półka do bagażnika

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SOUL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej SOUL.

Moderator: Kwarcu

uuuuplask
Nasz człowiek
Posty: 624
Rejestracja: 10 cze 2009 11:10
Czym jeżdzę: CVVT L Vanilla Shake

Re: półka do bagażnika

Post autor: uuuuplask » 01 mar 2011 18:15

Popieram zakup grupowy.

Awatar użytkownika
IzaM
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 25 mar 2011 11:07
Czym jeżdzę: Soul 1,6 CVVT L Vanilla Shake
Lokalizacja: Nadarzyn
Kontakt:

Re: półka do bagażnika

Post autor: IzaM » 11 kwie 2011 20:10

A ja się wpakowałam w zakup półki CIK, ale... znalazłam ją i kupiłam na ebay w chorej cenie zanim trafiłam tutaj i zobaczyłam, że to polski wyrób, który u nas kosztuje... połowę!! :w łeb:
Do tego, czekam na nią już 2 tygodnie, chociaż wysłana miała być z magazynu w Polsce :baba:
Podłokietnik z Korei dotarł do mnie w 4 dni, a w przypadku zakupu półki czuję się, delikatnie mówiąc, zrobiona w konia :zły2:

Awatar użytkownika
mordimer
SPECYFICZNY DIAGNOSTA
Posty: 336
Rejestracja: 17 paź 2010 19:05
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla Shake, Suzuki Splash
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: półka do bagażnika

Post autor: mordimer » 11 kwie 2011 20:24

To dokładnie odwrotnie, jak ja... liczyłem się z problemami a nawet przepadkiem kasy a przynajmniej tym, że dostanę byle co... i bardzo mile się rozczarowałem :winner:

Nawiasem - było zimno, jest czasami u mnie bardzo ciepło... nic nie stuka-puka, nie trzeszczy, nie śmierdzi... jednym słowem :bigok:
pozdrawiam - mordimer

Vanilla
Nowy....
Posty: 8
Rejestracja: 05 gru 2011 18:25
Czym jeżdzę: 1.6 CRDI VGT, kia soul XL,
Lokalizacja: Łódź

Re: półka do bagażnika

Post autor: Vanilla » 13 gru 2011 15:09

Kupowałam autko w tym roku u dealera w Lesznie i ściągał mi półeczkę od jakiejś firmy zewnętrznej kosztowała coś koło 300zł ale okropnie mnie denerwuje jej zdejmowanie, marzy mi się roleta dedykowana do soula ale moje poszukiwania są bezowocne, może ktoś już coś takiego napotkał.

szuler
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 20 mar 2011 21:11
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: SPS ....

Re: półka do bagażnika

Post autor: szuler » 13 gru 2011 17:05

mam w swoim aucie oryginalną półkę kia ( tzn. dostałem ją jako gratis ) i powiem szczerze, że takiego badziewia w życiu nie widziałem . właściwie to się zastanawiam czy tego nie wypieprzyć z auta bo się na to patrzeć nie mogę. część ruchoma lata we wszystkie strony nie ma żadnych zawiasów, miękkie potwornie nie można nic na tej "półce" położyć ( kiedyś wiozłem bochenek chleba i wpadł z tą gów....ą półką do bagażnika ) i na pewno niczego nie tłumi tylko podskakuje na każdej dziurze i mnie denerwuje. wygląda dobrze i to jej jedyna zaleta

Awatar użytkownika
mordimer
SPECYFICZNY DIAGNOSTA
Posty: 336
Rejestracja: 17 paź 2010 19:05
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla Shake, Suzuki Splash
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: półka do bagażnika

Post autor: mordimer » 13 gru 2011 20:41

Pod tym katem mojej czeskiej półeczce niczego zarzucić nie można - twarda, sztywna, dobrze dopasowana, wyjmuje się bez kłopotu, podnosi sie tak, ze sie zatrzymuje otwarta, nie stuka... to był dobry zakup :idea:
pozdrawiam - mordimer

Awatar użytkownika
strazak2007
Nasz człowiek
Posty: 656
Rejestracja: 18 cze 2009 20:05
Czym jeżdzę: Mondeo 1,6 ecoboost 160KM
Lokalizacja: Galicja

Re: półka do bagażnika

Post autor: strazak2007 » 13 gru 2011 21:46

w końcu specjalista kupował :rotfll: :rotfll: :rotfll:
Obrazek

Vanilla
Nowy....
Posty: 8
Rejestracja: 05 gru 2011 18:25
Czym jeżdzę: 1.6 CRDI VGT, kia soul XL,
Lokalizacja: Łódź

Re: półka do bagażnika

Post autor: Vanilla » 14 gru 2011 00:49

ja za to badziewie niestety musiałam zapłacić a wybór był żaden, mam ciemne szyby i chyba wywalę półkę może kiedyś ktoś zabierze się za produkowanie rolet do tego modelu, może to pomysł na biznes :złosliwy: niestety pracuję w nieco innej branży. Nieśmiało spytam gdzie można kupić w Polsce czeską półeczkę ;) ? choć mam już do półeczek mały uraz...

Awatar użytkownika
mordimer
SPECYFICZNY DIAGNOSTA
Posty: 336
Rejestracja: 17 paź 2010 19:05
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla Shake, Suzuki Splash
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: półka do bagażnika

Post autor: mordimer » 14 gru 2011 13:25

strazak2007 pisze:w końcu specjalista kupował :rotfll: :rotfll: :rotfll:
Odezwał się ten, co Soula trzyma ze szkockiej oszczędności w garażu a niszczy zdrowie w Sparku... rozumiem, że pasuje Ci mówić: "ja tam panie jeżdżę szewroletą!!" bo Kia dla Ciebie brzmi mniej dumnie...
Obrazek
Vanilla - w Polsce niestety nie kupisz... pozostaje tylko przesyłka z Czech albo ktoś, kto Ci przywiezie...
pozdrawiam - mordimer

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: półka do bagażnika

Post autor: Kwarcu » 14 gru 2011 17:14

Czy przypadkiem od RM2012 nie ma rolety w którejś wersji wyposażenia? Niestety nie widziałem z bliska w salonie RM2012, ale gdzieś chyba na forum było o rolecie w RM2012. Także nie powinno być problemu z nabyciem tak owej, kwestia ceny. :zlosnik:

ODPOWIEDZ