ASO Lee Motors Komorniki

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

kingeny
Uzależniony
Posty: 154
Rejestracja: 19 kwie 2009 11:02
Lokalizacja: Poznań

Re: ASO Lee Motors Komorniki

Post autor: kingeny » 30 cze 2009 19:42

auto w sumie na termin było mówione że poczatek lipca i odbiór 1 lipca
dwie panie jedna taka sobie a dróga bardzo zaangażowana i bardzo miła

morsvin
Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 30 kwie 2009 07:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: ASO Lee Motors Komorniki

Post autor: morsvin » 03 lip 2009 22:51

Tzn. jedna brzydka a druga ładna :oczko: :złosliwy:
Epsi

marta
Nowy....
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2009 22:18
Lokalizacja: Poznań

Re: ASO Lee Motors Komorniki

Post autor: marta » 27 lip 2009 10:59

"ładna" wcale w tym wypadku nie oznacza miła, uwierzcie!

Soul313
Nowy....
Posty: 6
Rejestracja: 03 mar 2010 17:51
Czym jeżdzę: 1.6 DOHC CVVT XL Vanilla Shake
Lokalizacja: Poznań

Re: ASO Lee Motors Komorniki

Post autor: Soul313 » 07 kwie 2010 15:00

Sorry, że odkopię temat, ale muszę powiedzieć, że na Lee Motors nie mogę powiedzieć złego słowa :oczko:
Jeśli chodzi o obsługę w salonie - faktycznie przemiła, stoi dużo aut (wybudowali nowy budynek), chętnie udzielają informacji itp.
Zaś jeśli chodzi o serwis... tu też nie mogę powiedzieć złego słowa, gdyż mój Soul przybył bardzo niedawno i nie miałem okazji jeszcze z usług serwisu skorzystać. I z tego co tu Piszecie to nie mam zamiaru z niego korzystać :foch: Wybiorę się do Auto Wache :kierownik:

arkbek
Nowy....
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2009 14:15
Czym jeżdzę: 1.6 DOHC CVVT M ORANGE
Lokalizacja: Poznań

Re: ASO Lee Motors Komorniki

Post autor: arkbek » 04 sie 2010 12:05

Witam
Jestem po pierwszym przeglądzie w ASO w Komornikach(KIA SOUL benzyna).
Jak wyżej jeśli chodzi o obsługę w salonie to nie ma zastrzeżeń, kontakt emailowy błyskawiczny (wysłałem zapytanie o koszty pierwszego przeglądu do wszystkich dealerów KIA w Poznaniu i muszę przyznać, że odpowiedź z z Komornik była bardzo szybka-pozostali mi nic nie odpowiedzieli).
Jeśli chodzi o serwis to gdyby nie czujność kierownika i moja obecność na miejscu to skończyłoby się tylko na wymianie filtrów i oleju (mechanik już po 30min chciał wyjeżdżać z warsztatu)-a gdzie reszta czynności obsługowych-po prostu "ściemniacze".Ale to i tak nieźle, wróciłem właśnie z wakacji i znajomy, który sprowadza samochody opowiedział mi przypadek faceta z południa polski (serwis innej marki), który podstawił auto do serwisu i po odbiorze stwierdził, że dosłownie nic przy nim nie zrobiono (pozaznaczał sobie markerem filtry i inne ważne podzespoły). Zrobił małe piekiełko i dostał zwrot kasy + darmowy przegląd, ale generalnie to ja dziękuję za taki serwis(opowiadał mi jeszcze ciekawsze przypadki-włos się na głowie jeży).
Generalnie chyba maksymalnie z jeszcze jeden przegląd zaliczę w ASO a później będę korzystał ze sprawdzonego serwisu nieautoryzowanego.

Drobna sugestia (jeśli oczywiście właściciele serwisów czytają te forum), jakby w serwisach była możliwość obserwowania prac wykonywanych przez mechaników (szyba, monitoring) to myślę, że znacznie podniósłby się poziom zaufania do takich serwisów, że nie wspomnę o tym co wyszperałem w necie o serwisie audi(wielka brytania)-tam mechanik na bieżąco poprzez przenośny monitoring informuje o wykonywanych czynnościach obsługowych-no ale pomarzyć to sobie można.

Iris84
Nowy....
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2010 12:26
Czym jeżdzę: Kia Solu 1,6 benzyna M
Lokalizacja: Poznań

Re: ASO Lee Motors Komorniki

Post autor: Iris84 » 14 lis 2010 21:47

Witajcie
Chcialam sie podzielic negatywna opinia na temat Lee Motors Komorniki.
Dwa dni temu pozostawilam Swojego Soulika na wymiane pewnej usterki. Przy odbiorze samochodu chcialam sprawdzic ktore czesci zostaly wymienione. Pan serwisant zdziwiony, z kwasnym wyrazem twarzy poszedl mi pokazac gdzie czesc wymieniono. Ogladajac samochod stwierdzilam ze jest rysa na lakierze. Pan z serwisu powiedzial ,, Ze czepiam sie szczegolikow, i do tego samochod mam brudny i moze mi go umyc za 80zl"
Dodal jeszcze ze pada i pogoda uniemozliwila ocene samochodu.

Waszym zdaniem -Czy uwazacie ze serwis po naprawie powinien oddac samochod umyty?.

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: ASO Lee Motors Komorniki

Post autor: soul » 14 lis 2010 21:58

Dobry serwis na poziomie zawsze oddaje auto umyte i posprzątane w środku.
Tylko kiepski serwis z zasadami rodem z PRL-owskiego polmozbytu ma w nosie klienta.

ODPOWIEDZ