Salon KIA MULTITRUCK w Rzeszowie przy ul. Handlowej 4

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

pysiu
Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: 31 maja 2009 12:00
Czym jeżdzę: 1.6 cvvt xl black str. damon
Lokalizacja: Przemyśl

Salon KIA MULTITRUCK w Rzeszowie przy ul. Handlowej 4

Post autor: pysiu » 20 sie 2009 20:35

Dzisiaj po trzech miesiącach oczekiwania odebrałem moją duszyczkę. Wszystkie formalności począwszy od złożenia zamówienia po przekazanie pojazdu prowadził Pan Tomasz. Auto zostało zamówione w trakcie pierwszej wizyty w salonie. Myślę, że zadecydowało o tym profesjonalne podejście sprzedawcy do klienta tj.: życzliwość i cierpliwość oraz fachowe doradztwo. Mimo,iż czekałem długo na samochód, z tym sprzedawcą czekałbym i dłużej. Myślę, że to zasługa dobrego przygotowania zawodowego sprzedawcy. Ponadto w trakcie naszych kontaktów osobistych i telefonicznych można było wyczuć, że Pan Tomasz lubi swoją pracę.
Umówiliśmy się, że Pan Tomasz przygtuje mi ofertę zimówek na stalówkach - po konkurencyjnej cenie.
Z czystym sumieniem polecam tego sprzedawcę przyszłym użytkownikom Souli i nie tylko.
Co do serwisu, to byłem jego klientem w dalekiej przeszłości jako użytkownik Poloneza diesla i mam z tych czsów pozytywne odczucia. Na razie w wykonaniu serwisu był przegląd zerowy. Z tego co się zdążyłem zorientować to serwis prezentuje elastyczne podejście do do świadczonych usług.
Będę klientem tego salon a być może i serwisu.
Pozdrawiam. :kierownik:
duscha - 7,25/100

pavlo
Nowy....
Posty: 18
Rejestracja: 11 lip 2009 11:36
Czym jeżdzę: VW TOURAN
Lokalizacja: Leżajsk

Re: Salon KIA MULTITRUCK w Rzeszowie przy ul. Handlowej 4

Post autor: pavlo » 21 sie 2009 16:35

Hejka,
Też mam zamiar w tym salonie zamawiać auto.Pochwal się jaki kolor,wersja,dodatki. Może jakieś fotki.Przez kilka lat serwisowali mojego lanosa, było OK.Dostałeś jakieś upusty, gratisy?

pysiu
Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: 31 maja 2009 12:00
Czym jeżdzę: 1.6 cvvt xl black str. damon
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Salon KIA MULTITRUCK w Rzeszowie przy ul. Handlowej 4

Post autor: pysiu » 21 sie 2009 20:07

Czrna benzyna xl z czerwonym wnętrzem. Z gratisami był prosty układ - gratisy na taką kwotę, jaką zaplaciłem za dodatki ekstra, tj. dodatki moje 2 tyś. i tyleż gratisy plus gratis dywaniki gumowe. :kierownik:
duscha - 7,25/100

Awatar użytkownika
grnfish
Bywalec
Posty: 132
Rejestracja: 21 cze 2009 17:22
Czym jeżdzę: Black Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi 197 KM
Lokalizacja: Switzerland

Re: Salon KIA MULTITRUCK w Rzeszowie przy ul. Handlowej 4

Post autor: grnfish » 16 paź 2009 12:44

Witam,

Pozdrawiam posiadacza Czarne duszyczki XL z czerwonym wnetrzem - mam taka sama :)

Co do tego salonu to mam jedno do dodania. Na poczatku poszukiwan swojej duszyczki napisalem 3 maile do 3 salonow KIA na podkarpaciu i niestety z owego salonu nie otrzymalem odpowiedzi. Chcialem bardzo kupic samochod w salonie w Rzeszowie (z racji mojego miejsca zamieszkania) wiec wyslalem kolejny mail odnosnie kontaktu w sprawie zakupu duszyczki i dalej nic. Wiec zrezygnowalem i skontaktowalem sie z salonem ktory odpowiedzial na moj mail i po 3 miesiacach zostalem szczesliwym uzytkownikem Soula.

Pozdrawiam
Twingo '97 --> Almera '96 --> Soul '09 --> Hyundai Santa Fe '11 ---> ...? :)

Awatar użytkownika
Bolek
Nowy....
Posty: 21
Rejestracja: 06 maja 2009 11:04
Czym jeżdzę: Szkudzianka Felicja 1,3 MPI (zagazowana)
Lokalizacja: Nisko/Pilzno/Rzeszów

Re: Salon KIA MULTITRUCK w Rzeszowie przy ul. Handlowej 4

Post autor: Bolek » 27 lis 2009 10:47

ja równiez zakupiłem auto w tym salonie - "L" Tomato w sierpniu 2009. Potwierdzam fachowe i rzeczowe podejście do Klienta - Pan Tomasz to odpowiedi człowiek na odpowiednim miejscu.
na początku starań o samochód kontaktowałem się @ z wszystkimi salonami na pokrp. Odpowiedzi od nich przychodziły bez żadnej zwłoki. Każdy z nich przygotował konkurencyjną ofertę - jednak wybór padł na Rz.

ODPOWIEDZ