Euro-Kas Katowice

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

Misiaq
Nasz człowiek
Posty: 430
Rejestracja: 18 maja 2009 18:06
Czym jeżdzę: 1.6 noPB/XL
Lokalizacja: SO

Euro-Kas Katowice

Post autor: Misiaq » 01 gru 2009 15:11

Witam,
właśnie dziś zamówiłem swoją upragnioną Kijankę :bigok: wybór padł na Euro-Kas ponieważ salon w trakcie wstępnych negocjacji, rozmów na temat auta wydał mi się najbardziej kompetentny, profesjonalny i zaangażowany. Przez okres 3-4 miesięcy kiedy to czekałem na możliwość złożenia zamówienia odwiedzałem różne salony i właśnie w Euro-Kas najmniej owijano w temacie możliwości składania zamówień i ewentualnego terminu odbioru czy nawet lekkie obsuwki.

Dziś pojechałem do salonu z założenie zamówienia auta, negocjacje były dość burzliwe ale udało się wynegocjować jak dla mnie ciekawą i dobrą ofertę.

Na tym etapie salon mogę polecić, w dalszej kwestii czyli odbierania auta, serwisowania będę wypowiadał się na bieżąco :zlosnik4:
Obrazek

Awatar użytkownika
pepe1969
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 12 sie 2009 10:15
Czym jeżdzę: 1.6 dohc Vanilla 90 tys. km
Lokalizacja: Chorzów

Re: Euro-Kas Katowice

Post autor: pepe1969 » 15 gru 2009 13:10

Kupiłem tam moją prawie "od ręki" - stała na placu. Większych problemów nie było - tylko mały z kredytem. Przez co odebrałem auto 3 dni później. Serwisu na szczęście jeszcze nie sprawdzałem.

Misiaq
Nasz człowiek
Posty: 430
Rejestracja: 18 maja 2009 18:06
Czym jeżdzę: 1.6 noPB/XL
Lokalizacja: SO

Re: Euro-Kas Katowice

Post autor: Misiaq » 15 gru 2009 21:39

pepe1969 pisze:Kupiłem tam moją prawie "od ręki" - stała na placu. Większych problemów nie było - tylko mały z kredytem. Przez co odebrałem auto 3 dni później. Serwisu na szczęście jeszcze nie sprawdzałem.
ja złaziłem cały plac wzdłuż i wszerz i nie znalazłem mojej wersji jak byłem zainteresowany, a opcję zamawiania przyblokowali. Teraz jak zamawiałem auto to okazało się, że taka konfiguracja będzie na 17 grudnia, ale nie dają żadnych zniżek za stary rocznik więc olałem sprawę.
Obrazek

Awatar użytkownika
rob68
Moderator
Posty: 172
Rejestracja: 27 mar 2009 21:38
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Euro-Kas Katowice

Post autor: rob68 » 21 kwie 2010 16:11

Dzisiaj dokonałem montażu haka holowniczego właśnie w tej firmie.
Powiedzieć - zadowolony - to mało.
Kilka dni temu wysłałem m.in. tam maila z zapytaniem o koszt takiej operacji. Odpowiedź niemal natychmiastowa.
Cena satysfakcjonująca (ok 250zł) w porównaniu z innymi. Następnie kontakt telefoniczny i omówienie szczegółów, ustalenie terminu itp.
Dziś tam zajechałem i od razu zajął się mną p.Sebastian Złotnik (dziękuję i polecam), ten z którym się wcześniej kontaktowałem.
Pełna PROFESKA i KOMPETENCJA :winner: ! Trochę papierkowej roboty, po czym zaproszenie do poczekalni (kawa, herbata, prasa, TV, WiFi ...) :galy:
W trakcie samego montażu wynikły małe problemiki (gwinty do poprawienia), o których zostałem natychmiast powiadomiony i poproszony o cierpliwość, bowiem miało się to trochę przedłużyć. Oczywiście znowu propozycja kawy itd.
Następnie poinformowano mnie o tym, że wiązka elektryczna jest za krótka i aby to dobrze podpiąć trzeba będzie coś wykombinować. Zamienili moją wiązkę z inną, swoją. W rezultacie p.Sebastian powiedział, że koszt również musi nieznacznie wzrosnąć ze względu na większą ilość roboczogodzin poświęconą na auto. Po czym ponownie zaproponował kawkę :rotfll: .
W rezultacie zapłaciłem 307 zł, zostałem przeproszony za wynikłe problemy, odprowadzony do auta z życzeniami szerokiej drogi i zaproszeniem do ponownej wizyty.
Czeka mnie teraz przegląd i ta firma jest poważnym kandydatem, żeby się zająć moim autkiem.
Obrazek RED DEVIL XL CRDi

Awatar użytkownika
matrix
KASZUB CAŁĄ DUSZĄ
Posty: 846
Rejestracja: 22 kwie 2009 11:28
Gadu-Gadu: 6992622
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT XL Vanilla Shake
Lokalizacja: STOLICA KASZUB
Kontakt:

Re: Euro-Kas Katowice

Post autor: matrix » 21 kwie 2010 18:05

Ten koszt 307 PLN był pewny do momentu wjazdu auta do serwisu :złosliwy: tylko zrobil promocje a potem sciemnili,
wiązka elektryczna była krótka , napewno masz pare piwek w plecy :bigok:
Kia Soul XL Vanilla Shake lider jest tylko jeden to vanillka ;-)

Awatar użytkownika
rob68
Moderator
Posty: 172
Rejestracja: 27 mar 2009 21:38
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Euro-Kas Katowice

Post autor: rob68 » 21 kwie 2010 18:31

Jestem zadowolony, że wydałem te 307 zł za 4 godziny roboty, a nie jak proponowali inni - nawet 900 zł :oki:
Obrazek RED DEVIL XL CRDi

shafted
SOKOLE OKO
Posty: 704
Rejestracja: 24 lis 2009 13:24
Czym jeżdzę: XL ON
Lokalizacja: Jura

Re: Euro-Kas Katowice

Post autor: shafted » 21 kwie 2010 18:38

Ale za to kawy się kolega ożłopał za wsze czasy, na piwo miejsca już brak :los2:
Say your prayers little one
don't forget, my son
to include everyone... James said ;)

Misiaq
Nasz człowiek
Posty: 430
Rejestracja: 18 maja 2009 18:06
Czym jeżdzę: 1.6 noPB/XL
Lokalizacja: SO

Re: Euro-Kas Katowice

Post autor: Misiaq » 23 kwie 2010 18:43

Ja dobrze rozumiem, żeś na śląsk przyjechał hak montować ??? Rozumiem, że byłeś przejazdem ?? :oczko:
Obrazek

Awatar użytkownika
Wujek
JESTEM HARDCORE-m
Posty: 318
Rejestracja: 17 wrz 2010 00:46
Gadu-Gadu: 1619120
Czym jeżdzę: Kia Soul, Ford Ranger, Trabant Combi
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Euro-Kas Katowice

Post autor: Wujek » 09 paź 2010 11:04

On jest ze śląska, to ty byś musiał do nas przyjechać ;-)

Dzięki za opinie o ty salonie chyba na następny przegląd się tam wybiorę ;-)
SOLEY - PRO nikomu nie polecam, nie wiem skąd tam te pro !
Street racing is not a crime !? Well... it is but F**K it !!

Awatar użytkownika
ppejta
Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 16 sty 2011 14:48
Czym jeżdzę: Suzuki Intruder m1500 / Soul 1.6 crdi
Lokalizacja: Gliwice / Norwegia

Re: Euro-Kas Katowice

Post autor: ppejta » 21 mar 2011 11:49

Re: Salon Sprzedaży KIA - Katowice ul. Paderewskiego
przez ppejta » 14 Mar 2011 11:52

na paderewskiego odbieram 23 marca Duszę , od pierwszej rozmowy telefonicznej ( ustalenia wersji , koloru , silnika oraz negocjowanie ceń i wyciaganie bonusów ) wrazenie bardzo pozytywne , napiszę więcej po " kontakcie fizycznym " .

edytuj: ale gafę palnąłem :w łeb: odbiór samochodu rzeczywiście za dwa dni w Katowicach ale ... nie na Paderewskiego a 73 Pułku Piechoty 1 więc Euro-Kas ! chyba mi zmroziło szare komórki albo zawilgotniały od wiecznego deszczu :czujnik:
CRUISER

ODPOWIEDZ