Salon KIA RM Filipowicz w Krakowie

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

Awatar użytkownika
Northrop
PAN REZYSER
Posty: 175
Rejestracja: 06 sty 2010 12:37
Czym jeżdzę: Kia Soul L CVVT 1.6 Moonlight-blue
Lokalizacja: Kraków

Re: Salon KIA RM Filipowicz w Krakowie

Post autor: Northrop » 11 mar 2010 09:16

Ponieważ zbieram się do wymiany oleju w Kijance, wlazłem wczoraj na stronę ASO Filipowicz co by zlokalizować namiary kontaktowe. W szczególności polecali korzystać z formularza 'Umów się na wizytę' po którego wysłaniu ktoś z obsługi miał się ze mną kontaktować. Zapytanie przez stronę wysłałem wczoraj około 10:00 spodziewając się reakcji w przeciągu maksymalnie kilku godzin. Tymczasem minęły blisko 24 godziny i żadnego kontaktu nie odnotowałem.

W mojej ocenie, ASO Filipowicz zalicza - drobny bo drobny - ale jednak minus :nono: . Skoro nikt z ich strony nie śledzi zgłoszeń z powiadomień on-line, niech nie namawiają do korzystania z takiej formy kontaktu. Dziś będę dzwonić - zobaczymy co dalej.

Awatar użytkownika
Northrop
PAN REZYSER
Posty: 175
Rejestracja: 06 sty 2010 12:37
Czym jeżdzę: Kia Soul L CVVT 1.6 Moonlight-blue
Lokalizacja: Kraków

Re: Salon KIA RM Filipowicz w Krakowie

Post autor: Northrop » 12 mar 2010 09:31

A tak wygląda ostateczna wycena wymiany oleju >> wycena

[POST ZAKTUALIZOWANY]

Awatar użytkownika
Northrop
PAN REZYSER
Posty: 175
Rejestracja: 06 sty 2010 12:37
Czym jeżdzę: Kia Soul L CVVT 1.6 Moonlight-blue
Lokalizacja: Kraków

Re: Salon KIA RM Filipowicz w Krakowie

Post autor: Northrop » 13 mar 2010 09:31

Pierwsza wizyta mojej Kijanki w ASO Filipowicz zaliczona. Obsługa niezwykle profesjonalna i uprzejma, cena usługi na akceptowalnym poziomie (szczególnie względem wcześniejszej wyceny), czas działania (wymiana oleju) 45 min - w tym czasie udostępniona przestronna, wygodna i dobrze wyposażona poczekalnia. Całkowity poziom usługi oceniam wysoko. :oki:

Awatar użytkownika
Northrop
PAN REZYSER
Posty: 175
Rejestracja: 06 sty 2010 12:37
Czym jeżdzę: Kia Soul L CVVT 1.6 Moonlight-blue
Lokalizacja: Kraków

Re: Salon KIA RM Filipowicz w Krakowie

Post autor: Northrop » 23 maja 2010 00:14

A mnie ostatnio salon wysłał kartkę na urodziny z życzeniami... miło :brawo: :aha:

Awatar użytkownika
wronek
Bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 22 cze 2009 21:13
Gadu-Gadu: 4401105
Czym jeżdzę: Kia Soul XL 1.6 16V (Street Deamon)
Lokalizacja: Jędrzejów

Re: Salon KIA RM Filipowicz w Krakowie

Post autor: wronek » 23 maja 2010 01:03

Drugi przegląd zrobiłem u Filipowicza. Pełen profesjonalizm - hałasowała moja tylna wycieraczka, wysłuchałem kilkuminutowego wykładu nt. budowy tychże w różnych samochodach.

Poczekalnia faktycznie przytulna, chociaż mogliby mieć darmową kawkę ;)

UPDATE: Mam do polakierowania nadkole, jestem na etapie załatwiania formalności z ubezpieczalnią. Z usług Filipowicza raczej w tej materii nie skorzystam, bo za samochód zastępczy musiałbym zapłacić 40pln/dobę. U Pateckiego jest wliczony w koszt naprawy (korzystam z opcji "Warsztat").
Obrazek Kia Soul XL 1.6 16V (Street Deamon)

ODPOWIEDZ