ASO Kia Agromax w Elblągu

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

Elcia
Bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 22 cze 2011 20:20
Gadu-Gadu: 6355039
Czym jeżdzę: Kia SOUL 1.6 XL
Lokalizacja: Malbork

ASO Kia Agromax w Elblągu

Post autor: Elcia » 21 wrz 2012 21:51

napisze krótko omijac z daleka... bylam tam z 5 razy i juz raczej nigdy tam nie pojade... no chyba ze naprawde nie bede miala wyboru :wmur:
co do tego salonu to jedynie moze lakiernictwo jest ok, reszta wątpliwej jakosci

rachod
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 30 lis 2010 21:53
Czym jeżdzę: benzyna, Java brown RP 2011 L
Lokalizacja: Ciechanów

Re: ASO Kia Agromax w Elblągu

Post autor: rachod » 23 wrz 2012 21:11

Ale konkretnie o co chodzi ? Napisz co zrobili nie tak.

Elcia
Bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 22 cze 2011 20:20
Gadu-Gadu: 6355039
Czym jeżdzę: Kia SOUL 1.6 XL
Lokalizacja: Malbork

Re: ASO Kia Agromax w Elblągu

Post autor: Elcia » 24 wrz 2012 07:57

po pierwsze cena. roznica w roboczogodzinie to az 60 zł - oczywiscie o tyle wiecej w elblagu, ponadto w moim soulu były luzy w ukadzie kierowniczym, Pan w Elblagu zaczal mowic o czyms abstrakcyjnym i ... obnizył kierownice troche i co... kierownica jest gitara ( wg niego ) ale dalej był luz i był odgłos strzelania przy kreceniu kierownica, chociaz juz nie taki jak wczesniej ale dalej był, natomiast teraz w Stargardzie podkrecili mi tak kierownice ze luzu nie ma i nic nie strzela !!! nastepna sprawa okropny szum z tylnych kół przy jezdzie, w Elblagu wyczyscili mi cos - byc moze łozyska, natomiast w Stargardzie mechanik stwierdził ze łozysko tylne do wymiany i to na gwarancji wiec jade tam, a mozna juz było to zrobic poł roku wczesniej!!! ale to moj Soul ale mamy tez Sorento, wiadomo inna klasa samochodu, tylna roleta od dachu panoramicznego odsuwala sie przy jezdzie - oczywiscie sama - w Elblagu co Pan powiedzial - problem znany ale jest do nierozwiazania, w Stargardzie podjeli probe naprawy i choc nie ma patentu na to to jednak nie powiedzieli ze mamy jedziec z oduwajaca sie roleta bo tak ma byc, poropstu brawo dla Panow ze Stargardu ze podjeli proby naprawy i nie machneli reka. Poza tym juz lekko zirytowana w Elblagu powiedzialam ze co te auta to koraeanskie G? a Pan powiedzial ze no coz.. troche tak jest. Poza tym Pan z Elblaga ciagle wyspiewywał pochwały na temat ASO w elblagu i mowil ze pozostali mechanicy to garazowcy ktorzy nic nie wiedza i mało co potrafia. No i ze ceny maja tak super konkurencyjne w stosunku do innych i ze naprawde warto u nich wszystko robic. A takie głupie gadanie to naprawde jest wkurzajace !!! A na pytanie co podlega gwarancji mojego auta po 2-3 latach gwarancji to zaczal mi mowic cos... ale nic na temat. Nie mam nich to mechanikow z Elblaga ale Pan pracujacy w biurze mowil tak jak by wszystko wiedzial najlepiej ale tak nas zachecil ze az zniechecił. Nie mowiac o tym ze bedac tam pierwszy raz w sierpniu 2011 r. to wiem ze Pan dopiero co zaczal prace w ASO.
nie wiem czy to wystarczy za przykład ale chyba tak....
pozdrawiam

Awatar użytkownika
matrix
KASZUB CAŁĄ DUSZĄ
Posty: 846
Rejestracja: 22 kwie 2009 11:28
Gadu-Gadu: 6992622
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT XL Vanilla Shake
Lokalizacja: STOLICA KASZUB
Kontakt:

Re: ASO Kia Agromax w Elblągu

Post autor: matrix » 24 wrz 2012 08:30

Stargard czy Starogard Gdański?
Kia Soul XL Vanilla Shake lider jest tylko jeden to vanillka ;-)

Elcia
Bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 22 cze 2011 20:20
Gadu-Gadu: 6355039
Czym jeżdzę: Kia SOUL 1.6 XL
Lokalizacja: Malbork

Re: ASO Kia Agromax w Elblągu

Post autor: Elcia » 24 wrz 2012 09:37

kurcze moze sie gdzies mylnełam ale polecam ASO w Starogardzie Gdanskim, poki co musze powiedziec ze prezentuja o wiele wyzsza klase umiejetnosci, wiedzy a przede wszystkim maja checi a nie.... gadanie. a ten text "problem ogolnie znany ale nie do rozwiazania" to juz syszalam w elblągu 4 razy conajmniej !!!!!!!!!!!!!
acha !!!!!!! za kazdym razem w ASO Starogard Gd. pytaja sie czy umyc auto !!!! a w Elblagu tylko raz po usłusze lakierniczej a po przegladach figa, nic...
napisałam tez zreszta ze salon w Starogardzie Gd otwarty jest w tygodniu od 6 do 22 !!! wiec jak dla mnie jako klienta to wielkie udogodnienie !!!!!!!!!!!
dla porownania cena przegladu kia Sorento w Starogardzie Gd była o 300 zł nizsza niz w Elblagu a robili to samo co w elblagu ok roku temu

kaka40
Nowy....
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2012 09:06
Czym jeżdzę: 1.6 DOHC wersja L

Re: ASO Kia Agromax w Elblągu

Post autor: kaka40 » 05 gru 2012 12:16

Rozumiem że do ich działu lakierniczo - blacharskiego nie masz zastrzeżeń? Możesz coś więcej o tym napisać?
Mam trochę do zrobienia w ramach AC więc nie jest dla mnie kwestią cena a jakość ich roboty.
A może wybrać jednak St. Gdański lub poszukać ASO w Trójmieście?

Awatar użytkownika
matrix
KASZUB CAŁĄ DUSZĄ
Posty: 846
Rejestracja: 22 kwie 2009 11:28
Gadu-Gadu: 6992622
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT XL Vanilla Shake
Lokalizacja: STOLICA KASZUB
Kontakt:

Re: ASO Kia Agromax w Elblągu

Post autor: matrix » 05 gru 2012 16:02

Ja blacharke robiłem w http://www.bejuk.com.pl/ jestem zadowolony najważniejsze ,że nie tracisz gwarancji bo wykonują robote dla KIA
Kia Soul XL Vanilla Shake lider jest tylko jeden to vanillka ;-)

ODPOWIEDZ