ANKOL Chorzelów 244 39-331 k/Mielca

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

Awatar użytkownika
grnfish
Bywalec
Posty: 132
Rejestracja: 21 cze 2009 17:22
Czym jeżdzę: Black Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi 197 KM
Lokalizacja: Switzerland

ANKOL Chorzelów 244 39-331 k/Mielca

Post autor: grnfish » 16 paź 2009 12:48

Witam,

Ten salon jako jedyny z 3 mieszczacych sie na podkrapaciu raczyl odpowiedziec na mail ktory wyslalem w sprawie kupna Soula. Po blisko 3 miesiecznej komunikacji glownie mailowej (mieszkam za granica) udalo mi sie zostac szczesliwym posiadaczem Soula. Pozdrawiam pana Tomasza, ktory bardzo sie staral w okresie oczekiwania aby moj pobyt w Polsce w czasie urlopu zwieczyc zakupem Soula. Udalo sie wiec z czystym sumieniem moge polecic ten salon oraz sprzedawce.

Pozdrawiam :złosliwy:
Twingo '97 --> Almera '96 --> Soul '09 --> Hyundai Santa Fe '11 ---> ...? :)

Kamilczas
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 03 lip 2009 13:32
Czym jeżdzę: Java Brown XL 1.6 CVVT
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: ANKOL Chorzelów 244 39-331 k/Mielca

Post autor: Kamilczas » 29 paź 2009 09:40

Salon z całego serca godny polecenia. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, zarówno telefoniczna, mailowa, jak i osobista. Również pozdrawiam Pana Tomasza, z którym to załatwiane były wszystkie sprawy :)

Awatar użytkownika
ilfing
Nowy....
Posty: 24
Rejestracja: 11 kwie 2010 10:36
Gadu-Gadu: 806903
Czym jeżdzę: 1,6 crdi / L / Titanium
Lokalizacja: Kolbuszowa
Kontakt:

Re: ANKOL Chorzelów 244 39-331 k/Mielca

Post autor: ilfing » 12 maja 2010 11:11

Salon godny polecenia. Jeżdżąc po kraju przystawałem w różnych salonach KIA by porozmawiać o Soulu a więc mam porównanie. Tu faktycznie zaopiekują się tobą i poprowadzą z dbałością aż do chwili gdy siądziesz za kierownicę i pojedziesz własnym, nowym autem. Nie wiem jak pracuje serwis Ankol bo auto jest świeże ale mam nadzieję że równie dobrze jak salon. Pozdrawiam Pana Tomasza

pysiu
Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: 31 maja 2009 12:00
Czym jeżdzę: 1.6 cvvt xl black str. damon
Lokalizacja: Przemyśl

Re: ANKOL Chorzelów 244 39-331 k/Mielca

Post autor: pysiu » 24 wrz 2010 06:17

Koledzy. Napiszcie coś o serwisie.
Pozdrawiam. :kierownik: :kierownik:
duscha - 7,25/100

Awatar użytkownika
ilfing
Nowy....
Posty: 24
Rejestracja: 11 kwie 2010 10:36
Gadu-Gadu: 806903
Czym jeżdzę: 1,6 crdi / L / Titanium
Lokalizacja: Kolbuszowa
Kontakt:

Re: ANKOL Chorzelów 244 39-331 k/Mielca

Post autor: ilfing » 24 wrz 2010 06:55

Auto oddali do użytku z podrapanym tylnym zderzakiem ale za darmo dołożyli plastikowy próg na zderzak który pokrył zadrapania.
Przednie światła źle ustawili co zauważyliśmy po jakimś czasie w nocy i trzeba było podjechać na regulację. W temacie słabej jakości lakieru Pan Kierownik opowiada historyjki na temat nano-zabezpieczenia, nie sprawdziłem i nie wiem czy prawdziwe ale nie wydaje mi się aby jakaś warstwa chemii zabezpieczyła karoserię przed mechanicznymi uszkodzeniami. Żona zbiła lusterko w trakcie bliskiego kontaktu ze słupkiem na drodze. Szybko je sprowadzili i założyli fachowo. Przy okazji rozbijające się lusterko zmasakrowało boczną szybę ale to już osobna bajka na temat jakości szyb w tych autach. Więcej nie wiem bo na szczęście nie trzeba korzystać. Ogólnie panowie w serwisie sprawiają korzystne wrażenie. Pozdrowienia

pysiu
Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: 31 maja 2009 12:00
Czym jeżdzę: 1.6 cvvt xl black str. damon
Lokalizacja: Przemyśl

Re: ANKOL Chorzelów 244 39-331 k/Mielca

Post autor: pysiu » 27 wrz 2010 06:39

Dziekuję za informację.
Pozdrawiam. :kierownik: :kierownik:
duscha - 7,25/100

Funiix
Bywalec
Posty: 139
Rejestracja: 30 wrz 2010 10:53
Czym jeżdzę: 1,6 CRDI M TOMATO RED
Lokalizacja: SZESZELÓW KOŁO CYNCYNOPOLA

Re: ANKOL Chorzelów 244 39-331 k/Mielca

Post autor: Funiix » 01 paź 2010 16:41

CHORZELOW RZADZI BARDZO MILA PROFESJONALNA OBSLUGA . MIALEM KASKE ZADZWONILEM DO TOMKA PRZEJECHALEM SIE SOULEM WPLACILEM 1500 ZL ZALICZKI CZTERY DNI POZNIEJ BYLEM JUZ SZCZESLIWYM POSIADACZEM SAMOCHODU . DOSTALEM DOBRA CENE OPONY ALARM . BARDZO DOBRY SALON . JESZCZE NAPEWNO COS U NICH KUPIE .

Po co ten CapsLock? Nie używa się go do pisania całego postu. Proszę na przyszłość pamiętać, że CapsLock służy do podkreślenia ważnej części w poście(słowa lub kawałka zdania), a nie do napisania całego postu.

Kamilczas
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 03 lip 2009 13:32
Czym jeżdzę: Java Brown XL 1.6 CVVT
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: ANKOL Chorzelów 244 39-331 k/Mielca

Post autor: Kamilczas » 19 paź 2010 17:19

Byłem dziś na pierwszym przeglądzie. Bardzo miła obsługa. Punktualne przyjęcie. Po przeglądzie oczywiście dostałem szczegółowe sprawozdanie z przeprowadzonych robót. Na moje ewentualne uwagi Pan od razu szedł do auta i obczajał o co mi chodzi. To co się dzieje na hali można poobserwować przez szybę. Na końcu auto umyto i wytrzepano chodniczki. W samym serwisie bardzo przestronna poczekalnia, TV, czyste WC, a także nielimitowana kawa i woda. Po odbiór zostałem odprowadzony pod same drzwi samochodu. Może niektóre z tych rzeczy to błahostki, ale wpływają bardzo pozytywnie na wizerunek serwisu i samopoczucie klienta. Ogólnie jestem bardzo zadowolony :ok:

gypsy
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 03 cze 2010 08:30
Czym jeżdzę: soul czarna benzyna xl
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: ANKOL Chorzelów 244 39-331 k/Mielca

Post autor: gypsy » 19 paź 2010 19:24

A nie mówili nic o moim grillu i schowku na okulary ? Czekam już od początku września . Czy dostęp do części w każdym serwisie KIA jest taki długi ? Zaczynam się zastanawiać czy zakup SOUL'a nie był przypadkiem dużą pomyłką .

Kamilczas
Bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 03 lip 2009 13:32
Czym jeżdzę: Java Brown XL 1.6 CVVT
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: ANKOL Chorzelów 244 39-331 k/Mielca

Post autor: Kamilczas » 20 paź 2010 11:00

Nikt mi nic nie wspominał, no bo w sumie i po co. Ale jak bym wiedział, że coś zamawiałeś to bym się zapytał. Obawiam się, że części mogą płynąć razem z transportem samochodów, co jak wiemy trwa ok. 3 m-cy :chore:

ODPOWIEDZ