HADM+ GRAMATOWSKA - Starogard Gdański

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

Elcia
Bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 22 cze 2011 20:20
Gadu-Gadu: 6355039
Czym jeżdzę: Kia SOUL 1.6 XL
Lokalizacja: Malbork

HADM+ GRAMATOWSKA - Starogard Gdański

Post autor: Elcia » 21 wrz 2012 21:39

Szczerze polecam salon w Starogardzie Gdanskim/ Rokoci, ASO na bardzo wysokim poziomie, ceny w porównaniu z Elblągiem o wiele niższe, salon poza tym otwarty jest od 6 do 22 od poniedziałku do piątku wiec naprawde rewelacja. Pracownicy mili i naprawde sie znaja na tym co robia. Mam porównanie z salonem KIA w elblągu. A zalezało nam na dobrym salonie bo mamy 2 kijanki: soula i sorento wiec własnie tez ze Starogardu Gdanskiego/Rokocin polecam szczerze bo juz mielismy tam z 4 wizyty i trzymamy kciuki zeby tak dalej było!!!! Jesli ktos ma watpliwosci i zastanawia sie ktory serwis wybrac to radze Elbląski omijac z daleka a zajrzec do Starogardu Gdanskiego.
pozdrawiam
włascicielka SOULA :)

Elcia
Bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 22 cze 2011 20:20
Gadu-Gadu: 6355039
Czym jeżdzę: Kia SOUL 1.6 XL
Lokalizacja: Malbork

Re: HADM+ GRAMATOWSKA - Starogard Gdański

Post autor: Elcia » 24 wrz 2012 09:53

o ASO w Starogardzie Gd rozpisałam sie sporo również w temacie "ASO Kia Agromax w Elblągu" , jesli ktos jest niezdecydowany to niech przeczyta, zadzwoni do obu ASO Kia i moze sam sie przekonac jadac i tu i tam. Jak dla mnie to blizej mam do Elblaga ale wole te 10 km nadrobic i pojechac do Starogardu bo chociaz głupiego gadania Pana z biura w elblagu nie bede słuchac. Ostatnio sprawdzali Panowie mechanicy w Starogardzie moja Solówke przez ok 1,5 godz (mielismy pare rzeczy do sprawdzenia a to luzy kierownicy, a to pukanie w drzwiach a to głosny szum z tyłu ) wyjezdzali nim na trase z 4 razy a te drobne usterki usuneli. A teraz jestem umowiona na wymiane łozyska w ramach gwarancji. A nie jakas sciema i obnizanie kierownicy jak to w elblagu Pan zrobił, w koncu moge podniesc kierownice max. bo przy wroscie 176 cm to nóg nie mogłam swobodnie trzymac :galy:
A przede wszystkim w obecnych czasach chyba roznica 60 zł w roboczogodzinie ASO to chyba sporo, nie wiem byc moze Elblag chce cenowo byc jak stolica a moze chca sie pozbyc klientów

Elcia
Bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 22 cze 2011 20:20
Gadu-Gadu: 6355039
Czym jeżdzę: Kia SOUL 1.6 XL
Lokalizacja: Malbork

Re: HADM+ GRAMATOWSKA - Starogard Gdański

Post autor: Elcia » 26 wrz 2012 13:01

własnie wrociłam z ASO Kia w Starogardzie Gd.

wymieniono w Soulu piaste ( wszystko na gwarancji ), poza tym zapytano sie mnie czy auto ma byc umyte ( spieszyłam sie wiec podziekowałam, poza tym zeby nie byc niekulturalna to przed przyjazdem do ASO umyłam szybciutko autko ) poza tym moja prawie 3 letnia corka miala do dyspozycji kacik z zabawkami, klockami a ze i ładna pogoda była to na zewnatrz jest sliczny ogrodzony teren z ławkami i zjezdzalnia dla dzieci, kawiarenka.

Wiec coz mozna powiedziec - same plusy.

A pracownicy mili i usmiechnieci a Panowie mechanicy na 5+ ( szczegolnie godne podziwu jest to ze potrafili naprawic kierownice - w koncu nie ma luzu i nie strzela nic w niej a w Elblągu dwa razy grzebane i zero, wielkie NIC dalej było zle )

Naprawde polecam ASO w St. Gd. !!!!

Awatar użytkownika
djoneway
Bywalec
Posty: 143
Rejestracja: 19 maja 2011 09:50
Gadu-Gadu: 1330551
Czym jeżdzę: 2009 KIA Soul 1.6 CRDi XXL
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: HADM+ GRAMATOWSKA - Starogard Gdański

Post autor: djoneway » 26 wrz 2012 20:43

Elciu a propo strzelania, mam ten sam problem i nie mogę go zdiagnozować. Czy mogłabyś się jakoś dowiedzieć co było przyczyną tego strzelania w kierownicy i co mechanicy zrobili w tym kierunku? Muszą Ci udzielić takich informacji, byłbym bardzo wdzięczny, bo ja nie mam gwarancji a jakoś nie uśmiecha mi się jechać z tym na naprawę pogwarancyjną.

Elcia
Bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 22 cze 2011 20:20
Gadu-Gadu: 6355039
Czym jeżdzę: Kia SOUL 1.6 XL
Lokalizacja: Malbork

Re: HADM+ GRAMATOWSKA - Starogard Gdański

Post autor: Elcia » 27 wrz 2012 17:19

z tego co mi przekazano to mechanicy poprostu podkrecili kierownice ( no własnie konkretnie co podkrecili i gdzie to jest to nie wiem ale ogolnie zdanie brzmiało własnie tak ) poza tym mialam luz na kierownicy - swoimi słowami ujmę to tak: to tak jak przedobrzone wspomaganie bo az za lekko obracało sie kierownica. I własnie po tym "podkreceniu kierownicy" ani nie mam luzu ani strzelania, co w elblagu "naprawili" mi obnizajac kieronice... no cóz pomimo, ze sama mam włosy koloru blond to juz na tego Pana z Elblaga machnełam reka jak na blondynke z kawałow no bo coz...i pojechałam bo ilez mozna reklamowac jedna i ta sama sprawe ( byłam z ta sprawa 2 krotnie w E-gu)

Awatar użytkownika
djoneway
Bywalec
Posty: 143
Rejestracja: 19 maja 2011 09:50
Gadu-Gadu: 1330551
Czym jeżdzę: 2009 KIA Soul 1.6 CRDi XXL
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: HADM+ GRAMATOWSKA - Starogard Gdański

Post autor: djoneway » 27 wrz 2012 20:33

aaa no widzisz bo ja też sobie raz obniżyłem kierownicę i przestało stukać... ale nie na długo, bo problem powrócił. Czyli mówisz że po prostu wyregulowali to wspomaganie tak że chodzi trochę ciężej ale już nie stuka. No ogólnie u mnie bardzo lekko chodzi kierownica aż za lekko ale czy mam luzy to ciężko mi to stwierdzić. A Ty odczuwałaś te luzy na kierownicy i im to właśnie zgłosiłaś:)?

Elcia
Bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 22 cze 2011 20:20
Gadu-Gadu: 6355039
Czym jeżdzę: Kia SOUL 1.6 XL
Lokalizacja: Malbork

Re: HADM+ GRAMATOWSKA - Starogard Gdański

Post autor: Elcia » 27 wrz 2012 22:06

o luzie wspomnial moj maz ktory raz czy dwa ostatnio jechal soulem, ja tez uwazalam ze z kierownica dalej jest cos nie tak pomimo "naprawy" w ASO w elblagu, poza tym bedac teraz w ASO w Starogardzie powiedzielismy ze maja sie przypatrzec kierownicy bo strzela a Panowie po sprawdzeniu, przejechaniu sie powiedzieli ze kierownica ma luzy i wszystko naprawili.
obnizenie kierownicy nic ne dało bo efekt był ten sam czyli luz i strzelanie, moze nie tak czeste ale jednak.
od piatku jezdze z naprawiona kierownica i jest ok

Awatar użytkownika
djoneway
Bywalec
Posty: 143
Rejestracja: 19 maja 2011 09:50
Gadu-Gadu: 1330551
Czym jeżdzę: 2009 KIA Soul 1.6 CRDi XXL
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: HADM+ GRAMATOWSKA - Starogard Gdański

Post autor: djoneway » 27 wrz 2012 23:58

dzięki Elcia przynajmniej wiem, że nie czeka mnie wymiana całego wspomagania a że to tylko kwestia regulacji:) tylko nie wiadomo czy komputerowa regulacja czy po prostu mechaniczna. Pozdrawiam i ciesz się dobrym kółkiem:)

Awatar użytkownika
matrix
KASZUB CAŁĄ DUSZĄ
Posty: 846
Rejestracja: 22 kwie 2009 11:28
Gadu-Gadu: 6992622
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT XL Vanilla Shake
Lokalizacja: STOLICA KASZUB
Kontakt:

Re: HADM+ GRAMATOWSKA - Starogard Gdański

Post autor: matrix » 29 wrz 2012 20:04

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kia Soul XL Vanilla Shake lider jest tylko jeden to vanillka ;-)

ODPOWIEDZ