ANKOL Chorzelów 244 39-331 k/Mielca

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

gypsy
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 03 cze 2010 08:30
Czym jeżdzę: soul czarna benzyna xl
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: ANKOL Chorzelów 244 39-331 k/Mielca

Post autor: gypsy » 20 paź 2010 15:59

Dzięki za chęci , to tylko taka moja uszczypliwość co do dostępności części. :baba:

Awatar użytkownika
mordimer
SPECYFICZNY DIAGNOSTA
Posty: 336
Rejestracja: 17 paź 2010 19:05
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla Shake, Suzuki Splash
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: ANKOL Chorzelów 244 39-331 k/Mielca

Post autor: mordimer » 20 gru 2011 17:54

Jako przeciwnik wykonywania dwa razy tej samej pracy zamieszczam to, co napisałem w tegorocznej edycji konkursu "Złota Felga":
mordimer pisze:I ja za jarooo głosuję na ANKOL... dodam tylko, że jeszcze nikt mi nie napompował koła zapasowego po uprzednim sprawdzeniu weń ciśnienia i nie dał takiej liczby wydruków diagnostycznych... jeszcze jestem w szoku, co potęguje umyty i odkurzony wewnątrz samochód... już nie wspomnę, że jesli nie chcesz tam czekać na miejscu na auto, już po drugim przeglądzie w tej ASO dostaniesz na czas przeglądu zastępcze autko np.by pojechać na obiad lub dokąd żywnie chcesz :shock:

Szanowna Administracjo - ANKOL nie jest w Mielcu/jak na liście powyżej/, lecz w Chorzelowie... może by to poprawić :roll:
Dodam tutaj, że będę serwisował tam swojego Soula... tak już mam, ze lubię jako fachowiec być obsługiwanym przez fachowców... z Suzuki 5 lat jeździłem /i nadal jeżdżę już tylko ze Splashem żony/ 70km do Świlczy k/Rzeszowa więc te 50 do Ankolu to pryszcz 8-)
pozdrawiam - mordimer

pysiu
Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: 31 maja 2009 12:00
Czym jeżdzę: 1.6 cvvt xl black str. damon
Lokalizacja: Przemyśl

Re: ANKOL Chorzelów 244 39-331 k/Mielca

Post autor: pysiu » 23 maja 2013 11:06

Wczoraj po raz kolejny - tym razem przegląd na 75 tkm - odwiedziłem ten serwis. Ze względu na wcześniejsze pozytywne doświadczenia, umówiłem się specjalnie z doradcą serwisowym Panem Grzegorzem W.
Póki co zdania nie zmieniam. Obsługa profesjonalna i miła. Jak zwykle komplet wydruków z pomiarów parametrów auta.
Auto odebrałem odkurzone i umyte.
Ujęła mnie pozytywnie cena za przegląd ( patrz koszty serwisu ).
W oszklonej na halę serwisową poczekalni TV, głębokie fotele, internet WiFi oraz automat z kawą ile dusza zapragnie.
Polecam serwis i doradcę.
Pozdrawiam. :kierownik: :kierownik: :kierownik:
duscha - 7,25/100

ODPOWIEDZ