KOLEJNY RODZY NEK...

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

Awatar użytkownika
marcinwuwua
Uzależniony
Posty: 352
Rejestracja: 01 sie 2009 22:50
Czym jeżdzę: Soul 1,6 CRDi XL
Lokalizacja: Warszawa

Re: KOLEJNY RODZY NEK...

Post autor: marcinwuwua » 16 maja 2011 17:00

przy takiej oponie szeroka droga się przyda, więc dobrze życzą :w łeb:
Obrazek

Awatar użytkownika
SLAWEEKK
Bywalec
Posty: 145
Rejestracja: 10 wrz 2010 08:39
Gadu-Gadu: 2085173
Lokalizacja: Lubin

Re: KOLEJNY RODZY NEK...

Post autor: SLAWEEKK » 25 maja 2011 09:56

Zrobili tak jak myslalem....

zalozyli rozdarta opone i nawet nie wspomnieli mi o tym slowka- udajac ze wszystko jest ok- ledwo odjechalem spod serwisu ( i uwaga wymiana 4 opon zajela im 1,5 godziny !!!, malo tego przez telefon uslyszalem cene za ich wymiane 120 plnow to juz malo z krzesla spadlem ale cos trzeba bylo do nich jechac..., a na miejscu pan nagle mi spiewa 140 pln jeszcze zanim cokolwiek zaczeli robic :zły2: ) zeszlo mi powietrze, jaka byla ich diagnoza- jakis fachman namalowal mi krzyczyk na bierzniku opony stwierdzajac ze wbil mi sie tu gwozdz- ja mu na to prosze mi pokazac tego gwozdzia i przedewszyskim dziure po nim, pan sie zmieszal... teraz powietrze trzyma ale sie zaloze ze przykleili mi opone do felgi !!! Nie mam juz sil do tych typow- zamowilem juz nowe opony nokiana zobacze co powyprawiali gdy zdejme te hankooki z felg...
Obrazek

uuuuplask
Nasz człowiek
Posty: 624
Rejestracja: 10 cze 2009 11:10
Czym jeżdzę: CVVT L Vanilla Shake

Re: KOLEJNY RODZY NEK...

Post autor: uuuuplask » 25 maja 2011 10:11

A gdzie to tacy spece są bo widzę kolega z Dolnego Śląska?

Awatar użytkownika
SLAWEEKK
Bywalec
Posty: 145
Rejestracja: 10 wrz 2010 08:39
Gadu-Gadu: 2085173
Lokalizacja: Lubin

Re: KOLEJNY RODZY NEK...

Post autor: SLAWEEKK » 25 maja 2011 13:08

WROBUD WROCLAW- ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!
Obrazek

ODPOWIEDZ