Salon Sprzedaży KIA - Katowice ul. Paderewskiego

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

kasiarz
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 11 lip 2009 06:23
Lokalizacja: Mysłowice

Salon Sprzedaży KIA - Katowice ul. Paderewskiego

Post autor: kasiarz » 23 lip 2009 18:15

Salonik raczej kameralny. Obsługa miła i sympatyczna – potrafią zachęcić i doradzić .Nie robią problemów że czegoś się nie da zamówić. Duża fachowa wiedza.
Ubezpieczenie na miejscu.
Zamówiłem benzyniaka java brown + relingi + mata wyciszająca pod maskę + oryginalny autoalarm+ domykacz okien + czujnik cofania + oryginalny podłokietnik mocowany do oparcia fotela obszyty pod tapicerkę oparcia + welurowe dywaniki + śruby zabezpieczające koła + głośnik centralny z atrapą i czekałem niecałe 14 dni.
Odebrałem wczoraj. Nie dotarł tylko głośnik i atrapa ale ma być przed 5 przyszłego miesiąca.
Podzespoły oryginalne z KIA.
Polecam ten salon.
Pozdrawiam.

sowapl
Nasz człowiek
Posty: 427
Rejestracja: 29 lip 2009 05:27
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT L Tomato Red Black Dragon
Lokalizacja: Zabrze;Będzin

Re: Salon Sprzedaży KIA - Katowice ul. Paderewskiego

Post autor: sowapl » 03 sie 2009 15:09

muszę się zgodzić z przedmówcą. salon mały, kameralny, ale obsługa bardzo miła, nie ma spraw niemożliwych (no prawie). dokładnie to do Soul 1,6 benzyna Red "L" dywaniki gumowe, alarm, czujniki cofania i ....lampy przeciwmgielne przednie w cenie. do tego na miejscu ale już za dopłata (uważam że niewielką) obszycie kierownicy skórą, oklejenie szyb i gumowa mata bagażnika + atrakcyjnie 15' felgi stalowe + zimówki z możliwością przechowania. odbiór już na czasie więc zobaczymy jak to będzie wyglądać:) osobiście mogę gorąco polecić:)
Obrazek

sowapl
Nasz człowiek
Posty: 427
Rejestracja: 29 lip 2009 05:27
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT L Tomato Red Black Dragon
Lokalizacja: Zabrze;Będzin

Re: Salon Sprzedaży KIA - Katowice ul. Paderewskiego

Post autor: sowapl » 10 lut 2010 00:46

miło zaskoczony. auto po przegladzie zostało odebrane..umyte :) , wliczając w to umycie dywaników gumowych. naprawde nas to , miło oczywiście, zaskoczyło :)
Obrazek

sowapl
Nasz człowiek
Posty: 427
Rejestracja: 29 lip 2009 05:27
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT L Tomato Red Black Dragon
Lokalizacja: Zabrze;Będzin

Re: Salon Sprzedaży KIA - Katowice ul. Paderewskiego

Post autor: sowapl » 09 lip 2010 17:22

pozwolę sobie sobie na nowy post z racji odległości czasowych opisywanych zdarzeń.
w zeszłym tygodniu oddaliśmy auto do naprawy blacharskiej z racji aktu wandalizmu. dziś był odbiór. tu tu też zaczynają się schody. ponieważ o ile co poziomu jakości obsługi, kompetencji (polecam pana Łukasza Polesza) samego serwisu nie mam żadnych zastrzeżeń , to do pracy lakierni owszem. Dokładnie nawet nie tyle co do lakierowania jako tako bo naprawdę nieźle położona powłoka, tylko do tego jak został przeprowadzony demontaż. Dokładnie to po chwili jazdy samochodem , zawróciliśmy do serwisu, gdyż spostrzegliśmy , iż plastik prawego, bocznego słupka, przy zaślepce kurtyny jest chamsko uszkodzony śrubokrętem, przy próbie usunięcia zaślepki kurtyny powietrznej. po dokładnych oględzinach zauważyliśmy iż przy innych zaślepkach jest podobnie,chociaż znacznie słabiej, gdyż wygląda jak drobne zadrapanie paznokciem.Co znamienne, nie przy wszystkich. jak więc widać można ostrożnie :baba: oczywiście zgłosiliśmy to, wielkie zdziwienie, ale na szczęście sprawna i szybka reakcja kierownika-wymiana najbardziej uszkodzonego elementu. sprawa została więc załatwiona po naszej myśli. Osobiście bym jednak radził wymienić pracownika partacza.
Obrazek

Awatar użytkownika
soulek
CZŁOWIEK SUCHAR :)
Posty: 530
Rejestracja: 06 lut 2010 23:06
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT M Vanilla Shake
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Salon Sprzedaży KIA - Katowice ul. Paderewskiego

Post autor: soulek » 10 lip 2010 01:17

Dobrze że mieli ten element na stanie. Pewnie ze swej autopsji serwisowej (dzięki lakierni) mają tego na kopy. Ewentualnie jakiś inny soul będzie miał twoje sfatygowane plastiki. Oby nie.

sowapl
Nasz człowiek
Posty: 427
Rejestracja: 29 lip 2009 05:27
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT L Tomato Red Black Dragon
Lokalizacja: Zabrze;Będzin

Re: Salon Sprzedaży KIA - Katowice ul. Paderewskiego

Post autor: sowapl » 10 lip 2010 07:43

hm...może mało sprecyzowałem. element do wymiany ale czekamy na umówienie terminu. nie wiem jednak czy to oczekiwanie na miejsce czy na część :hehe1:
Obrazek

Awatar użytkownika
Wujek
JESTEM HARDCORE-m
Posty: 318
Rejestracja: 17 wrz 2010 00:46
Gadu-Gadu: 1619120
Czym jeżdzę: Kia Soul, Ford Ranger, Trabant Combi
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Salon Sprzedaży KIA - Katowice ul. Paderewskiego

Post autor: Wujek » 08 paź 2010 23:44

I jak tam udało się ? Nie wiem na jaki serwis się zdecydować na przyszłość...
Street racing is not a crime !? Well... it is but F**K it !!

sowapl
Nasz człowiek
Posty: 427
Rejestracja: 29 lip 2009 05:27
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT L Tomato Red Black Dragon
Lokalizacja: Zabrze;Będzin

Re: Salon Sprzedaży KIA - Katowice ul. Paderewskiego

Post autor: sowapl » 09 paź 2010 07:28

a....powiem Ci że zapomniałem. Muszę zgłosić się do nich. :D ale tak po prawdzie to teraz tak mi auto potrzebne że być może dopiero zrobię to na urlopie lub na przeglądzie. Nie na rękę mi teraz rozstawanie się z Żabką :)
10.02.2011 część wymieniono przy okazji przeglądu i wszystko było by dobrze gdyby nie to że przy wymianie uszkodzili zaślepkę ,tą z napisem airbag, na słupku bocznym!! My sobie jedziemy a tu zaślepka chop, wyskoczyła ze swojego miejsca, prawie z piskiem opon zawróciliśmy. Okazało się ,iż ktoś przy wymianie wyłamał zaczep. Ja rozumiem, każdemu może się zdarzyć , a do k...y jasnej można się przyznać i wymienić część za grosze, a tak stres, i niemiła sytuacja po powrocie do salonu. Naprawdę teraz mam dylemat, bo pracownicy serwisu tj. biura obsługa na 5+ ,nic tylko polecać ,ale jak mamy ocenić mechaników?Do tej pory było wszystko w najlepszym porządku, a teraz? Bo to przecież wina tylko jednego, na ale nie wiemy którego! Cóż, oceńcie sami...
Obrazek

osteon
Nowy....
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2010 11:56
Czym jeżdzę: Kia Soul 1,6 diesel XL
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Salon Sprzedaży KIA - Katowice ul. Paderewskiego

Post autor: osteon » 14 mar 2011 00:37

Mały salonik, ale obsługa rewelacyjna. Załatwią wszystko jak trzeba. Najpierw trafiłem do nagrodzonego (?) salonu w Sosnowcu, gdzie czułem się jak intruz :w łeb: . Tym milsze zaskoczenie spotkało mnie w Katowicach na Paderewskiego. Polecam!!!

Awatar użytkownika
ppejta
Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 16 sty 2011 14:48
Czym jeżdzę: Suzuki Intruder m1500 / Soul 1.6 crdi
Lokalizacja: Gliwice / Norwegia

Re: Salon Sprzedaży KIA - Katowice ul. Paderewskiego

Post autor: ppejta » 14 mar 2011 11:52

na paderewskiego odbieram 23 marca Duszę , od pierwszej rozmowy telefonicznej ( ustalenia wersji , koloru , silnika oraz negocjowanie ceń i wyciaganie bonusów ) wrazenie bardzo pozytywne , napiszę więcej po " kontakcie fizycznym " .

edytuj: ale gafę palnąłem :w łeb: odbiór samochodu rzeczywiście za dwa dni w Katowicach ale ... nie na Paderewskiego a 73 Pułku Piechoty 1 więc Euro-Kas ! chyba mi zmroziło szare komórki albo zawilgotniały od wiecznego deszczu :czujnik:
Ostatnio zmieniony 21 mar 2011 11:47 przez ppejta, łącznie zmieniany 1 raz.
CRUISER

ODPOWIEDZ