Zakupy w Sharkracing

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SOUL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej SOUL.

Moderator: Kwarcu

loocas
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 19 cze 2010 22:39
Czym jeżdzę: Corolla E12, Soul 1.6 L benzyna
Lokalizacja: Kutno

Zakupy w Sharkracing

Post autor: loocas » 07 sty 2012 00:36

Witam

Próbuję kupić podłokietnik w Sharkracing, ale mam problem z płatnością. Problem pojawia się przy wyborze metody płatności. Chciałbym zapłacić kartą kredytową, ale dostępne są tylko 2 metody: Paypal oraz Paypal + mileage. Wybierając Paypal wyskoczył error z informacją o błędnym wprowadzeniu danych. Na swoim koncie mam informację o zamówieniu: kwota, status (w toku) oraz podsumowanie, w którym adres rozliczeniowy to USA, natomiast w adresie do wysyłki jest Polska. Nie wiem w jaki sposób to się zmieniło, ale podczas zamawiania zwróciłem na to szczególną uwagę i zmieniłem na Polskę. Teraz nie mam już możliwości zapłacenia.
Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją i czy w ogóle miał jakieś problemy podczas zamówienia, ewentualnie może ktoś się orientuje w jakim tempie odpowiadają na maile i jak wybrnąć z tej sytuacji? Jutro napiszę do nich maila z prośbą o zmianę USA na Polskę i o możliwość dokonania płatności. Z góry dzięki za odpowiedź i pomoc.

accipiter
Bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 14 sty 2010 21:16
Czym jeżdzę: M 1,6 CRDi vanilla shake
Lokalizacja: Soul z Bydgoszczy

Re: Zakupy w Sharkracing

Post autor: accipiter » 07 sty 2012 15:53

Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale coś mi się wydaje że te amerykańskie podłokietniki nie pasują do wersji europejskich. Jeśli jest inaczej niech mnie ktoś poprawi.

loocas
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 19 cze 2010 22:39
Czym jeżdzę: Corolla E12, Soul 1.6 L benzyna
Lokalizacja: Kutno

Re: Zakupy w Sharkracing

Post autor: loocas » 07 sty 2012 17:31

Podłokietnik będzie pasował, już ktoś na forum go kupował, dlatego pytam.

Otrzymałem maila do płatności przez PayPala, teraz zastanawiam się czy Stany Zjednoczone w adresie rozliczeniowym mogą być przeszkodą w płatności polską kartą.

Awatar użytkownika
Belizariush
Bywalec
Posty: 122
Rejestracja: 24 lut 2011 13:57
Czym jeżdzę: WHISTLE / GUIPAGO 1000/Soul CRDI XL
Kontakt:

Re: Zakupy w Sharkracing

Post autor: Belizariush » 19 kwie 2012 23:33

No ja zakupiłem u nich, nie było żadnych trudności z płatnością via PayPal. Przed odbiorem samochodu dałem podłokietnik serwisowi i panowie zamontowali. Z zakupu jestem zadowolony.

Awatar użytkownika
Renegade
Nowy....
Posty: 4
Rejestracja: 29 mar 2012 16:55
Czym jeżdzę: 1.6 DOHC 124KM FL L
Lokalizacja: SLU

Re: Zakupy w Sharkracing

Post autor: Renegade » 23 kwie 2012 03:16

Masz gdzieś fotki jak to wygląda, po zamontowaniu ?

Cytat usunięty - reszta poszła w wiadomości z ostrzeżeniem.
III.2012 - 1.6 DOHC CVVT 124 KM L (Bright Silver)

Awatar użytkownika
Belizariush
Bywalec
Posty: 122
Rejestracja: 24 lut 2011 13:57
Czym jeżdzę: WHISTLE / GUIPAGO 1000/Soul CRDI XL
Kontakt:

Re: Zakupy w Sharkracing

Post autor: Belizariush » 11 maja 2012 19:16

Musiałbym zejść do garażu i cyknąć fotki a nie za bardzo mi się chce. Zdjęcia, ale niezamontowanego wrzuciłem na Forum. viewtopic.php?f=29&t=1038&hilit=pod%C5% ... &start=230. Podłokietnika bardzo mi brakowało w aucie. Ten z Sharka jest w porządku, estetyczny, trzyma się pewnie a i skrytka dość pokaźna. Przy dłuższych przebiegach, zwłaszcza na autostradzie znacznie poprawia komfort jazdy kierowcy.

ODPOWIEDZ