Salon i ASO Auto Coma Poznan

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

stasi29
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: 10 kwie 2009 18:44
Gadu-Gadu: 6961431
Czym jeżdzę: 1.6 CRDi XL Vanilla Shake
Lokalizacja: Poznań

Salon i ASO Auto Coma Poznan

Post autor: stasi29 » 03 maja 2009 17:20

Jak na razie same pozytywy. Szybka obsluga przy zakupie samochodu. Pełne doradztwo i profesjonalizm. Oczywiscie dodatki do auta od sprzedawcy gratis. Wiec mozna polecic. Mozliwosc jazdy probnej co prawda benzyna ale jest. Polecam tego sprzedawce.

synergie
Nowy....
Posty: 3
Rejestracja: 07 maja 2009 13:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Salon i ASO Auto Coma Poznan

Post autor: synergie » 07 maja 2009 14:19

W narodowym teście Auto-Świata ASO Kii wypadły zdecydowanie najgorzej ze wszystkich marek.
I moje (pięcioletnie) doświadczenia to potwierdzają. Auto Coma ma za dużo klientów, żeby się starać.
Fachowców mają przyzwoitych, ale obsługa klienta, czas oczekiwania na naprawę i ceny wołają o pomstę do nieba.
[.......Wymoderowano....]

stasi29
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: 10 kwie 2009 18:44
Gadu-Gadu: 6961431
Czym jeżdzę: 1.6 CRDi XL Vanilla Shake
Lokalizacja: Poznań

Re: Salon i ASO Auto Coma Poznan

Post autor: stasi29 » 07 maja 2009 15:28

Do Zielonej Gory aby jechac zrobic serwis to szkoda czasu. Serwisowalem u nich niejedno auto i zawsze bylem zadowolony z jakosc uslug i cen.

kingeny
Uzależniony
Posty: 154
Rejestracja: 19 kwie 2009 11:02
Lokalizacja: Poznań

Re: Salon i ASO Auto Coma Poznan

Post autor: kingeny » 07 maja 2009 16:00

ja tam kupuje w Komornikach autko ale jasli chodzi o Auto Coma to byłem i miło zostałem potraktowany

stasi29
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: 10 kwie 2009 18:44
Gadu-Gadu: 6961431
Czym jeżdzę: 1.6 CRDi XL Vanilla Shake
Lokalizacja: Poznań

Re: Salon i ASO Auto Coma Poznan

Post autor: stasi29 » 04 cze 2009 13:37

Ja mialem kaprys aby moje auto samo sie zamykalo po ruszeniu. Wiec dla pracownikow Auto Comy nie byl to zaden problem. Jak chcialem tak zrobili. Moge jeszcze dodać ze odbiór auta przed wyznaczonym terminem - tu duzy plus. Znalezli taki kolor jak chcialem - duzy plus. Wszystko zalatwione sprawnie i szybko.

teethar
Nowy....
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2009 16:55
Czym jeżdzę: Kia Soul L benzin Vanilla

Re: Salon i ASO Auto Coma Poznan

Post autor: teethar » 29 paź 2010 07:42

Witam,

dzisiaj oddałem do tego ASO roczną Kię Soul 1.6 benzynka. Kilka dni temu zauważyłem, że w aucie nie działa ogrzewanie i silnik się grzeje - problem z płynem chłodniczym. Okazało się, że płyn cały żona wypryskała przy podróży ze Szczecina do Poznania. Przedwczoraj dolałem, narazie trzyma poziom identyczny ale ogrzewania nadal nie ma a silnik grzeje się jakby mniej - ale mimo to temperatura rośnie o wiele bardziej jak przed zdarzeniem. W tym oto ASO powiedziano mi, że to przegryziony przez gryzonie przewód chłodnicy (nie wiem konkretnie który odcinek). Faktycznie widziałem że na przewodzie są jakieś białe plamki, jakby osad z kamienia, ale miejsce z którego się to wydobywa ni cholery nie przypomina miejsca uszkodzonego przez gryzonia! Wygląda na czyste mikropęknięcie! Czy jest jakiś sposób żeby to sprawdzić? Jeśli chcą mnie naciągnąć - jak się bronić? Czy ma ktoś zdjęcia takiego przewodu (pogryzionego) albo jakiegokolwiek innego? No i ostatnie pytanie uzasadniające bycie tego posta w tym dziale - czy ktoś już miał taką sytuację w tym ASO i czy są uczciwi i nie próbują ominąć naprawy gwarancyjnej?

Awatar użytkownika
janusz14
Nasz człowiek
Posty: 610
Rejestracja: 13 kwie 2010 09:47
Czym jeżdzę: CRDi XL, Grand Vitara, Smart
Lokalizacja: 05-805 Otrębusy

Re: Salon i ASO Auto Coma Poznan

Post autor: janusz14 » 29 paź 2010 09:58

Z tego co napisałeś wynika, że to nie gryzoń, z żona jest winna. Masz bardzo zdolną żonę bo długo myślałem i myślałem i nie wymyśliłem jak w trasie wypryskać płyn z chłodnicy.

kukuku2
Uzależniony
Posty: 256
Rejestracja: 28 mar 2009 16:36
Czym jeżdzę: Kia Soul L 1,6 CVVT Tytan Silver
Lokalizacja: Będzin

Re: Salon i ASO Auto Coma Poznan

Post autor: kukuku2 » 29 paź 2010 10:20

To fakt też mnie to zastanowiła jak kobieta tego dokonała :bigok:
Kia Soul L 1,6 CVVT Tytan Silver

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Salon i ASO Auto Coma Poznan

Post autor: soul » 29 paź 2010 10:43

Bez jaj, jak pogryziony to pogryziony a nie popękany. :bajer:

Awatar użytkownika
Dżaguś
EROTOMAN AMATOR
Posty: 563
Rejestracja: 13 kwie 2010 10:36
Czym jeżdzę: SREBRNY SZERSZEŃ:) benzin L:)
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Salon i ASO Auto Coma Poznan

Post autor: Dżaguś » 29 paź 2010 15:35

tęskniąc za męzem,żona wyciągła pierszy lepszy przewód z komory silnika i przegryzła.....proste :oczko:
DUSZA KIJANKI

ODPOWIEDZ