Owiewki na szyby boczne - proszę o opinię

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SOUL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej SOUL.

Moderator: Kwarcu

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Owiewki na szyby boczne - proszę o opinię

Post autor: Kwarcu » 04 mar 2011 14:30

Dzięki nim powinno być ciszej po uchyleniu okna. :bigok: Ale pewnie lekki pogwizd będzie.

Awatar użytkownika
janusz14
Nasz człowiek
Posty: 610
Rejestracja: 13 kwie 2010 09:47
Czym jeżdzę: CRDi XL, Grand Vitara, Smart
Lokalizacja: 05-805 Otrębusy

Re: Owiewki na szyby boczne - proszę o opinię

Post autor: janusz14 » 04 mar 2011 14:39

Kwarcu pisze:Ze względów praktycznych owiewki są git, ale Soulowi pasuje to jak świni siodło. No, ale jak komuś estetycznie to nie przeszkadza, to może sobie sprawić - w końcu kwestia gustu.
Najtrafniej kwestię owiewek wyjaśnił Kwarcu, dlatego ich nie kupiłem.

Mogą Ci się przydać jeżeli palisz w samochodzie, uchronią przy uchylonej szybie przed deszczem i płynem ze spryskiwaczy.
Stwarzają dodatkowy opór powietrza więc będzie słychać trochę szum powietrza póki pęd tego powietrza ich nie zerwie ale wtedy wszystko wróci do normy - oprócz wydanej kasy.

Awatar użytkownika
Dziadek
Bywalec
Posty: 108
Rejestracja: 16 paź 2010 10:05
Gadu-Gadu: 14172
Czym jeżdzę: CVVT Black Widow XL/ PF 126p Biedrona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Owiewki na szyby boczne - proszę o opinię

Post autor: Dziadek » 05 mar 2011 15:58

są gusta i guściki.... więc jeżeli komu się podobają to dlaczego ma nie zakładać ????
w kwestii głośność to mit.... głośniej jest bez owiewek jak szybę uchylasz niż z owiewkami
w kwestii trwałości... tu zdania są odmienne... komuś tam wypadły po tygodniu innemu po miesiącu jeszcze inny miał przez sezon... ja mam 6 miesiąc już leci i jak były zamocowane tak są nic nie puka nie stuka trzymają się mocno, wiec może to wina producenta, a nie ogólnie owiewek jako takich...

owiewki w moim przypadku to nie tiuning tylko potrzeba palacza i do tego sprawdzają się jak złoto i dla palących polecam :bigok:
Obrazek - Arabska szkoła driftu "Albo bokiem, albo wcale...."
- Szłem grubo bo nie szło iść inaczej....
- Kto grubo idzie j...ć musi....
- Zakręt nie wydał, to rów przytulił....

Boguslaw49
Nowy....
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwie 2011 21:14
Czym jeżdzę: benzyna 1.6 M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Owiewki na szyby boczne - proszę o opinię

Post autor: Boguslaw49 » 17 kwie 2011 14:07

Jak mówi przysłowie - "o gustach się nie dyskutuje". Kupiłem komplet przód i tył od renomowanego producenta, kpl. 85,- zł. Nie rzucają się w oczy. Łatwy montaż. Sprawdzają sięw czasie deszczu. I o to chodzi.

ODPOWIEDZ