Kia Zabrze Soley-Pro

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

Awatar użytkownika
Dżaguś
EROTOMAN AMATOR
Posty: 563
Rejestracja: 13 kwie 2010 10:36
Czym jeżdzę: SREBRNY SZERSZEŃ:) benzin L:)
Lokalizacja: Górny Śląsk

Kia Zabrze Soley-Pro

Post autor: Dżaguś » 03 maja 2010 16:13

Ja zamówiłem duszkę w tym salonie,byłem tam tylko raz i czekam na odbiór...ciekaw jestem Waszych opinii na temat tego salonu bo być może któreś z Was miało z nimi szerszy kontakt :) :?:
DUSZA KIJANKI

Awatar użytkownika
mi205
Uzależniony
Posty: 290
Rejestracja: 30 kwie 2009 09:44
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Kia Zabrze Soley-Pro

Post autor: mi205 » 04 maja 2010 06:44

byłem u nich w sumie 2 razy jedynie, raz oglądać, raz na jeździe próbnej. Wrażenie ogólne raczej pozytywne.

Awatar użytkownika
Dżaguś
EROTOMAN AMATOR
Posty: 563
Rejestracja: 13 kwie 2010 10:36
Czym jeżdzę: SREBRNY SZERSZEŃ:) benzin L:)
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Kia Zabrze Soley-Pro

Post autor: Dżaguś » 20 maja 2010 23:30

przybyłem,kupiłem... a czy zwyciężyłem okaże się w praniu :) ogólnie wrażenia pozytywne lecz zaiskrzyło jak podjąłem próbę sprowadzenia uwagi szefa serwisu na klapę silnika,która przodem lekko odstawała od grilla...cytuję.........''takie tłoczą balchy.... :w łeb: taka jest ich uroda :w łeb: ....prywatnie...nie sądzę..widziałem Soule z dopasowanymi elementami nadwozia :w łeb: no coż ale nową duszę kijanki trza i tak i tak oblać :pub:
DUSZA KIJANKI

Awatar użytkownika
soulek
CZŁOWIEK SUCHAR :)
Posty: 530
Rejestracja: 06 lut 2010 23:06
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT M Vanilla Shake
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Kia Zabrze Soley-Pro

Post autor: soulek » 21 maja 2010 00:42

.........no to kielichy w dłoń za nowego duchownego :pijak: Szerokości! :kierownik:

bursztyn
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 29 kwie 2009 08:25
Lokalizacja: zielona Góre

Re: Kia Zabrze Soley-Pro

Post autor: bursztyn » 21 maja 2010 20:01

Nie jesteś jedyny z wadliwie umocowaną maską od silnika. Tylko, że ja zauważyłem to później. Na moją interwencję w serwisie we Wrocławiu na ul. żmigrodzkiej najpierw posądzono mnie, że to ja uszkodziłem, po mojej odpowiedzi przeczącej, powiedziano mi formułkę z cyklu ten typ tak ma, na koniec, że nie ma kierownika i nikt nie może podjąc decyzji o naprawie gwarancyjnej i tak sobie przez prawie rok jeżdżę z krzywą maską. Na razie mi to zwisa miękkim kalafiorem, gorzej będzie jak będę chciał sprzedać auto.

Awatar użytkownika
Dżaguś
EROTOMAN AMATOR
Posty: 563
Rejestracja: 13 kwie 2010 10:36
Czym jeżdzę: SREBRNY SZERSZEŃ:) benzin L:)
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Kia Zabrze Soley-Pro

Post autor: Dżaguś » 21 maja 2010 22:47

też mi to przyszło do głowy w pierwszej kolejnosci...rutynowe pytanie (twierdzące) z cyklu...''na pewno był bity'' :)
z tym ,że ja mam całą klapę silnika równiutko wysuniętą do przodu (nie jest skrzywiona)...i gość z serwisu twierdząc, że tego nie da się tego zrobić niestety miał rację, gdyż u góry pod szybą jest idealnie i cofając ja do tyłu w tym miajscu powstałaby nierówność....te typy tak mają,jest adekwatne do sytuacji....klapa jest fabrycznie źle podgięta...1:0 dla Soley Pro..a wystarczyło przyjechać dzięń wcześniej ,zauważyć i poprosić inną sztukę.....na razie '''miłość Ci wszystko wybaczy''' i udaję ,że tego mankamentu nie ma.............. :smirk:
DUSZA KIJANKI

Awatar użytkownika
Dżaguś
EROTOMAN AMATOR
Posty: 563
Rejestracja: 13 kwie 2010 10:36
Czym jeżdzę: SREBRNY SZERSZEŃ:) benzin L:)
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Kia Zabrze Soley-Pro

Post autor: Dżaguś » 25 maja 2010 22:26

chyba będzie 2:0 dla Soley-Pro,.......po wydaniu samochodu,okazało się,że zaszła pomyłka( z ich strony) i nie doliczono mi do rachunku montażu alarmu, który był dodatkowo montowany przez serwis........teraz dzwoni śliczna pani Mirella i domaga się bym uiścił........... :aha:
DUSZA KIJANKI

shafted
SOKOLE OKO
Posty: 704
Rejestracja: 24 lis 2009 13:24
Czym jeżdzę: XL ON
Lokalizacja: Jura

Re: Kia Zabrze Soley-Pro

Post autor: shafted » 26 maja 2010 19:48

no cóż... odpowiedz im że jak ci klapę wyrównają to im za montaż zapłacisz albo odpowiedz że TTTM :złosliwy:
Say your prayers little one
don't forget, my son
to include everyone... James said ;)

bursztyn
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 29 kwie 2009 08:25
Lokalizacja: zielona Góre

Re: Kia Zabrze Soley-Pro

Post autor: bursztyn » 26 maja 2010 21:14

Temat mojej krzywej maski ciąg dalszy. Byłem w serwisie z tym problemem w Zielonej Górze. Niestety wcześniej jakiś dupek obtarł mi przedni zderzak na parkingu. Usłyszałem w serwisie: uderzony, nic nie zrobimy do widzenia. Wszystkie ASO wrzucić do jednego worka i wykopać na księżyc. Całe szczęście, że mam tylko 5- letnią gwarancję, nie doznałem" zaszczytu" na siedem lat.

Awatar użytkownika
Dżaguś
EROTOMAN AMATOR
Posty: 563
Rejestracja: 13 kwie 2010 10:36
Czym jeżdzę: SREBRNY SZERSZEŃ:) benzin L:)
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Kia Zabrze Soley-Pro

Post autor: Dżaguś » 27 maja 2010 22:10

SOKOLE ...........ONI mają kody do mojego alarmu i już się budzę w nocy spocony......... :spioch:
DUSZA KIJANKI

ODPOWIEDZ