KIA Polmotor Koszalin/Stare Bielice

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

Awatar użytkownika
Robert
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 03 mar 2013 06:29
Czym jeżdzę: 1.6 GDI 140 KM L+Led Black Soul
Lokalizacja: Koszalin

KIA Polmotor Koszalin/Stare Bielice

Post autor: Robert » 23 mar 2013 22:46

Witam,
chciałem podzielić się wrażeniami z zakupu auta w w/w salonie. Ja trafiłem na Pana Karola, bardzo się starał i udzielał odpowiedzi na wszystkie pytania :oki: Autko do odbioru stało w salonie,był to akurat Dzień Kobiet, więc żona i maleńka córeczka dostały po kwiatku, a ja wino, ładnie zapakowane w firmowe opakowanie KIA Polmotor. Odebrałem to bardzo pozytywnie :oki:
Po tygodniu Pan Karol przedzwonił, pytając jak sprawuje się Soul, rozmowa trwała nawet dłuższą chwilę, pewnie dzwoni tak do wszystkich kupujących, ale to też było miłe :oki:

Jeśli chodzi o serwis, to niewiele mam do napisania. Dzień po zakupie Panowie próbowali przez godzinę wyłączyć funkcję samoczynnego zamykania drzwi. Dzwonili nawet do innych serwisów, ale okazało się, że nie można jej wyłączyć :cry: Szkoda że tak zakończyła się ta akcja, ale i tu Pan również był miły :oki:
Odezwę się po pierwszym przeglądzie.

Pozdrawiam Robert

ODPOWIEDZ