteśmy traktowani przez KIA . Wiem jedno że tak tandetnie wykonanego samochodu nie użytkowałem do tej pory , ale wiem także że to był ostatni samochód tej marki , ach nikt z moich znajomych tez nie popełni takiego błędu by wiązać się z tą marką
Z poważaniem
PK

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Skóra ?

Post autor: soul » 02 paź 2011 19:39

..no ja i Kwarcu jesteśmy w zarządzie KMP-kurcze szybko się wydało :rotfll:
Fantasmagorie waść uprawiasz.
Wiele osób tu walczyło i walczy o swoje.
Osobiście nic mi nie wiadomo ,że jest tu w ogóle ktoś związany z KMP zawodowo a nie pismami reklamacyjnymi.
Zaprawdę powiadam Ci, ze to tylko Twoje odczucie w dodatku błędne.
Dla Twojej informacja jak nie chce Ci się przeglądać forum to miedzy innymi mi malowali auto z powodu odprysków zresztą chyba jako ostatniemu bo potem się KMP zacięło i odrzuca reklamacje na ten badziewny lakier.
Co do tandety to się nie zgodzę bo inne marki wypadają znacznie bardziej plastikowo nie wspominając o cenie za swoje pudełka.
Z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że jesteś najzwyczajniej rozgoryczony, że farba zeszła z plastikowej świnki.
Ja bym spróbował reklamacji na piśmie na Twoim miejscu.

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Skóra ?

Post autor: Kwarcu » 02 paź 2011 21:10

SOUL mów za siebie... ja nadal działam jako tajny agent KMP na tym forum i nic się nie wyda. :złosliwy: Trzeba spiskować, oj trzeba. :rotfll:

Awatar użytkownika
soulek
CZŁOWIEK SUCHAR :)
Posty: 530
Rejestracja: 06 lut 2010 23:06
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT M Vanilla Shake
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Skóra ?

Post autor: soulek » 03 paź 2011 13:20

:czujnik: Qrwa ! Same Szyszki z KMP są na tym forum. A i agent Kwarcu przybyły z samej Korei zaszył się na tej stronie by inwigilować Soul-owiczów. :wmur: Kwarcu wstyć się. :haha1: :haha1:

Awatar użytkownika
grisza
Bywalec
Posty: 139
Rejestracja: 31 sie 2011 07:53
Czym jeżdzę: SOUL L 1.6 GDI RED
Lokalizacja: WROCŁAW

Re: Skóra ?

Post autor: grisza » 03 paź 2011 14:09

Składaj reklamację i tyle - z czego by ona nie była to wycieranie po 14 m. na pewno nie jest normalną rzeczą.
A co do samych reklamacji ogólnie, to niestety jeszcze do zachodu mamy lata świetlne i to niezależnie czy chodzi o samochody, czy o inne rzeczy. Najważniejsze to sprzedać.

ODPOWIEDZ