Waniliowy Smok szuka nowego Pana nowej Pani

Moderator: Kwarcu

credo
Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 16 mar 2011 13:08
Czym jeżdzę: Soul 1,6 CRDi XL

Waniliowy Smok szuka nowego Pana nowej Pani

Post autor: credo » 09 mar 2014 19:22

Witajcie

Z żalem muszę się rozstać ze swoim SOULem. :(
Tydzień temu przesiadłem się do służbówki, a że jestem jedynym kierowca w rodzinie to SOULem nie ma kto powozić.
Jak wiadomo samochód musi jeździć i czuć się potrzebnym a jak tylko stoi marnieje.
Dlatego po tygodniowym łamaniu się z samym sobą podjęliśmy z żoną decyzję o sprzedaży SOULa.

Waniliowy Smok to wersja 1,6 CRDI XL z roku modelowego 2011 w kolorze Vanilla Shake z fabrycznym pakietem DRAGON.
Do SOULA jako samochodu na tym forum nikogo przekonywać nie muszę :winner: więc dodam tylko co wyróżnia mój samochód:
To rok modelowy 2011 ( moim bardzo subiektywnym zdaniem najładniejszy ze wszystkich dotychczasowych - no poza najnowszym, który w Europie dopiero debiutuje ), a więc ma już dwupłaszczyznową regulację kolumny kierownicy, komputer pokładowy wskazujący m.inn. chwilowe i średnie zużycie paliwa i w pełni automatyczna klimatyzację a z zewnątrz nowe klamki (nie kasetowe ), a jednocześnie ma klasyczne (dla SOULa) reflektory w kształcie strzały.
Samochód to połączenie lakieru Vanilla Shake i pakietu DRAGON (felgi 18" czarne + chromowane klamki + nakładki na zderzaki, lusterka i słupki A w kolorze fortepianowej czerni).
W samochodzie od razu przy zakupie zamontowałem hak (automatyczny, wyciągany) i.......i tak się zdarzyło że nigdy go nie użyłem. Mam do tego nowy (też jeszcze nie użyty bagażnik na hak THULE na 3 rowery).
Do samochodu dołączam zestaw kół na zimę. Uznałem, że SOUL nie zasługuje na stalówki więc na zimę mam alufelgi DESENT RE DARK 16" (na zdjęciach w ogłoszeniu samochód właśnie na tych kołach).
Jeśli ktoś z szanownych forumowiczów byłby zainteresowany podaje link do ogłoszenia:
http://otomoto.pl/kia-soul-crossover-C32459597.html

ODPOWIEDZ