letnia promocja

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SOUL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej SOUL.

Moderator: Kwarcu

Awatar użytkownika
West
Uzależniony
Posty: 275
Rejestracja: 21 wrz 2009 20:50
Czym jeżdzę: Java Brown CRDi XL
Lokalizacja: Warszawa

Re: letnia promocja

Post autor: West » 21 lip 2010 12:15

Hektar,potem powiedzą,że to przez nieorginalne naklejki się lakier łuszczy czy odchodzi...nie wiem czy warto się w to ładować...
Miazg,ja się pytałem o białe,myślę,że czarne będą droższe.

Panowie i Panie!
Odradzam serwis Balluna w Warszawie!
Jacyś niepoważni ludzie tam pracują.
Z układem kierowniczym nie wiedzą co tam stuka i powiedzieli,że to robota nie na teraz(?).
A białe pasy przykleili mi krzywo,są źle docięte,mają bąble powietrza pod sobą i w jednym miejscy są pomarszczone!
A gostek serwisu na to,że lepiej się nie da!I że w ogóle kiepski pomysł z tymi pasami,ale jak już chciałem to mi zrobili!
Rozumiecie??!!
Opier....i będę się umawiał w przyszłym tyg.na poprawkę.

No i po raz kolejny edytuję posta :czujnik:
Dziś dzwoniłem do serwisu by się umówić na poprawę pasów na karoserii,a oni mówią,że się nie podejmą drugi raz ich naklejać :zly:
Więc albo mogę do nich przyjechać-wtedy zerwą mi pasy i oddadzą kasę,albo mogę liczyć na jakiś upust jeśli je zostawię.
Ale będę zrywał,bo i tak po roku mi same odpadnę jak są tak "wspaniale" zrobione.

ODPOWIEDZ