Wygłuszenie z Shark Racing

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SOUL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej SOUL.

Moderator: Kwarcu

Awatar użytkownika
Mish
Nasz człowiek
Posty: 588
Rejestracja: 30 mar 2009 07:27
Gadu-Gadu: 2343710
Czym jeżdzę: 1,6 CRDi VGT - (XL - Tomato Red)
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Wygłuszenie z Shark Racing

Post autor: Mish » 14 maja 2009 19:02

Otóż zamówiłem... przyszło bardzo szybko... zamontowałem... i jest różnica... Teraz PowerBass mogę dać na maxa, equalizer tak samo (wszystkie gały w prawo), słuchać mocnej muzy głośno i nic nie puka... wstawiłem też wygłuszenie pod maskę, ale tutaj nie ma wielkiej różnicy... za to wygłuszenie klapy bagażnika ni ciula nie pasuje, chyba dali od czegoś innego... tak czy siak uważam, że zakup sensowny...
Obrazek moja KIA Soul XL 1,6 CRDi VGT

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Wygłuszenie z Shark Racing

Post autor: soul » 14 maja 2009 19:48

Mish a jak zdejmiesz mieszek od gały biegów to masz tam jakieś wygłuszenie?
Bo u mnie nie ma nic jest pusta przestrzeń rezonansowa. :bzik:

morsvin
Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 30 kwie 2009 07:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wygłuszenie z Shark Racing

Post autor: morsvin » 14 maja 2009 20:34

Rozumiem, że zamontowałeś samodzielnie? Więc zdejmowałeś tapicerkę... I jak łatwo się ją zdejmuje? Łatwo coś uszkodzić czy raczej nie?
Epsi

kukuku2
Uzależniony
Posty: 256
Rejestracja: 28 mar 2009 16:36
Czym jeżdzę: Kia Soul L 1,6 CVVT Tytan Silver
Lokalizacja: Będzin

Re: Wygłuszenie z Shark Racing

Post autor: kukuku2 » 14 maja 2009 20:40

Szkoda że nie dałeś fotek w stylu Adam Słodowy "Krok po kroku" :hehe4: Pewnie byłby pomocne
Kia Soul L 1,6 CVVT Tytan Silver

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Wygłuszenie z Shark Racing

Post autor: soul » 14 maja 2009 20:43

Mish oddał auto do serwisu, nie robił tego sam. :smirk:

Awatar użytkownika
Mish
Nasz człowiek
Posty: 588
Rejestracja: 30 mar 2009 07:27
Gadu-Gadu: 2343710
Czym jeżdzę: 1,6 CRDi VGT - (XL - Tomato Red)
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Wygłuszenie z Shark Racing

Post autor: Mish » 14 maja 2009 21:49

Masz częściowo rację... skoro i tak było w serwisie na wymianę wyświetlacza czujników (teraz mam taki, jaki chciałem od początku) i na zmianę pasków na czarne (zamawiam jeszcze czarne brewki, będzie bandycko wyglądał... ale zamiast plastikowych za chorendalne pieniądze będą z tego samego materiału co czarny pas przez samochód... i za grosze) kazałem zamontować te maty... za drzwi mnie skasowali... maski nie zrobili, bo nie mieli spinek w razie czego - wiec kupiłem 12 spinek (tyle ile jest pod maską) i zamontowałem sam - wykorzystując z zakupionych tylko 4... mam 8 spinek pod maskę jakby co... Ogólnie rzecz biorąc wszystkie te elementy od wewnątrz drzwi i klapy bagażnika są na takie żółte zatrzaski, które łatwo się otwierają, wystarczy po obramowaniu powyhaczać - ja wsadziłem ołówek i pojechałem do okoła... miękki, nie rysuje...

W tunelu środkowy nie wiem co jest, bo nie rozbierałem... ale chyba zainteresuję się tym mieszkiem, który masz... i bardzo mnie ciekawi Twój podłokietnik, kiedyś, jak się spotkamy, to go obejrzę i być może zamówię dla siebie...
Obrazek moja KIA Soul XL 1,6 CRDi VGT

Awatar użytkownika
miazg
Moderator
Posty: 458
Rejestracja: 08 kwie 2009 15:59
Gadu-Gadu: 433431
Czym jeżdzę: Biała 1.6CRDi L
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wygłuszenie z Shark Racing

Post autor: miazg » 17 cze 2009 22:47

Czy ktos z Was ma jakiekolwiek doswiadczenie w temacie wygluszania drzwi matami bitumicznymi? Chyba musze sie zdecydowac na takie rozwiazanie, bo nie wiem jak u Was, ale u mnie przy glosnosci rzedu 10-11, z PowerBassami ustawionymi na "low" drzwi zaczynaja nieprzyjemnie pukac, a juz o sluchaniu muzyki glosniej nie ma mowy, bo chodza wszystkie boczki :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Mish
Nasz człowiek
Posty: 588
Rejestracja: 30 mar 2009 07:27
Gadu-Gadu: 2343710
Czym jeżdzę: 1,6 CRDi VGT - (XL - Tomato Red)
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Wygłuszenie z Shark Racing

Post autor: Mish » 17 cze 2009 22:57

Ja wygłuszyłem tym z SharkRacing i jest dobrze... Jakiej muzyki tam słuchasz?
Obrazek moja KIA Soul XL 1,6 CRDi VGT

Awatar użytkownika
miazg
Moderator
Posty: 458
Rejestracja: 08 kwie 2009 15:59
Gadu-Gadu: 433431
Czym jeżdzę: Biała 1.6CRDi L
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wygłuszenie z Shark Racing

Post autor: miazg » 17 cze 2009 23:42

Okolorockowej :) Moja luba usiluje mnie przekonac do rocka progresywnego, robiac uzytek z kabelka do ipoda, a kiedy ze mna nie jedzie - slucham wszystkiego od AC/DC po KoRna :)

No i tu jest pies pogrzebany - bo kiedy wchodza niskie tony, sluchanie muzyki glosniej staje sie co najmniej niekomfortowe :(

Waham sie troche co do tych Twoich mat, Mish. Z jednej strony, wg. opisu na stronie (twierdza, ze sa lekkie, a maty bitumiczne w cholere waza) i Twoich relacji - efekt jest wart tych pieniedzy. Z drugiej strony, ostroznie szacujac - kosztuja dwa razy tyle, co wygluszenie drzwi matami "z metra" z allegro.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mish
Nasz człowiek
Posty: 588
Rejestracja: 30 mar 2009 07:27
Gadu-Gadu: 2343710
Czym jeżdzę: 1,6 CRDi VGT - (XL - Tomato Red)
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Wygłuszenie z Shark Racing

Post autor: Mish » 18 cze 2009 06:27

Uff... już myślałem, że potrzebujesz do UMC UMC UMC :)
Obrazek moja KIA Soul XL 1,6 CRDi VGT

ODPOWIEDZ