Poszukuję - tylny zderzak do Kia Soul

Moderator: Kwarcu

Awatar użytkownika
galstoner
Nowy....
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2009 23:57
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT wersja M ciężarówka
Lokalizacja: Kraków

Poszukuję - tylny zderzak do Kia Soul

Post autor: galstoner » 20 sty 2010 09:08

Ukłony.
Poszukuję tylnego zderzaka do mojej Kia'nki. Najlepiej w kolorze czerwonym. Jakiś :haker: nieostrożny kierowca szurną mnie na parkingu i odjechał. Zderzak jest porysowany (to pestka), ale do tego pękł na dł. 15 cm. Oczywiście mam pełny pakiet ubezpieczeniowy, ale zastanawiam się czy lepiej wymienić czy naprawiać zderzak i czy w ogóle taką drobnostkę zgłaszać do ubezpieczyciela.
Może ktoś widział samotny czerwony zderzak w niedużej cenie czekający na moją kia'nkę.
Będę wdzięczny za informację.
Pozdrawiam.

shafted
SOKOLE OKO
Posty: 704
Rejestracja: 24 lis 2009 13:24
Czym jeżdzę: XL ON
Lokalizacja: Jura

Re: Poszukuję - tylny zderzak do Kia Soul

Post autor: shafted » 20 sty 2010 09:50

http://otomoto.pl/kia-soul-2009-r-1-6-c ... 68843.html

kolor inny ale możesz pędzelkiem.. :galy:
Say your prayers little one
don't forget, my son
to include everyone... James said ;)

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Poszukuję - tylny zderzak do Kia Soul

Post autor: Kwarcu » 20 sty 2010 17:07

Wiem co to za ból, bo mam tak samo u siebie... Po powrocie ze sklepów na parking był porysowany tylny zderzak na lewym rogu... Na szczęście tylko rysy, ale duże i widoczne... Nie zgłaszałem takiej pierdoły do ubezpieczalni, bo to nieopłacalne(szkoda zniżek). Druga sprawa jest taka, że to plastik - nie zardzewieje, więc nie ma pośpiechu do wymiany. Szpeci wóz, ale nie robię póki co nic z tym i jeździ się jakoś z rysami. Jak przyjdzie ochota na odpicowanie, to lakiernik lub nowy zderzak okazyjnie od rozbitego dawcy w czerwonym kolorku wezmę. Powodzenia życzę w poszukiwaniach :)

Misiaq
Nasz człowiek
Posty: 430
Rejestracja: 18 maja 2009 18:06
Czym jeżdzę: 1.6 noPB/XL
Lokalizacja: SO

Re: Poszukuję - tylny zderzak do Kia Soul

Post autor: Misiaq » 14 lut 2010 11:05

poszukaj jakiegoś szpeca od spawania plastiku, jeśli pęknięty to powinno się dać pospawać, naprawić i przemalować :bigok:
Obrazek

ODPOWIEDZ