Coś "lśniącego" i taniego

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SOUL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej SOUL.

Moderator: Kwarcu

Awatar użytkownika
LordMorte
Uzależniony
Posty: 151
Rejestracja: 23 cze 2009 20:59
Gadu-Gadu: 1326895
Czym jeżdzę: 1.6 DOHC CVVT XL
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Coś "lśniącego" i taniego

Post autor: LordMorte » 20 sie 2009 10:20

No ja zgodze sie z miazg'iem - subiektywnie oceniajac takie nakladki mi sie nie pdoobaja i nie tylko tu w Soulu, ale rowniez w jakimkolwiek innym samochodzie :) jednakze jest to kwestia gustu i najwazniejsze, ze podobaja sie Tobie :)

Awatar użytkownika
Kijanka
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 20 mar 2009 23:30
Gadu-Gadu: 1806948
Czym jeżdzę: 1.6CVVT M TOMATO RED
Lokalizacja: Szczecin

Re: Coś "lśniącego" i taniego

Post autor: Kijanka » 20 sie 2009 10:25

na lusterkach mi się nie podoba, bez znaczenia na jakim kolorze miałoby być, z pozostałymi dodatkami być może ładnie się skomponują, ważne, że podoba się właścicielowi :aha:

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Coś "lśniącego" i taniego

Post autor: soul » 21 sie 2009 10:23

Nakładka klamki bagażnika też jest z abs-u. W nierdzewce ciężko wykonać taki element i nie za te pieniądze.

Awatar użytkownika
janusz14
Nasz człowiek
Posty: 610
Rejestracja: 13 kwie 2010 09:47
Czym jeżdzę: CRDi XL, Grand Vitara, Smart
Lokalizacja: 05-805 Otrębusy

Re: Coś "lśniącego" i taniego

Post autor: janusz14 » 18 maja 2010 17:15

Kijanka pisze:na lusterkach mi się nie podoba, bez znaczenia na jakim kolorze miałoby być, z pozostałymi dodatkami być może ładnie się skomponują, ważne, że podoba się właścicielowi :aha:
Sorry, czyżby lepiej wyglądały chropowate i wiecznie brudne plastiki (nie myślę o wersji Dragon w której lusterka są fabrycznie lakierowane)?
Na pewno nie pasują do każdego koloru Soula ale do wielu tak np: czarny, biały, wanilia. poza tym wyróżniją samochód.
Jestem za!

Awatar użytkownika
miazg
Moderator
Posty: 458
Rejestracja: 08 kwie 2009 15:59
Gadu-Gadu: 433431
Czym jeżdzę: Biała 1.6CRDi L
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Coś "lśniącego" i taniego

Post autor: miazg » 18 maja 2010 17:30

W kazdej wersji, poza M, lusterka sa fabrycznie lakierowane :)
Obrazek

Awatar użytkownika
janusz14
Nasz człowiek
Posty: 610
Rejestracja: 13 kwie 2010 09:47
Czym jeżdzę: CRDi XL, Grand Vitara, Smart
Lokalizacja: 05-805 Otrębusy

Re: Coś "lśniącego" i taniego

Post autor: janusz14 » 18 maja 2010 17:44

Nie wiedziałem. Ale do wersji M też nie będzie OK?

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Coś "lśniącego" i taniego

Post autor: Kwarcu » 18 maja 2010 18:11

Jak to nie wiedziałeś? :o Kupiłeś auto i nie wiesz za co w nim zapłaciłeś? :D Lusterka oraz klamki są malowane w L oraz XL. W wersji M są czarne, tak samo jak klamki zewnętrzne. Jedyne co nie jest malowane w lusterkach to ta czarna wstawka plastikowa na obudowie lusterka, o ile się nie mylę.

Awatar użytkownika
janusz14
Nasz człowiek
Posty: 610
Rejestracja: 13 kwie 2010 09:47
Czym jeżdzę: CRDi XL, Grand Vitara, Smart
Lokalizacja: 05-805 Otrębusy

Re: Coś "lśniącego" i taniego

Post autor: janusz14 » 18 maja 2010 18:34

Kwarcu, szanowny Moderatorze - spoko.
Wiem za co zapłaciłem i kupiłem. Kupiłem XL i nie mam klamek czarnych tylko chromowane, a lusterka lakierowane na wysoki połysk co stwierdzam z całą odpowiedzialnością, za to co niniejszym piszę.
Zalecam sprawdzenie na stronie KMP, który Soul ma lusterka malowane lakierem o wysokim połysku i który klamki lakierowane lub chromowane – żeby nie wprowadzać w błąd forumowiczów .
Dlatego tez napisałem grzecznie, że nie wiedziałem że w innych wersjach Soula występują lusterka lakierowane.
Bez urazy Kwarcu.

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Coś "lśniącego" i taniego

Post autor: Kwarcu » 18 maja 2010 19:49

Wiem bez zaglądania na stronę KMP co i jak. W pakiecie "Dragon" są malowane na wysoki połysk lusterka, klamka bagażnika oraz nakładki na zderzakach, a klamki drzwi są chromowane.
Natomiast mówisz, że kupiłeś XL i nie masz czarnych klamek. Nie miałbyś czarnych, bo w XL są pod kolor nadwozia(no chyba, że masz właśnie pakiet "Dragon" to są klamki chromowane). W wersji L również są pod kolor nadwozia. Takie bajery jak Ty masz to tylko są za dopłatą (bodajże 2000 zł) w pakiecie "Dragon". Seryjne XL i L mają klamki + lusterka = kolor nadwozia, a nakładki na zderzakach są czarne zwykłe.
Urazić się nie uraziłem - nie mam czym, więc wyluzuj. ;) To nie forum obrażalskich i rozpieszczonych pięciolatków. :D Po prostu nie wiedziałem, że Ty masz pakiet "Dragon", bo nie napisałeś o tym prędzej. Stąd wynikł problem niezrozumienia oraz wyjaśnia się czemu nie wiedziałeś jak jest z malowaniem lusterek w innych wersjach. Wszystko jest teraz OK. Pozdrawiam.

wujeksoul
GOŚĆ CO DOBRZE PRAWI
Posty: 343
Rejestracja: 26 lis 2009 02:57
Czym jeżdzę: 1,6 benz XL vanilla shake
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Coś "lśniącego" i taniego

Post autor: wujeksoul » 18 maja 2010 21:45

Ale chrom i Soul to chyba nie bardzo połączenie? Zaraz ktoś założy felgi szprychowe i będzie rżnął weselnego Lincolna.
W moim odczuciu Soul to nie elegancja- Francja. Auto powinno być tuningowane w kierunku Hi-Tech.

http://photos02.otomoto.pl/photos/origi ... 7529_4.jpg
Efekt niezły, ale chromowane klamki są z innej bajki. Jakby dołożyć do tego chromowane nakładki lusterek mamy choinkę.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2010 21:59 przez wujeksoul, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ