półka do bagażnika

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SOUL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej SOUL.

Moderator: Kwarcu

Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: półka do bagażnika

Post autor: Hary66 » 23 lut 2011 09:07

Wyskość przelewu zwala z nóg, czy tak da radę?
Pozdrawiam, Hary.

Awatar użytkownika
mordimer
SPECYFICZNY DIAGNOSTA
Posty: 336
Rejestracja: 17 paź 2010 19:05
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla Shake, Suzuki Splash
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: półka do bagażnika

Post autor: mordimer » 23 lut 2011 11:11

Nie chcę nic mówić, póki przesyłka nie dojdzie... mając na względzie ostrzeżenia znajomych z Czech /delikatnie mówiąc nie maja tam jeszcze zaufania do portali allegropodobnych/ poprosiłem o półeczkę w II gatunku, żeby zminimalizować ewentualne straty.

Ale jak już mówiłem, firma jest spora, korespondencja /mimo tłumacza goglowatego :P / bez kłopotu, odpowiedzi szybkie, faktura, konto w solidnym banku, zatem jestem dobrej myśli... być może /co daj Boże amen/to ten producent, który zaopatrywał Anglię - tego nie wiem, bo nie pytałem. Reasumując wszystkim podzielę się po otrzymaniu przesyłki.

Teraz powiem jedynie, że przelew był absolutnie, całkowicie, bezapelacyjnie i poza sporem do przyjęcia :czujnik:

Do poniedziałku jestem na Węgrzech, więc żadnego info nie będzie... przelew szedł tam trzy dni, więc zapewne paczka także chwilę sobie pojedzie... najsmutniejszą rzeczą w tej transakcji jak do tej pory był polski koszt przelewu w koronach - zdziercy :wmur:
pozdrawiam - mordimer

Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: półka do bagażnika

Post autor: Hary66 » 23 lut 2011 13:11

Nie dało się kupić z odbiorem osobistym wracając z Węgier?
Pozdrawiam, Hary.

Awatar użytkownika
mordimer
SPECYFICZNY DIAGNOSTA
Posty: 336
Rejestracja: 17 paź 2010 19:05
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla Shake, Suzuki Splash
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: półka do bagażnika

Post autor: mordimer » 23 lut 2011 18:28

Spod Debreczyna przez Czechy do Tarnowa :shock: To by mnie dopiero kosztowało te 850km dodatkowej drogi :devil:
pozdrawiam - mordimer

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: półka do bagażnika

Post autor: soul » 24 lut 2011 04:40

..ale półkie byś mniał :los2:

Awatar użytkownika
mordimer
SPECYFICZNY DIAGNOSTA
Posty: 336
Rejestracja: 17 paź 2010 19:05
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla Shake, Suzuki Splash
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: półka do bagażnika

Post autor: mordimer » 24 lut 2011 10:13

To prawda, ze koszt przesyłki razem z kosztem przelewu zagranicznego w koronach to kwota niebagatelna w całej tej transakcji ale niestety akurat nikt ze znajomych z Czech do Polski nie jedzie a i za wielu ich tam nie mam... nie mniej jednak nadal będzie to opłacalne, jeśli półeczka okaże się godna :idea:

Zmykam, bo nasypało i chyba dziś rekordu na Węgry nie pobiję :kierownik:
pozdrawiam - mordimer

Awatar użytkownika
mordimer
SPECYFICZNY DIAGNOSTA
Posty: 336
Rejestracja: 17 paź 2010 19:05
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla Shake, Suzuki Splash
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: półka do bagażnika

Post autor: mordimer » 01 mar 2011 15:42

Oto moi drodzy sytuacja ma się następująco:

- jestem nadzwyczaj pozytywnie zaskoczony... półeczka jest bardzo solidnie, profesjonalnie wykonana, sama sztywna jest dodatkowo usztywniona małym profilem z blachy stalowej, upiera się na fabrycznych punktach mocowania z wyjątkiem dwóch małych uchwytów, podkładanych pod śruby zawieszek na siatki z zakupami. Do tego nawet instrukcja i faktura. Półeczka jest flokowana i ten drugi gatunek to chyba dlatego, że floczek jest zmierzwiony :D

Przejechałem z nią ledwie kilkanaście kilometrów - nie puka a w samochodzie jest odczuwalnie, trakcyjnie ciszej... zaś same odgłosy przesuwania bagażu z bagażnika są bardzo mocno wytłumione... jestem bardzo zadowolony zwłaszcza - i tu uwaga :!:

- zwłaszcza, że zapłaciłem za nią w przeliczeniu 202 złote polskie z przesyłką plus niestety 40 zeta za przelew gotówki

Parę fotek na szybko:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Uploaded with ImageShack.us

Fotki są "lekkie", zatem ładować się będą szybko... lampa jak zwykle nieco oszukuje kolory - flok jest w kolorze mysim, jasnoszarym. Proszę Administrację o informację, jak ewentualnie udostępnić namiary na producenta, by nie być posądzonym o kryptoreklamę... ale z marszu podpowiadam, że najlepiej by było, gdyby ktoś mieszkający blisko Mlada Boleslav zebrał ewentualne zamówienia i pojechał po łączny odbiór bo koszt przesyłki czeskiej to 400 koron no i oczywiście te nieszczęsne 40 zeta przy przelewie... akurat by skropiło na I-szy gatunek, gdyby II-go nie było :idea:

A dla mnie skromna flaszeczka :ura:
pozdrawiam - mordimer

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: półka do bagażnika

Post autor: Kwarcu » 01 mar 2011 15:57

Dokupiłeś sobie klapkę schowka na okulary? :czujnik:
Fajna półeczka, trochę inaczej wygląda niż ta polska, przede wszystkim lepiej zrobiona, bo usztywniona należycie.

Awatar użytkownika
mordimer
SPECYFICZNY DIAGNOSTA
Posty: 336
Rejestracja: 17 paź 2010 19:05
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla Shake, Suzuki Splash
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: półka do bagażnika

Post autor: mordimer » 01 mar 2011 16:05

Dokupiłeś sobie klapkę schowka na okulary?
A pewnie - pierwsza rzecz, jaką zrobiłem... jest co prawda w środku czerwony, ale to szczegół /bo to cały schowek wraz z częścią obudowy radia jest :bajer: /
pozdrawiam - mordimer

Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: półka do bagażnika

Post autor: Hary66 » 01 mar 2011 16:54

Gratulacje półkowo - cenowe.
Co ciekawe półka wygląda chyba identycznie jak moja. A te dwa małe skrzydełka w uchylnej części (gdy jest podniesiona do pionu) przytrzymują dolną półkę w pozycji uchylonej.
Moja jest na tyle sztywna i twarda, że te wypusty ustalające położenie (widoczne na 8 zdjęciu) musiałem okleić taśmą, bo półka jednak stukała na nierównościach.
Ten pomysł ze zbiorczym zakupem jest b. dobry. To może okazać się hurt i jakiś rabat cenowy.
Pozdrawiam, Hary.

ODPOWIEDZ