Przyciemnianie szyb we wlasnym zakresie

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SOUL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej SOUL.

Moderator: Kwarcu

morsvin
Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 30 kwie 2009 07:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyciemnianie szyb we wlasnym zakresie

Post autor: morsvin » 10 maja 2009 13:57

Zastanawiam się i raczej zdecyduję się na samodzielne przyciemnienie bez rozbierania tapicerki :mam: ... Kuiłbym te gotowe folie oferowane na forum ale jak byłyby brązowe :aha: A tak to kupię samą folię i pokombinuję. Nie bardzo mam zaufanie do folii na allegro za np 25 zł więc wybiorę się do specjalistycznej firmy i zapłacę pewnie ok 50zł.
Epsi

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Przyciemnianie szyb we wlasnym zakresie

Post autor: soul » 10 maja 2009 14:48

Dam ci fotkę tych odcieni koło wtorku.

morsvin
Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 30 kwie 2009 07:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyciemnianie szyb we wlasnym zakresie

Post autor: morsvin » 11 maja 2009 21:18

Dzis próbowałem samodzielnie przyciemnic szyby... Niestety musiałem sie poddać... Nie wychodziło tak jak powinno :cry: Zobacze jeszcze jutro i jak nie dam rady to poszukam warsztatu... Szkoda... A wydaje sie to takie proste... :!:
Epsi

kaga
FORUMOWY MARUDA
Posty: 169
Rejestracja: 23 kwie 2009 20:49
Lokalizacja: podgórne

Re: Przyciemnianie szyb we wlasnym zakresie

Post autor: kaga » 12 maja 2009 08:36

też kiedyś próbowałem, na innym wozie :zły2: moje nerwy nie wytrzymały :zły2: nigdy więcej :kopa:
heart and soul , one will burn

morsvin
Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 30 kwie 2009 07:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyciemnianie szyb we wlasnym zakresie

Post autor: morsvin » 12 maja 2009 18:33

Dziś była kolejna próba przyciemniania... Porażka!!! :zły2: Nie polecam nikomu samodzielnej zabawy... :nono: Byłem też w warsztacie, który był wymieniony na forum - Warszawa ul Syreny - koszt 400zł ale nie polecam :zolta: . Pojechałem z własną folia. Pan powiedział, że i owszym oklei jednak powiedział też, że to nie ma znaczenia że moja folia i że samo wyklejenie też 400zł - w zwiazku z czym zrezygnowałem :chore: Przecież sama dobrej jakości folia to koszt prawie 200zł. Nawiasem mówiąc zadzwoniłem też do pewnej firmy w Wa-wie - nikt nie zgadnie ile sobie zaśpiewali!!! :przebacz: 1500zł zalamka. Pani powiedziała, że sama tylna szyba kosztuje 500zl. :no: Nie dopytywałem się dalej ale może oklejają złotem :los: ... tak czy siak nadal stoję przed problemem oklejania :chytry: ... pozostaje mi tylko wziąć folie oferowane na forum - dobrać odcień i pojechać do Szczecina do SOULa żeby umówił mnie w zaprzyjaźnionym warsztacie gdzie oklejają bez zdejmowania tapicerki :aha: ...
Ostatnio zmieniony 12 maja 2009 18:38 przez morsvin, łącznie zmieniany 1 raz.
Epsi

kukuku2
Uzależniony
Posty: 256
Rejestracja: 28 mar 2009 16:36
Czym jeżdzę: Kia Soul L 1,6 CVVT Tytan Silver
Lokalizacja: Będzin

Re: Przyciemnianie szyb we wlasnym zakresie

Post autor: kukuku2 » 12 maja 2009 18:38

No przy takich cenach w stolicy to tylko Szczecin, a dla stolicy to :doopa3:
Kia Soul L 1,6 CVVT Tytan Silver

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Przyciemnianie szyb we wlasnym zakresie

Post autor: soul » 12 maja 2009 18:40

Jak będziesz gdzieś w pobliżu szczecina to podjedz lub zadzwoń tu:
http://www.foltech.szczecin.pl/
Gadaj tylko z Norbertem i powiedz , że masz kontakt od czerwonego Soul. Koszt 280 pln z folia-tyle płaciłem, zimą teraz może być z 300 pln. To jest koszt z folia oczywiscie. Foltech robi oklejenia dla ASO KIA w szczecinie.

morsvin
Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 30 kwie 2009 07:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyciemnianie szyb we wlasnym zakresie

Post autor: morsvin » 12 maja 2009 18:46

Dzieki... :oki: tylko kiedy ja bede w tych stronach? :wmur: ale jak bede to napewno podjadę :aha:
Epsi

morsvin
Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 30 kwie 2009 07:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przyciemnianie szyb we wlasnym zakresie

Post autor: morsvin » 20 maja 2009 15:48

Coś widzę ostatnio brak zainteresowania przyciemnianiem szybek... :chytry: Też miałem obawy... :aha: Ale ja mam dla Was dobra wiadomość!!! :ura: Otóż ostatnio byłem w Łodzi i tam przyciemniłem sobie szybki Szybko, dobrze i niedrogo POLECAM WSZYSTKIM... :oki: Za 300zł w ciągu ok 2h przyciemnili mi szyby i jak na razie nie mam żadnych uwag... Piszę jak na razie bo zobaczymy jak to będzie w eksploatacji... Chłopcy współpracują z salonem KIA i robili już SOULanki więc nie ma obawy, że coś popsują... A w Warszawskich warsztatach pytali mnie jak wygląda ten Soul? jak dzwoniłem...
Warto się przejechać nawet z Warszawy. Generalnie badałem rynek i tam są takie właśnie ceny...
W czasie oczekiwania można pochodzić po centrum handlowym ( jest gdzie) nie jest to co prawda Maximus ale przynajmniej czas szybko minie i można coś taniej kupić...
http://www.adika.com.pl/
Gdyby ktoś sie zdecydował to proszę wspomnieć, że polecił ich brązowy Soul z wawy :swiety:
Epsi

Awatar użytkownika
miazg
Moderator
Posty: 458
Rejestracja: 08 kwie 2009 15:59
Gadu-Gadu: 433431
Czym jeżdzę: Biała 1.6CRDi L
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przyciemnianie szyb we wlasnym zakresie

Post autor: miazg » 04 lip 2009 22:35

Podpisuje sie pod slowami Morsvina :) Zachecony jego rekomendacja, skontaktowalem sie z chlopakami z Lodzi - bardzo sympatyczni goscie - szybko, fachowo i - na pierwszy rzut oka - bez zarzutow zafoliowali tyl mojego Soula najciemniejsza folia, jaka byla :) Takze ja rowniez ich polecam. No i, oczywiscie, dzieki Morsvin za polecenie :)
Obrazek

ODPOWIEDZ