Foteliki samochodowe

Wszystko o wnętrzu twojej KIA SOUL.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix, rob68

Awatar użytkownika
KLIK
Uzależniony
Posty: 150
Rejestracja: 21 lip 2009 06:10
Gadu-Gadu: 3036521
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT "L"
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Foteliki samochodowe

Post autor: KLIK » 31 sie 2010 06:44

Ja myślałem też o foteliku i bazie z isofixem ale jak poszedłem do sklepu i dowiedziałem się że foteliki z tym systemem są 3 razy droższe mówię ok bezpieczeństwo w końcu to mój pierworodny ok żonka kupujemy ale sprzedawca że ta baza jest tylko pod nosidełko i do 9kg wiec stwierdziliśmy ze kupujemy normalnego x-cara z racji że wózek jest x-lander montowanego do pasów i nie żałuję od narodzin dziecka minęło prawie 3 m-c a ja go użyłem dokładnie 5 razy teraz żałuję że nie kupiliśmy używki bo naprawdę z dzieckiem rzadko jeździmy autem. Kolejny już będzie z isofixem bo dziecko będzie większe i zimą jeździmy na nartach pozdrawiam i przemyśl to.
FF MK3->FF MK4->Megane Coupe->Laguna PH II->Peugeot 307->KIA SOUL "L" Vanilla Shake
Pozdrawiam Marek

sowapl
Nasz człowiek
Posty: 427
Rejestracja: 29 lip 2009 05:27
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT L Tomato Red Black Dragon
Lokalizacja: Zabrze;Będzin

Re: Foteliki samochodowe

Post autor: sowapl » 31 sie 2010 08:16

afera była z Chicco, a Recaro miało dobre oceny, jednakże zaznaczam ,że to info od znajomych którzy mają dzieci, a nie z naszego doświadczenia, bo my jeszcze nie.
Obrazek

Awatar użytkownika
mi205
Uzależniony
Posty: 290
Rejestracja: 30 kwie 2009 09:44
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Foteliki samochodowe

Post autor: mi205 » 31 sie 2010 09:24

fakt - na początku nosidełko, później fotelik jakiś konkretniejszy. Jestem fanem isofixa, co nie zmienia faktu, że moja młoda na razie jeździ w jakimś czymś mocowanym jedynie pasami, gdy zacznie przypominać człowieka (a przynajmniej siedzieć jak człowiek miast leżeć) - dostanie coś mocowanego na sztywno, na razie za szybko rośnie i za mało jeździ, żeby miało to sens.
Tu pomocna dość stronka: http://fotelik.info/

Awatar użytkownika
Dziq
Uzależniony
Posty: 232
Rejestracja: 24 mar 2010 22:37
Czym jeżdzę: Vaniliowym Smokiem na ropę jeżdżę :)
Lokalizacja: 3city

Re: Foteliki samochodowe

Post autor: Dziq » 31 sie 2010 17:13

Dzięki za rady - zwłaszcza te dotyczące częstotliwości jeżdżenia z dzieckiem. W związku z powyższym zdecydowałem się na fotelik mocowany w pasach - Kiddy Maxi Pro, który uzyskał całkiem wysokie noty w testach w tym roku.

ODPOWIEDZ