ASO SOLEY - PRO Zabrze !

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

Awatar użytkownika
Wujek
JESTEM HARDCORE-m
Posty: 318
Rejestracja: 17 wrz 2010 00:46
Gadu-Gadu: 1619120
Czym jeżdzę: Kia Soul, Ford Ranger, Trabant Combi
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

ASO SOLEY - PRO Zabrze !

Post autor: Wujek » 09 paź 2010 11:11

Się podzielę moimi spostrzeżeniami na temat tego ASO i Salonu sprzedaży !
Dziś wybrałem się tam moją świeżo zakupioną KIA SOUL na przegląd !
Jedyne co było miłe, że poszli mi na rękę i przymrużyli oko na przebieg, reszta to totalna porażka !!
W salonie sprzedaży byłem jak szukałem SOULa i wtedy już uderzył mnie brak profesjonalizmu kadry tam pracującej i podejście do klienta ! Łaziłem, chodziłem, otwierałem, oglądałem i nic ! Dopiero jak grzecznie podniosłem głos i zapytałem czy tutaj ktoś pracuje podszedł do mnie miły Pan, który nie był w stanie mi nic ciekawego powiedzieć.
Na pytania odpowiadał Ehe... Tak... no właśnie... nie... nie słyszałem... Więc salon olałem.

Czytałem pozytywne opinie na temat serwisu ! I co ? I się nie mile rozczarowałem !
Wchodząc dowiedziałem się na wstępie, że nie przyjmują kart kredytowych... mam sobie jechać do bankomatu po gotówkę ( zapomnieli mnie poinformować telefonicznie ), w pobliżu jeden Bankomat na Politechnice więc trzeba było czekać i 20 minut w plecy.
Przyjęcie samochodu trwało chyba z 30 min bo się chłopak gubił. Przyjęciu Panowie skierowali mnie do "poczekalni" przy drzwiach serwisu ! Wygodne połamane fotele bujające się jak konik na biegunach, miłe przeciągi na podłogach kartony zamiast kafelek i wszędzie PALACZE , a czekać trzeba był 2 godziny. Po prawie godzinie siedzenia nie wytrzymałem i zapytałam się miło czy dostanę kawę, herbatę czy coś innego do picia... Pan odpowiedział tak tak proszę iść na salon i powiedzieć dziewczyną ! Teraz coś dla męskiej części forumowiczów to TA dziewczyna ;-) Ładna ale... nie ta bielizna. Mniejsza ;-) Dostałem kawę JUPI, dalej siedziałem w przejściu gdzie troszkę wiało...
Miałem styczność z wieloma serwisami i poczekalnia dla klienta to był priorytet ( czasem było również WiFi )!
Pytano się czy coś do picia nie przynieść, pokazano gdzie toaleta ( tu mi zaproponowano taką na zapleczu pracowniczą, która niestety miała awarię ) !
No może tamte salony były dłużej na rynku i dbały o markę w końcu ASO jest wiele ! Tam bym wrócił tu już nie !
Co do kosztów... najpierw Pan powiedział 640 PLN z olejem + lakier 45 PLN = 685 PLN, jakie było moje zdziwienie jak na fakturce pojawiło się 716 PL, niby to tylko 30 PLNów, ale sam fakt.
Na pytanie malowanie ( cieniowanie ) jednego elementu ( mała rysa ) Pan stwierdził, że trzeba cały bok malować i koszt to 1000 netto ! I nie ma innej opcji ! Jakoś w innych serwisach umieli ! Nie ma jak pójść na łatwiznę i przy tym coś zarobić ( mieli specjalistów jeden malował Merce a drugi Harleye LoL !
Auto otrzymałem "umyte" co racja to racja ale po chwili zrobł się z tego jeden wielki zaciek ! Kolor taki, że brudu i tak nie widać więc po co się męczyć !

Podsumowanie ! Nie polecam ! Szkoda czasu !
Btw. Najlepsza była oferta na koła ! 750 PLN za felgę z oponą ! Opona jakiś Nexen, a felga Chiński noname, ale przecież mamy promocję !
Street racing is not a crime !? Well... it is but F**K it !!

ODPOWIEDZ