AS MOTORS Nadarzyn

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

ewa68
Nowy....
Posty: 19
Rejestracja: 05 maja 2009 09:08
Lokalizacja: Błonie

AS MOTORS Nadarzyn

Post autor: ewa68 » 06 maja 2009 23:00

Chciałabym mocno pochwalić ten salon, zwłaszcza za fakt, iż umożliwił mi próbne przejechanie się Soulem jeszcze przed oficjalną premierą, co zaowocowało złożeniem przeze mnie zamówienia pierwszego dnia sprzedaży. Było to dla mnie szczególnie cenne, bo do cierpliwych nie należę (inne salony w Warszawie pracowicie odsyłały mnie z kwitkiem, każąc czekać nawet z obejrzeniem samochodu przez kilka- kilkanaście następnych dni).Również podczas finalizacji transakcji zaopiekowano się mną w najdrobniejszych szczegółach.Tak więc duże brawa dla firmy z Nadarzyna. Mam nadzieję, że ich ASO okaże się równie sprawne - oczywiście oby tylko na przeglądach (na razie bardzo miło wyjaśniali mi moje wątpliwości przez telefon)

Awatar użytkownika
miazg
Moderator
Posty: 458
Rejestracja: 08 kwie 2009 15:59
Gadu-Gadu: 433431
Czym jeżdzę: Biała 1.6CRDi L
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: AS MOTORS Nadarzyn

Post autor: miazg » 07 maja 2009 12:56

No zobaczymy, jak to bedzie u mnie, bo to u nich zlozylem zamowienie. Odbior planowany na 6 czerwca. Na razie mam 2 spostrzezenia: pan Marcin jest przesympatycznym czlowiekiem, ale nigdy nie oddzwania, chociaz obiecuje wielokrotnie :)

Natomiast drugi pan, taki mlody, dzielnie zniosl jazde probna w moim wykonaniu i ostrzegal gdzie na katowickiej wstawili fotoradar w skrzynke, za co naleza mu sie duze brawa :)
Obrazek

ewa68
Nowy....
Posty: 19
Rejestracja: 05 maja 2009 09:08
Lokalizacja: Błonie

Re: AS MOTORS Nadarzyn

Post autor: ewa68 » 07 maja 2009 18:53

Pan Marcin z Nadarzyna jest super. I do mnie zawsze oddzwaniał, a autko dostałam piorunem-chyba ze 3 tygodnie wcześniej niż się spodziewałam

Awatar użytkownika
matrix
KASZUB CAŁĄ DUSZĄ
Posty: 846
Rejestracja: 22 kwie 2009 11:28
Gadu-Gadu: 6992622
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT XL Vanilla Shake
Lokalizacja: STOLICA KASZUB
Kontakt:

Re: AS MOTORS Nadarzyn

Post autor: matrix » 07 maja 2009 19:33

powoli serwisy zaczynają o nas walczyć kiedyś to była inna bajka
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kia Soul XL Vanilla Shake lider jest tylko jeden to vanillka ;-)

cerebrum
Nowy....
Posty: 4
Rejestracja: 01 maja 2009 19:43

Re: AS MOTORS Nadarzyn

Post autor: cerebrum » 22 maja 2009 09:20

Tak, ludzie są mili(w Nadarzynie) ale niestety terminu nie dotrzymali. Auto zamówione w marcu , termin odbioru 20.05. i niestety "ani widu ani słychu". czekam dalej.

Awatar użytkownika
miazg
Moderator
Posty: 458
Rejestracja: 08 kwie 2009 15:59
Gadu-Gadu: 433431
Czym jeżdzę: Biała 1.6CRDi L
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: AS MOTORS Nadarzyn

Post autor: miazg » 22 cze 2009 19:36

Pozwalam sobie odswiezyc topic, poniewaz leci juz drugi tydzien odkad odebralem auto z salonu i moge na chlodno ocenic obsluge :)

Ogolem - panowie z salonu bardzo mili, szczegolne uklony naleza sie Panu Marcinowi - za cierpliwe znoszenie moich telefonow i mejli z glupimi pytaniami, no i przesympatyczne podejscie do klienta. Poslizg w stosunku do planowanego odbioru (a wiadomo, ze termin podaja w przyblizeniu) rzedu raptem paru dni, za to w paru kwestiach poszli mi bardzo na reke i ogolem mialem to szczescie -ze wszyscy stawali na glowie, bym mogl Soula odebrac z salonu jeszcze przed Bozym Cialem. W ogolnym rozrachunku, AS Motors dostaje ode mnie piatke, bo cala transakcja odbywala sie dokladnie tak, jak sobie wyobrazalem, ze transakcja w salonie motoryzacyjnym wygladac powinna.
Obrazek

soulkia
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 18 cze 2009 22:15
Czym jeżdzę: KIA SOUL CVVT 1,6 Jawa Brown L
Lokalizacja: Warszawa

Re: AS MOTORS Nadarzyn

Post autor: soulkia » 30 lip 2009 21:21

no to mamy problem... kupilem autko w salonie Lech Szymczyk warszawa ul. Polczynska. bylem przelotem obok Nadarzyna i postanowilem wymienic olej po przebiegu 2100 km. Wszystko oki, wymienili mi olej (AS Nadarzyn) ale nie tylko, bez mojej zgody pozwolili sobiw rowniez wymienic ramki w tablicach rejestracyjnych z logo Szymczyk na logo As motors, a ja zauwazylem dopiero pod blokiem. Fakt glupia ramka... ale moja ramka i moja wlasnosc. Duzy minus dla nadarzyna :eviladmin:

Awatar użytkownika
sonet2
ARHEOLOG-AMATOR
Posty: 123
Rejestracja: 21 lip 2009 21:32
Czym jeżdzę: 1.6 16V, 124 KM XL Black Soul
Lokalizacja: Gród Kopernika
Kontakt:

Re: AS MOTORS Nadarzyn

Post autor: sonet2 » 31 lip 2009 17:24

soulkia ja ramki zamawiałem specjalnie do mojego autka, wkur.....bym się gdyby mi je wymienili na swoją reklamę. Ja natychmiast bym do nich pojechał, a Ty co zrobiłeś i co ci odpowiedzieli?
Ja sam decyduję jakiej długości i treści są moje posty :)

soulkia
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 18 cze 2009 22:15
Czym jeżdzę: KIA SOUL CVVT 1,6 Jawa Brown L
Lokalizacja: Warszawa

Re: AS MOTORS Nadarzyn

Post autor: soulkia » 31 lip 2009 21:06

wybieram sie do kierownika serwisu w sierpniu... dzisiaj bylem u swojego delera zeby zalozyc moje... malo tego przewiercili mi dziury w plastiku gdzie sa umieszczone tablicw rejestr. Zobaczymy co bedzie po weekendzie. Napisze co dalej :w łeb:

Awatar użytkownika
hektar
Bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 18 gru 2009 23:15
Czym jeżdzę: Negro CRDi L+ :)
Lokalizacja: Radom

Re: AS MOTORS Nadarzyn

Post autor: hektar » 08 sty 2010 19:30

Owszem Panowie w Nadarzynie mili, ale czy to wystarczy..?
Byliśmy pooglądać sobie sobie soula z bliska, poważnie zainteresowani zamówieniem wypytywaliśmy co dostaniemy do auta gratis.
Z miejsca zaproponowano alarm, zimówki, dywaniki, relingi....
Zachęceni wróciliśmy tam za jakiś czas by złożyć zamówienie i tu możliwości jakoś zaczęły topnieć..
Chcieliśmy tylko zimówki i relingi do metallic L Crdi, pan Marcin pokiwał przecząco głową,
ale poprosił by dać mu szanse on to przemyśli i oddzwoni... nigdy się nie odezwał. :zolta:
Zamówiliśmy soula u innego dealera, który bez problemów spełnił nasze życzenia.
Tam też będziemy jeździli do serwisu. :oki:

ODPOWIEDZ