KIA Plejada RADOM

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

Awatar użytkownika
hektar
Bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 18 gru 2009 23:15
Czym jeżdzę: Negro CRDi L+ :)
Lokalizacja: Radom

KIA Plejada RADOM

Post autor: hektar » 31 maja 2011 17:07

Wybrałem się dziś na pierwszy przegląd do nowego salonu w Radomiu. Wszystko nowe więc problemy souli też jakby im obce. Zawieszenie przejrzeli i raczej nic nie kombinowali. Na wyciek z odmy odpowiedzieli umyciem i dokręceniem opaski. O filtrze ani mru mru. Skasowali umówione 777. Wiem że można taniej, ale dzwoniłem do najbliższej konkurencji i było drożej. Co ciekawe zalali Quazara 5W40 i weszło im 5,6L. Z miłych rzeczy umyli brudaska. Reasumując jestem zadowolony. Dam im szansę następnym razem.

Awatar użytkownika
Belizariush
Bywalec
Posty: 122
Rejestracja: 24 lut 2011 13:57
Czym jeżdzę: WHISTLE / GUIPAGO 1000/Soul CRDI XL
Kontakt:

Re: KIA Plejada RADOM

Post autor: Belizariush » 20 cze 2012 22:09

Mam mieszane uczucia. Co do przeglądu to łaski nie robią, bo przecież płacę. Kiedy natomiast zameldowałem się z pierwszą usterką ( rozciągnięta linka hamulca ręcznego ) usłyszałem na wejściu, że gwarancja tego nie obejmuje. Dopiero po wymianie argumentów zgodzili się linkę podciągnąć. Następna wizyta związana z uszkodzeniem dźwigni mocującej składanie tylnej kanapy. Według serwisu jest to wada eksploatacyjna i gwarancja również tej usterki nie obejmuje. Powiedziano mi, że ktoś widocznie " za mocno pociągnął". Kanapa otwierana może 5-6 razy. Żądają 35 zł. Obawiam się, że w tym serwisie wszystkie usterki to wady eksploatacyjne, których nie obejmuje gwarancja. Swoją drogą, czy usterka może powstać inaczej, niż w wyniku eksploatacji pojazdu ? Osobiście nie polecam.

credo
Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 16 mar 2011 13:08
Czym jeżdzę: Soul 1,6 CRDi XL

Re: KIA Plejada RADOM

Post autor: credo » 21 cze 2012 10:35

Miałem podobny problem z oparciem kanapy, ale w Katowicach całe szczęście nawet nie wspomnieli o jakiejkolwiek odpłatności.
Sposób obsługi reklamacji najbardziej świadczy o danym ASO. Faktycznie niektórzy zamiast "DzieńDobry" mówią " gwarancja nie obejmuje". Smutne

Awatar użytkownika
djoneway
Bywalec
Posty: 143
Rejestracja: 19 maja 2011 09:50
Gadu-Gadu: 1330551
Czym jeżdzę: 2009 KIA Soul 1.6 CRDi XXL
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: KIA Plejada RADOM

Post autor: djoneway » 21 cze 2012 11:01

a który dealer euro-kas czy moto?

credo
Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 16 mar 2011 13:08
Czym jeżdzę: Soul 1,6 CRDi XL

Re: KIA Plejada RADOM

Post autor: credo » 26 cze 2012 16:12

To akurat byłem w Euro Kasie

Awatar użytkownika
Belizariush
Bywalec
Posty: 122
Rejestracja: 24 lut 2011 13:57
Czym jeżdzę: WHISTLE / GUIPAGO 1000/Soul CRDI XL
Kontakt:

Re: KIA Plejada RADOM

Post autor: Belizariush » 28 mar 2013 15:24

Poleciały mi tuleje wahaczy. Wymieniono je w ramach gwarancji, a ponadto zatrzask tylnej kanapy, którego w zeszłym roku nie obejmowała gwarancja :zlosnik: . Samochód odebrałem umyty i posprzątany. Dodam jeszcze, że otrzymałem na czas naprawy samochód zastępczy.

ODPOWIEDZ