Wygłuszenie z Shark Racing

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SOUL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej SOUL.

Moderator: Kwarcu

Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: Wygłuszenie z Shark Racing

Post autor: Hary66 » 20 kwie 2011 23:19

Chcesz wydać kupkę kasy, żeby przechodniom było lepiej???
A nie lepiej wymienić subwoofer i głośniki na lepsze, jak lubisz na prawdę głośną muzę?
No, chyba że odpalasz muzykę o 5 rano pod blokiem i masz nerwowych sąsiadów - wtedy trzeba raczej wzmacniać dach.
Pozdrawiam, Hary.

Awatar użytkownika
LordMorte
Uzależniony
Posty: 151
Rejestracja: 23 cze 2009 20:59
Gadu-Gadu: 1326895
Czym jeżdzę: 1.6 DOHC CVVT XL
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Wygłuszenie z Shark Racing

Post autor: LordMorte » 21 kwie 2011 05:01

Plany z subem i reszta CA mialem juz zaraz po zamówienia soul'a :) Mam wzmaka i skrzynie w garazu, po focusie, do tego trza dokupic glosniki i nowa jednostke sterujaca, nie wspominajac o kablach i kondensatorze :) a na to poki co kasy brak, bo ruszylem z budowa domu. Postanowilem wiec, ze malymi kroczkami bede kompletowal sprzet i chce rozpoczac od wygluszenia.

Zwroccie uwage jak glosno slychac muzyke puszczona na full na zewnatrz naszych soulow. Nie mam ochoty uchodzic za buraka i na drodze i na osiedlu. Jedna Pani juz mi uwage zwrocila na zbyt glosna muzyke, pomimo tego, ze wjezdzajac pod blok zawsze mam sciszona do polowy :)

Z wyciszeniem nie mam zadnego doswiadczenia. Zobaczylem na sharku gotowy zestaw i stwierdzilem, ze to dobry pomysl, bo przy okazji zblizajacego sie przegladu chlopcy by mi to zalozyli. Oczywiscie, wiadomo, ze lepiej wyciszyc matami, ale to jest juz sporo pracy i czasu, ktorego ostatnio nie mam. Natomiast jezeli mowicie, ze to wygluszenie daje efekty przede wszystkim w srodku, to wole jednak wygospodarowac czas na maty.

Awatar użytkownika
marcinwuwua
Uzależniony
Posty: 352
Rejestracja: 01 sie 2009 22:50
Czym jeżdzę: Soul 1,6 CRDi XL
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wygłuszenie z Shark Racing

Post autor: marcinwuwua » 23 kwie 2011 15:49

oczywiście że maty da ci to lepszy efekt w środku i na zewnątrz, muszą być elastyczne. Sztuka na alle drogo zaczyna się od 50 zł lepsza jest za 100 na drzwi chyba starczą dwie czyli przód to 200 zł + trochę własnego czasu na wszelki wypadek można jeszcze jedna kupić to wtedy 250. Na tylne na bank tylko dwie potrzebne czyli na komplet 4.
Obrazek

ODPOWIEDZ