ASO KIA POLMOTOR SZCZECIN Struga 82C

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

ASO KIA POLMOTOR SZCZECIN Struga 82C

Post autor: soul » 01 cze 2010 11:58

Miła obsługa, personel słucha tego co ma do powiedzenia klient.
Diagnoza i naprawa w expresowym tempie bez zbędnej zwłoki.
Awaria dopadła łożysko wyciskowe sprzęgła.
Auto oddane umyte i wyczyszczone.


Tego powinni się nauczyć inni w Szczecinie.
Polecam Ten serwis - tu jest już Europa.
Zaoszczędzony czas i nerwy to bezcenna rzecz. :ok:

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: ASO KIA POLMOTOR SZCZECIN Struga 82C

Post autor: soul » 27 sie 2010 18:23

Kolejna wizyta w ASO Polmotor-u.
Kolejny raz zostaliśmy zaskoczeni.
W ramach naprawy gwarancyjnej zostało zakwalifikowane lakierowanie wypiaskowanych progów i rantów drzwi tylnych z obu stron.
Nie wiem jak oni to robią ale drzwi i błotniki tylne polakierowane idealnie. Żadnych zapadnięć, pryszczy po prostu idealnie położona powłoka lakiernicza.
Przyglądałem się dobra godzinę i nic nie mogę znaleźć. Korciło mnie aż żeby pomierzyć grubość powłoki bo było nie do uwierzenia żeby to wyglądało jak fabrycznie.
Okazuje się, że pomimo wcześniejszych doświadczeń z innym ASO i "gadania", że lakier ogląda się z odległości 1 metra
i nie da się tego zrobić lepiej, można po ludzku polakierować blachy zgodnie ze sztuka i bez proszenia i reklamacji.
Mało tego , cała operacja zajęła 3 doby.
Polecam Polmotor i buziaki dla ich lakiernika.

Awatar użytkownika
Dżaguś
EROTOMAN AMATOR
Posty: 563
Rejestracja: 13 kwie 2010 10:36
Czym jeżdzę: SREBRNY SZERSZEŃ:) benzin L:)
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: ASO KIA POLMOTOR SZCZECIN Struga 82C

Post autor: Dżaguś » 27 sie 2010 18:33

podejrzewam,że lakiernik jest kobietą ? :oczko:
są lakiernie w naszym pięknym kraju kładące lakier jak w fabryce...sam się o tym przekonałem malując poprzednie autko...np.element,który nie ma wyraźnego oddzielenia od innej części pojazdu ,został pomalowany tak, że nie można było nawet z lupą znaleźć łączenia starego lakieru z nowym...wiem,że na gwarancji jesteśmy skazani na ASO,więc szukajmy więcej takich perełek ,o których pisze SOUL :)
DUSZA KIJANKI

GrochSOUL
Nowy....
Posty: 7
Rejestracja: 24 paź 2010 09:14
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT XL Titanium Silver
Lokalizacja: Drawno

Re: ASO KIA POLMOTOR SZCZECIN Struga 82C

Post autor: GrochSOUL » 31 paź 2010 14:31

Ja byłem wczoraj w Polmotorze, to pan w salonie za przeproszeniem totalnie mnie olał. Brzęczał coś a to że podszedł zapytać czy może w czymś pomóc wydawało się strasznie wymuszone. Może miał zły dzień...

ODPOWIEDZ