ASO Sosnowiec Środula

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

sowapl
Nasz człowiek
Posty: 427
Rejestracja: 29 lip 2009 05:27
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT L Tomato Red Black Dragon
Lokalizacja: Zabrze;Będzin

ASO Sosnowiec Środula

Post autor: sowapl » 29 lip 2009 06:19

byliśmy w sobote. jedna panna blondynka, otwarte z opóźnieniem, oferta którą przedstawiła do :doopa3: Próbowała na sprzedąc czarna Lbez praktycznei żadnego upustu so sam alarm w cenie to wg mnie nic przy tych kosztach samochodu.Poza tym najpierw twierdziła iz ma tylu chetnych i dlatego nie djae nic wiecej, a potem jak już wychodziliśmy jeszcze mocniej zaczeła namiawiać do wziecia ale nic wiecej nie dając. Poza tym gdy podaliśmy jaka u innnego dealera oferte dostaliśmy stwierdiła iz to niemożliwe (bardzo nieprzyjemnym głosem) i że jelsi kupimy to możemy im go odspredąc. z checia kupią. Nie iem dlaczego dostła ten salon takie wysokie noty w opini którejs z gazet. wg mnie totlana porażka jeśli chodzi o sprzedawce. Poza tym zauważyliśmy że auta testowe słuza dla pracowniko jako auta prywatne do jazdy :zolta: . Więc o jeździe testowej bez umówienia sie można chyba zapomnieć. nie polecamy
Obrazek

Awatar użytkownika
mi205
Uzależniony
Posty: 290
Rejestracja: 30 kwie 2009 09:44
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: ASO Sosnowiec Środula

Post autor: mi205 » 29 lip 2009 07:29

Hmmmm... Jakoś źle trafiłeś chyba... Ja u nich dostałem cenę najniższą w okolicy (zdecydowanie najniższą nawet), dorzucili dywaniki, alarm, czujniki cofania gratis, a pani była miła, kompetentna, sympatyczna i nie narzekała na szybką jazdę testową :brawo:

...zobaczymy jak teraz będzie, bo termin z umowy się zbliża, a samochodu nie widzę...

kukuku2
Uzależniony
Posty: 256
Rejestracja: 28 mar 2009 16:36
Czym jeżdzę: Kia Soul L 1,6 CVVT Tytan Silver
Lokalizacja: Będzin

Re: ASO Sosnowiec Środula

Post autor: kukuku2 » 29 lip 2009 10:15

Byłem wczoraj co do jazdy to od ręki odbyłem, natomiast co do gratisów to twardzi jak skała. Pan stwierdził że najpierw musi najpierw ściągnąć taki samochód jaki chcę kupić a dopiero wtedy będzie rozmawiał o gratisach. To pytam co zrobi jak ja zrezygnuje z zakupu bo oferta jest do bani i tu był zaskoczony :bigok:
Kia Soul L 1,6 CVVT Tytan Silver

Awatar użytkownika
mi205
Uzależniony
Posty: 290
Rejestracja: 30 kwie 2009 09:44
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: ASO Sosnowiec Środula

Post autor: mi205 » 29 lip 2009 10:18

to ja już sam nie wiem, może ostatnio zmienili podejście czy coś?

kasiarz
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 11 lip 2009 06:23
Lokalizacja: Mysłowice

Re: ASO Sosnowiec Środula

Post autor: kasiarz » 30 lip 2009 19:53

Byłem tam i też chcieli sprzedać mi tego czarnego co stoi już tam dość długo. Inny kolor za trzy miesiące. Zawracanie głowy.

sowapl
Nasz człowiek
Posty: 427
Rejestracja: 29 lip 2009 05:27
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT L Tomato Red Black Dragon
Lokalizacja: Zabrze;Będzin

Re: ASO Sosnowiec Środula

Post autor: sowapl » 30 lip 2009 21:32

a podobno na tego czarnego tylu chętnych że się biją o niego i dlatego takie słabe gratisy..ale z tego co widzę to lipa. chcą wcisnąć i tyle i jak najwięcej zarobić...może dlatego że jak zobaczycie nowe ceny na stronie kia to Soul idzie do góry w cenie:( ale to tym bardziej powinni chyba upchnąć by mieć miejsce na nowe
Obrazek

Awatar użytkownika
MichalB
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 28 kwie 2010 23:17
Gadu-Gadu: 2886267
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT L Titanium
Lokalizacja: DG
Kontakt:

Re: ASO Sosnowiec Środula

Post autor: MichalB » 12 maja 2010 16:47

Byłem dzisiaj w serwisie naprawić alarm który się włączał bez przyczyny od nowości i wymienić opony na letnie.
Nie wiem ile w innych ASO Kia kosztuje wymiana opon z wyważeniem ale tutaj powiedzieli że 180 zł :goof: :rotfll:
Alarm naprawili, okazało się że coś przy klapie silnika było nie dokręcone, okazało się że alarm to podobno wyposażanie dodatkowe i gwarancja go nie dotyczy i że powinno to kosztować 50 zł ale odstąpili od tego żebym płacił za usługę, naprawdę nie wiem jak się im odwdzięczę :hehe2: tak się działo od początku z alarmem, sam sobie tego nie odkręciłem.
Czyli według takiego rozumowania jakbym miał automat który też jest opcją i by był zepsuty od początku to też naprawa na mój koszt :?: :w łeb:
Za wymianę opon u nich podziękowałem i wymieniłem w zakładzie wulkanizacyjnym w standardowej cenie 60 zł :)
Wydaje mi się, że będę musiał poszukać innego serwisu ...

Awatar użytkownika
Dziq
Uzależniony
Posty: 232
Rejestracja: 24 mar 2010 22:37
Czym jeżdzę: Vaniliowym Smokiem na ropę jeżdżę :)
Lokalizacja: 3city

Re: ASO Sosnowiec Środula

Post autor: Dziq » 12 maja 2010 21:30

W Intebisie w Gdańsku zapłaciłem 108 zeta za wymianę opon z wyważaniem (alusy 16'') i tak czułem, że sporo przepłaciłem...

Awatar użytkownika
soulek
CZŁOWIEK SUCHAR :)
Posty: 530
Rejestracja: 06 lut 2010 23:06
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT M Vanilla Shake
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: ASO Sosnowiec Środula

Post autor: soulek » 12 maja 2010 23:13

Ja na alarm mam 24 miesiące gwarancji i Ty też,dlatego kasy nie wzieli,zdziercy.

sowapl
Nasz człowiek
Posty: 427
Rejestracja: 29 lip 2009 05:27
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT L Tomato Red Black Dragon
Lokalizacja: Zabrze;Będzin

Re: ASO Sosnowiec Środula

Post autor: sowapl » 13 maja 2010 19:48

to my zapłaciliśmy w Katowicach za wymianę i przechowanie kół w Moto Kia na Paderewskiego ok 120zł w tym 50 zł przechowanie.
Obrazek

ODPOWIEDZ