Euro-Kas Katowice

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

Misiaq
Nasz człowiek
Posty: 430
Rejestracja: 18 maja 2009 18:06
Czym jeżdzę: 1.6 noPB/XL
Lokalizacja: SO

Re: Euro-Kas Katowice

Post autor: Misiaq » 21 mar 2011 19:40

Negocjowałeś z Panią czy z którymś z Panów Sprzedawców ???

Pochwal się co wynegocjowałeś :bigok:
Obrazek

Awatar użytkownika
ppejta
Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 16 sty 2011 14:48
Czym jeżdzę: Suzuki Intruder m1500 / Soul 1.6 crdi
Lokalizacja: Gliwice / Norwegia

Re: Euro-Kas Katowice

Post autor: ppejta » 25 mar 2011 14:56

noooooooooo w końcu dałem sie wyciągnąć z soula , odbiór 23 marca w EuroKas , w nawiązaniu do pytania negocjowałem z Panem Błażejem , gość 1 klasa . Negocjacja dotyczyła głównie ceny i niech zostanie słodką tajemnicą :galy: a reszta prawie standartowo więc relingi , dywaniki , czujnik cofania jakieś gadżety i co najważniejsze Niespodzianka w dniu odbioru , Pan Błażej zaproponował za free półkę bagażnika ! Zauważyłem że cena to 350 zł ale mankamentem jest twardość półki , służy tylko i wyłącznie do maskowania przestrzeni bagażowej ale jest za darmo i jest ok oraz dodatkowo upust na 1 przegląd :bigok:
Poniewaz odbiór soula zbiegł się z powiekszeniem rodziny o córeczkę wzbogaciłem sie jednej doby o dwa skarby :ura:
Dwa dni to stanowczo za mało aby wypowiadac się na temat jazdy ale potwierdzaja sie mądrosci płynące z forum 1. zawieszenie twaaaaaaaaaarde ale chyba sie przyzwyczajam 2. spalanie w cyklu miejskim ( miasto 80% / przejechane 260 km ) komputer pokazał srednie spalanie 6,4 l oleju napedowego 3. wygląd - bezcenny , twierdzi tak równiez rodzinka dalsza i bliższa .
Więcej w temacie w odpowiednich miejscach tego forum , a co do Euro - Kasu to będę miło wspominał sposób załatwienia transakcji i napewno tam wrócę ! Polecam
CRUISER

Misiaq
Nasz człowiek
Posty: 430
Rejestracja: 18 maja 2009 18:06
Czym jeżdzę: 1.6 noPB/XL
Lokalizacja: SO

Re: Euro-Kas Katowice

Post autor: Misiaq » 25 mar 2011 20:43

gratuluję podwójnie, córeczce i dumnej mamie przede wszystkim zdrowia, a tacie twardej głowy przy opijaniu, bo okazje dwie i do tego bardzo zacne :bigok:

Ja ostatnio byłem ubezpieczać, no i niestety stawki zamiast spadać proporcjonalnie do wieku i wartości auta to one kurde rosną :zły2:

Ale nic to, jazda Pudłem wynagradza mi wszystkie codzienne bolączki, do tego stopnia, że wieczorem po pracy wsiadam w auto i jadę sobie bez celu bardzo okrężną drogą do domu :bigok: :bigok: :bigok:
Obrazek

Misiaq
Nasz człowiek
Posty: 430
Rejestracja: 18 maja 2009 18:06
Czym jeżdzę: 1.6 noPB/XL
Lokalizacja: SO

Re: Euro-Kas Katowice

Post autor: Misiaq » 27 mar 2011 16:47

a w temacie półki za 350 zł to jest to lekka tandeta, też ją dostałem. Na wybojach lata jak mysz po pustym sklepie :oczko: ja ją trochę zmodyfikowałem, domontowałem zawiasy, a przy okazji domontowałem sznureczki dzięki czemu półka podnosi się wraz z otwierającą się klapą bagażnika :bigok:
Obrazek

Awatar użytkownika
janusz14
Nasz człowiek
Posty: 610
Rejestracja: 13 kwie 2010 09:47
Czym jeżdzę: CRDi XL, Grand Vitara, Smart
Lokalizacja: 05-805 Otrębusy

Re: Euro-Kas Katowice

Post autor: janusz14 » 27 mar 2011 17:22

Wrzuć proszę zdjęcia modyfikacji półki, jeżeli to nie kłopot.

kukuku2
Uzależniony
Posty: 256
Rejestracja: 28 mar 2009 16:36
Czym jeżdzę: Kia Soul L 1,6 CVVT Tytan Silver
Lokalizacja: Będzin

Re: Euro-Kas Katowice

Post autor: kukuku2 » 27 mar 2011 17:57

O tak fotki koniecznie i to na wczoraj :bigok:
Kia Soul L 1,6 CVVT Tytan Silver

Misiaq
Nasz człowiek
Posty: 430
Rejestracja: 18 maja 2009 18:06
Czym jeżdzę: 1.6 noPB/XL
Lokalizacja: SO

Re: Euro-Kas Katowice

Post autor: Misiaq » 27 mar 2011 18:04

jutro porobię zdjęcia jak będę miał czas. Żadna to filozofia, wyciągamy całą półkę, ruchomą część wysuwamy w taki sposób aby stykała się z częścią nieruchomą tylko brzegiem, znaczymy sobie otwory na zawiasy i wiercimy. Ja zastosowałem małe zawiasy jakieś pewnie meblowe czy coś w tym stylu, kupione w Casto, do tego śrubeczki i nakrętki samokontrujące (z tym kołnierzem plastikowym). Muszę jeszcze tylko przemalować to na czarno żeby się nie wyróżniało.
Co do podnoszenia to sznurek o długości metra, docięty na dwa równe kawałki i docięty według potrzeb. W półce robimy dziurki, przeciągamy od spodu, na końcu mamy węzełek. Drugi koniec mierzymy i przypalamy ogniem formując spłaszczoną kulkę (sznurek jest w pewnej części plastikowy więc fajnie się formuje). Jak już uformujemy sobie kulki to przeciskamy je w szczelinie między ramką szyby, a szybą w klapie w narożnikach i już się trzyma :bigok:
Obrazek

Awatar użytkownika
ppejta
Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 16 sty 2011 14:48
Czym jeżdzę: Suzuki Intruder m1500 / Soul 1.6 crdi
Lokalizacja: Gliwice / Norwegia

Re: Euro-Kas Katowice

Post autor: ppejta » 27 mar 2011 19:37

no to jadę jutro po sznurek :bigok: czekam na fotkę :aha:
CRUISER

Misiaq
Nasz człowiek
Posty: 430
Rejestracja: 18 maja 2009 18:06
Czym jeżdzę: 1.6 noPB/XL
Lokalizacja: SO

Re: Euro-Kas Katowice

Post autor: Misiaq » 27 mar 2011 20:15

i zawiasy :bigok:
Obrazek

Awatar użytkownika
soulek
CZŁOWIEK SUCHAR :)
Posty: 530
Rejestracja: 06 lut 2010 23:06
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT M Vanilla Shake
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Euro-Kas Katowice

Post autor: soulek » 27 mar 2011 23:54

....e tam zawiasy można wyjąć z starej szafy. :rotfll: Dobry patent, ale jak ma teściowa się dowie, iż pułka już stabilna i na dziurach nie atakuje potylicy pasażerów tylnej kanapy, to będe miał kurde w taczce bardzo często dodatkowe kilosy na wadze do przewiezienia. :haha1:

ODPOWIEDZ