półka do bagażnika

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SOUL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej SOUL.

Moderator: Kwarcu

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: półka do bagażnika

Post autor: Kwarcu » 01 gru 2010 18:52

Spokojnie, będzie półka, będą foty. :oczko: Wtedy sobie ocenisz czy fajnie wygląda taka półka czy nie. Co do realizacji mojego konceptu przez innych to mam rozumieć to w sensie, że potem reszta Użytkowników będzie w stanie zrobić podobną półkę do mojej, czy w sensie, że dam obicie do uszycia jakiejś firmie? Jeśli to drugie to na pewno nie, bo to nie ma sensu. Jeśli to pierwsze, to na pewno będą mogli sobie samemu zrobić jak zechcą. :oczko:

Awatar użytkownika
janusz14
Nasz człowiek
Posty: 610
Rejestracja: 13 kwie 2010 09:47
Czym jeżdzę: CRDi XL, Grand Vitara, Smart
Lokalizacja: 05-805 Otrębusy

Re: półka do bagażnika

Post autor: janusz14 » 02 gru 2010 08:37

SOUL pisze:Janusz a co z Twoimi zdjęciami? :chytry:
Tak się nierychliwie zbierałem aż w końcu śnieg zrobił z Soula bałwana i teraz nijak.
Może i lepiej bo kupiłem w Korei jeszcze 2 gadżety i będzie na zdjęciach komplet.

Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: półka do bagażnika

Post autor: Hary66 » 02 gru 2010 10:59

Ciekawość mnie zbiera okrutna, ale podejrzewam, że mus będzie czekać do fotek, czy coś zdradzisz ???
Pozdrawiam, Hary.

Awatar użytkownika
jarooo
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 08 lip 2010 06:07
Gadu-Gadu: 1430561
Czym jeżdzę: KIA Soul L 1,6 DOHC
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: półka do bagażnika

Post autor: jarooo » 17 sty 2011 22:29

A że zapytam, wy tak rozprawiacie o której półce? Bo w bagażniku są prowadnice/wytłoczki na dwie półki: tą u góry, żeby nie widać było co jest w bagażniku i przy okazji robiła za półkę na jakieś drobnostki za szybą, oraz tą u dołu, pod którą można schować pierdoły typu płyn do spryskiwacza, lejek, gąbkę jakąś, itp.
W salonie KIA powiedziano mi, że ta górna jest do sprowadzenia, koszt około 700-800 zł - produkcja polska. Natomiast jak wspomniałem o dolnej to pan się mocno zdziwił że w ogóle taka półka może być. Jak go uświadomiłem to powiedział że nic nie wie na ten temat i czy kiedykolwiek taka półka będzie.
Jarooo

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: półka do bagażnika

Post autor: soul » 18 sty 2011 10:15

Bo nas dole to nie półka tylko organizer.
Kup sobie na all.

Awatar użytkownika
jarooo
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 08 lip 2010 06:07
Gadu-Gadu: 1430561
Czym jeżdzę: KIA Soul L 1,6 DOHC
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: półka do bagażnika

Post autor: jarooo » 18 sty 2011 10:27

SOUL pisze:Bo nas dole to nie półka tylko organizer.
Kup sobie na all.
Tak to się fachowo nazywa? Nie wiedziałem. Szukałem na allegro ale nie ma.
Jarooo

Awatar użytkownika
mordimer
SPECYFICZNY DIAGNOSTA
Posty: 336
Rejestracja: 17 paź 2010 19:05
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla Shake, Suzuki Splash
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: półka do bagażnika

Post autor: mordimer » 18 sty 2011 11:33

Spotkałem się także z nazwą "wanna"... poważnie... mam takie rozwiązanie w Splashu ale nie jest ono wygodne, bo za każdym razem trzeba wszystko wyjmować z bagażnika - osobiście uważam, że całkiem dobrze się sprawdza kieszeń z siatki do montowania z tyłu oparcia tylnej kanapy... za grosze kupiłem takie coś w Kauflandzie.

Znalazłem oferenta podającego się za producenta tylnych półek w Czechach ale za diabła nie chce ich wysyłać do Polski... rozmawiam przez tłumacza :oops:
pozdrawiam - mordimer

Awatar użytkownika
jarooo
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 08 lip 2010 06:07
Gadu-Gadu: 1430561
Czym jeżdzę: KIA Soul L 1,6 DOHC
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: półka do bagażnika

Post autor: jarooo » 18 sty 2011 11:41

Wanna to wiem, pisałem dzisiaj właśnie tutaj o niej:
viewtopic.php?f=21&t=1608

Natomiast myślałem, że jest możliwość znalezienia na dół bagażnika czegoś takiego, co ma ceed:
http://www.autogaleria.pl/fotografie/ki ... 009_14.jpg

Czyli, na samo dno wkładam coś takiego jak wanna, tylko z przegródkami - więc będzie to pewnie ten "organizer", gdzie upcham różne graty typu żarówki, spryskiwacz, lejek itp., a na to wszystko nachodzi jakaś półka, która to przykrywa i mam wtedy mniejszy bagażnik ale podłogę płaską. Takiego czegoś szukam.
Jarooo

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: półka do bagażnika

Post autor: soul » 18 sty 2011 11:47

Jeśli myślisz i chcesz zakupić taki element nowy to zapomnij o tym już teraz. :smirk:
To jest kompletacja do wersji XL i dostępna tylko ewentualnie w salonie za równowartość 1 oz złotego krugerranda :zlosnik: .
Musisz szukać na all z powypadkowych.

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: półka do bagażnika

Post autor: Kwarcu » 18 sty 2011 13:13

jarooo za 700-800 zł produkcji polskiej? To się w salonie chyba pomylili. Za prawie 1000 zł to jest ta oryginalna koreańska półka. Polski, tani zamiennik to koszt maksymalnie 200 zł.

Co do kufra na dno bagażnika, na allegro był raz albo dwa razy wystawiony ten sam i chyba się sprzedał, bo nie ma go aktualnie. Ale możesz czekać i szukać.

ODPOWIEDZ