MGT Łowicz ul. Bolimowska 75

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

wlodek
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 27 mar 2009 15:05
Czym jeżdzę: 1,6 CRDi XL
Lokalizacja: Brzeziny

MGT Łowicz ul. Bolimowska 75

Post autor: wlodek » 07 cze 2009 09:11

Mogę spokojnie polecić ten salon. :winner: Właśnie odebrałem tam auto (tj. w sobotę). A oto moja historia: Szukałem auta w różnych salonach w Łodzi, na koniec zadzwoniłem do Łowicza, tam odebrała Pani, której zadałem krótkie pytanie: "Jak mnie Pani przekona do zakupu auta w Państwa salonie ?" Pani Katarzyna (bo tak jej na imię), rzeczową rozmową i dobrymi propozycjami oraz zaproszeniem do salonu, przekonała moją skromną osobę. Aby wszystko dotknąć i zobaczyć, jeszcze tego samego dnia z moją "lepszą połową" podjechaliśmy do salonu. Tu naprawdę dobra i profesjonalna obsługa zakończona podpisaniem umowy. :oki: (dali poprostu lepszą ofertę) I tak w Łodzi szukałem i rozmawiałem trzy tygodnie, a tu podpisałem umowę po dwóch rozmowach (jeden telefon i raz oko w oko). :ura: Szczęśliwi wracamy do domu ! Niestety nie ma róży bez kolców. Mieliśmy dostać auto na początku maja, a dostaliśmy na początku czerwca ! :zolta: Nie wiem jednak kogo winić, czy salon czy Kia :niewiem: Bardzo podobała mi się komunikacja z salonem tj. oczywiście telefon, ale również pocztą elektroniczną :brawo: Zawsze odpisali i zawsze oddzwonili. Ja wiem , że to praca Pani Katarzyny, ale poświęcała mi każdą ilość czasu i wyjaśniała każdą moją wątpliwość :oki: Z czystym sumieniem polecam ten salon. Zobaczymy jak będzie z serwisem ? Będę informował na bieżąco :aha:

Awatar użytkownika
matrix
KASZUB CAŁĄ DUSZĄ
Posty: 846
Rejestracja: 22 kwie 2009 11:28
Gadu-Gadu: 6992622
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT XL Vanilla Shake
Lokalizacja: STOLICA KASZUB
Kontakt:

Re: MGT Łowicz ul. Bolimowska 75

Post autor: matrix » 07 cze 2009 09:45

Słyszałem wiele dobrego o tym salonie
Kia Soul XL Vanilla Shake lider jest tylko jeden to vanillka ;-)

Awatar użytkownika
cichy
Uzależniony
Posty: 382
Rejestracja: 06 cze 2009 20:41
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT "L" tytanium
Lokalizacja: Łódź

Re: MGT Łowicz ul. Bolimowska 75

Post autor: cichy » 07 cze 2009 15:04

Potwierdzam opinię Włodka.
Pani Kasia jest niesamowita.W Łodzi byłem w Marvelu ,nie zaproponowali mi nawet jazdy testowej, nie mówiąc o dodatkach.
W Landcarze dali alarm i czujniki parkowania ale wołali za montaż bo podobno montuje to firma zewnętrzna.
MGT zaproponowało najlepsze warunki-alarm ,czujniki parkowania i dywaniki gratis oraz 1000zł rabatu.
Pozdro.

PS.niestety za moduł domykania szyb do alarmu zawołali 400zł z montażem.

Qba
Nowy....
Posty: 2
Rejestracja: 07 cze 2009 12:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: MGT Łowicz ul. Bolimowska 75

Post autor: Qba » 07 cze 2009 19:16

Auto odbierałem wczoraj właśnie od tego dealera.

Zamówiłem samochód 31 marca - trochę się naczekałem. Na zamówieniu miałem datę 13 maja.
Od 14 maja do wczoraj żona jeździła samochodem testowym od dealera - Soula kupiłem dla żony. Niby RIO, ale stan OK i z klimą i oczywiście za friko.
Samochód kupiłem jedynie przez telefon i internet, do tego leasing. Wszystko załatwiałem z p. Piotrem. W zasadzie gdyby nie to, że musiałem w międzyczasie odebrać auto zastępcze to odbiór byłbym jedynym momentem kiedy musiałem pojawić się w salonie. Ze względu na opóźnienie zestaw głośnomówiący założyli w gratisie.

Polecam - salonik nieduży ale obsługa naprawdę OK.

kaga
FORUMOWY MARUDA
Posty: 169
Rejestracja: 23 kwie 2009 20:49
Lokalizacja: podgórne

Re: MGT Łowicz ul. Bolimowska 75

Post autor: kaga » 07 cze 2009 20:02

tak wszyscy sobie chwalą :roll: a ja nie , przez telefon wszystko ekstra ,proszę przysłac zapytanie mejlem :foch: chciałem kupic byłem zdecydowany , wysłałem ..... i nic :( takiego klienta straciła , bo pani to była :slinka:
heart and soul , one will burn

morsvin
Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 30 kwie 2009 07:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: MGT Łowicz ul. Bolimowska 75

Post autor: morsvin » 16 cze 2009 19:55

Ja co prawda kupiłem w końcu auto w wawie ale głównie dlatego, że nie trzeba było czekać (było od ręki) jednak profesjonalizm Pani Kasi potwierdzam :winner: . Mam tylko uwagi co do Pana z tamtejszego komisu.... I to poważne... :zolta: Przy pierwszej wizycie pan zaproponował mi przyzwoitą cenę za moje poprzednie auto (2 tys wiecej niż inne komisy w wawie). Ale jak poprosiłem o ofertę na piśmie (bo tak doradził mi Pan z salonu, w którym w końcu kupiłem Soulankę) to oczywiście Pani Kasia dotrzymała słowa :aha: ale Pan z komisu chciał jeszcze raz zobaczyć auto. :smirk: Wiec pojechałem bo przedtem byłem 3 dni temu wiec wiem, że nic się nie zmieniło od poprzednich oględzin. A tu... :galy: Pan znalazł tyle usterek, że szok! :baba: Połowę rzeczy do wymiany (auto było na przegladzie całkiem niedawno przed wizytą i zapłaciłem wtedy 3,5 tys i zrobione było wszystko co można w ASO) a co najciekawsze to orzekł po zbadaniu swym fachowym okiem, :bajer: (czyli na oko bez żadnych czujników grubości powłoki itp.), że auto było prawie całe rozbite i malowane... Ha... Ha... Ha... :bzik: jakoś w innych komisach tego nikt nie stwierdził podobnie jak szeregu innych rzekomych usterek. Ale tam od razu dawali o 2 tys. mniej. Jaki z tego wniosek? No więc myślę, że ponieważ Soul-a w Łowiczu odbierałbym po jakiś 2 miesiącach od zamówienie to o zmianie ceny skupu mojego auta dowiedziałbym się w dniu odbioru i zapewne taki był plan tego pana :chytry: (zachęcić mnie wyższą ceną a potem się wycofać jak już będzie odbiór) bo innego wytłumaczenia nie ma. Jakie wtedy miałbym wyjście? Zostawić mu auto o 2 tys taniej. Zgłosiłem temat Pani Kasi ale nie miała raczej wpływu na gościa bo on to jakby inna firma... Tak, że Pani Kasia TAK! :ura: A Pan jakiś tam (z komisu) NIE!!! :zły2:
Epsi

Aga
Nowy....
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2009 18:11

Re: MGT Łowicz ul. Bolimowska 75

Post autor: Aga » 26 lip 2009 20:00

Ja również nabyłam Soula w tym salonie. Moim "przewodnikiem" był pan Piotr - wysoka kultura osobista, sympatyczny uśmiech, profesjonalna i rzetelna informacja. Negocjowanie z panem Piotrem to sama przyjemność i naprawdę jest co utargować! :ura:
Salon rzeczywiście skromny, ale w dobrym tego słowa znaczeniu- miło, kameralnie, a niedaleko można zjeść coś regionalnego (pan Piotr wskaże gdzie). Polecam.

kera72
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 16 lip 2009 14:45
Czym jeżdzę: KIA SOUL - SEAT CORDOBA
Lokalizacja: Krośniewice

Re: MGT Łowicz ul. Bolimowska 75

Post autor: kera72 » 28 lip 2009 17:41

Ja również polecam ten salon w Łowiczu. Moja historia z tym salonem zaczęła się 3 miesiące temu. Szukając nowego samochodu dla siebie przypadkowo zajechałem do Łowicza do KIA z myślą obejrzenia Ceed a (nie wiem czy dobrze napisałem). Pani Katarzyna zaproponowała mi jazdę próbną w trakcie której o tym modelu dowiedziałem się wszystkiego.Super autko . Spytałem się Pani Kasi czy ma dla mnie coś wyższego bo szukam autka którym mógłbym jechać na ryby a wiadomo jak jest z dojazdem nad jezioro.Pokazała mi SOULa oczywiście jazda próbna .... Po paru dniach namysłu podpisałem umowę fakt musiałem czekać 3 miesiące ale nie żałuje opłacało się . Dostałem chodniczki i lakier metalik gratis :galy: :galy: :galy:
Z czystym sumieniem gorąco polecam DILERA KIA w Łowiczu :winner:
Zobaczymy czy serwis taż zasłuży sobie na taki pucharek :kierownik:

Awatar użytkownika
hektar
Bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 18 gru 2009 23:15
Czym jeżdzę: Negro CRDi L+ :)
Lokalizacja: Radom

Re: MGT Łowicz ul. Bolimowska 75

Post autor: hektar » 19 lut 2010 10:15

Salon chcąc zwiększyć sprzedaż próbuje wprowadzać w błąd klientów:
http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11546264

Kia Soul 4x4 od dilera SUPERCENA okazja
Cena (brutto): 50 900 PLN / 12 771 EUR

:zolta:


[edytowane przez Admina]

Awatar użytkownika
miazg
Moderator
Posty: 458
Rejestracja: 08 kwie 2009 15:59
Gadu-Gadu: 433431
Czym jeżdzę: Biała 1.6CRDi L
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: MGT Łowicz ul. Bolimowska 75

Post autor: miazg » 19 lut 2010 11:22

Ja pomijam fakt, ze najpierw wielkimi literami podkreslaja, ze to wersja wyposazenia L (co by sie zgadzalo ze zdjeciem), a potem wypisuja wyposazenie XL-ki :)
Obrazek

ODPOWIEDZ