Sugestie dotyczące forum

Pytania i sugestie do administracji forum.
MarcinekB
Bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 18 maja 2009 06:51
Gadu-Gadu: 1562844
Czym jeżdzę: CRDI XL TOMATO RED
Lokalizacja: Włodawa

Re: Sugestie dotyczące forum

Post autor: MarcinekB » 13 lip 2009 16:47

proponuję też policzyś ile dokładnie jest w tej chwilijezdzących duszyczek??? a co do koloru to tez chciałbym potwierdzić że "czerwonych jest najwięcej".... :eviladmin: :kierownik:
SOUL XL 1.6 CRDI

Misiaq
Nasz człowiek
Posty: 430
Rejestracja: 18 maja 2009 18:06
Czym jeżdzę: 1.6 noPB/XL
Lokalizacja: SO

Re: Sugestie dotyczące forum

Post autor: Misiaq » 17 lip 2009 19:42

2. Czy da się tak ustawić aby domyślnie po kliknięciu na nieczytany temat forum pokazywało od razu pierwszy nieprzeczytany post?[/quote]

jeżeli jako świeżak mam prawo wygłoszenia swojej opinii to ja się przychylam do powyższego postulatu. Poza tym proponuję rozważyć opcję (jeśli jest możliwość uruchomić) aby każdy kliknięty link w poście otwierał się w nowym oknie. Takie rozwiązanie wydaje mi się wygodniejsze niż otwieranie linka w tym samym oknie co forum.

Pozdro
Obrazek

Awatar użytkownika
mi205
Uzależniony
Posty: 290
Rejestracja: 30 kwie 2009 09:44
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Sugestie dotyczące forum

Post autor: mi205 » 30 lip 2009 12:51

mam takie pytanko:
da się ustawić jakiegoś popupa gdy przychodzi nowa prywatna wiadomość? Szczerze mówiąc teraz nie rzuca się to w oczy zupełnie i wczoraj na przykład zaobserwowałem, że mam nową wiadomość, gdy po kilku godzinach sprawdziłem prywatną pocztę...

Awatar użytkownika
LordMorte
Uzależniony
Posty: 151
Rejestracja: 23 cze 2009 20:59
Gadu-Gadu: 1326895
Czym jeżdzę: 1.6 DOHC CVVT XL
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Sugestie dotyczące forum

Post autor: LordMorte » 16 sie 2009 07:35

a ja jeszcze raz, mimo wszystko, poprosze o podpiecie loga forum pod hiperlacze do strony glownej, czyli jak klikniemy sobie logo "KIA SOUL" u gory to orzejdziemy do strony glownej... Nie potrafie zrozumiec dlaczego tego u nas nie ma, skoro jest WSZEDZIE od www.onet pl, przez (wstukalem wymyslone) www.cnn.com, www.usa.gov, www.interia.pl aż po www.(...).(...) - innymi slowy jest tak praktycznie wszedzie z kilkoma wyjatkami potwierdzajacymi regule. Nie chodzi o to by zrobic to bo jest tak wszedzie, tylko trzeba jasno zauwazyc, ze skoro jest wszedzie to znaczy, ze JEST POTRZEBNE. blagam, prosze, robie 100 allahow...

pysiu
Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: 31 maja 2009 12:00
Czym jeżdzę: 1.6 cvvt xl black str. damon
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Sugestie dotyczące forum

Post autor: pysiu » 16 wrz 2009 21:46

Popieram propozycję forumowicza "MarcinekB".
W związku z tym, że kończy się wydawanie roku modelowego 2009, interesujące byłoby poznanie używanych przez nas pojazdów.
Myślę, że wystarczyłby podział na wersje silnikowe, wersje wyposażenia i kolorynadwozia ( bez opcji dodatkowych).
Pozdrawiam. :kierownik: :kierownik:
duscha - 7,25/100

Awatar użytkownika
LordMorte
Uzależniony
Posty: 151
Rejestracja: 23 cze 2009 20:59
Gadu-Gadu: 1326895
Czym jeżdzę: 1.6 DOHC CVVT XL
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Sugestie dotyczące forum

Post autor: LordMorte » 18 paź 2009 19:03

Hey. Przed chwila rozwalilo mnie cos co zobaczylem przy korzystaniu z funkcji SZUKAJ. Cos z czym spotkalem sie po raz pierwszy w zyciu korzystajac z for internetowych.
Następujące słowa w twoim zapytaniu zostały zignorowane, ponieważ są zbyt popularne: opony.
Dodam, ze wyszukiwalem tylko w jednym podforum, tylko w tytulach tematow... Nie ma to jednak zadnego znaczenia. Chcialem znalezc glupia informacje na temat opon i funkcja szukaj, ktora jest dedykowana dla mojej zachcianki okazala sie klapa. Ja rozumiem, ze ograniczenie to spowodowane jest zapewnieniem wydajnosci bazy danych... ale bez przesady... W pracy walcze na bazach danych (MS SQL SERVER) zawierajacych setki milionow rekordow, nie tak jak wiekszosc for internetowych, szczegolnie to i tam faktycznie, taka blokada ma jakis sens, choc sie ich nie stosuje. Droga administracjo, prosze o zdjecie tegoz nadgorliwego ograniczenia.

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: Sugestie dotyczące forum

Post autor: soul » 18 paź 2009 19:15

Zamiast opony wpisz opona.
Zgodnie z Twoim życzeniem słowo "opony" jest wyszukiwane i nie jest pomijane ....do czasu.

Awatar użytkownika
LordMorte
Uzależniony
Posty: 151
Rejestracja: 23 cze 2009 20:59
Gadu-Gadu: 1326895
Czym jeżdzę: 1.6 DOHC CVVT XL
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Sugestie dotyczące forum

Post autor: LordMorte » 18 paź 2009 20:12

Tu nie chodzi tylko o slowo "opony", to byl tylko przyklad... podobnie bylo ze slowem "silnik" etc, ale spoko, widze, ze zdjeliscie ograniczenie, za co bardzo dziekuje :)

Awatar użytkownika
malkolm
Uzależniony
Posty: 156
Rejestracja: 11 maja 2009 11:20
Gadu-Gadu: 7044582
Czym jeżdzę: 1,6 CRDI L Vanilla
Lokalizacja: Kielce

Re: Sugestie dotyczące forum

Post autor: malkolm » 01 mar 2010 20:36

Mam kolejny pomysł: moim zdaniem fajną rzeczą byłoby możliwość ignorowania tematów/działów forum - np. Ustrzel Soula, osobiście nie interesuje mnie kto komu gdzie zdjęcie zrobił a codziennie kilka nowych wyświetla mi się w nieprzeczytanych, a jakby była możliwość to bym kliknął "ignoruj dział' i z głowy.

Ponadto lobbuję za podpięciem pod logo przejścia na stronę główną, shoutboxem.
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...
Obrazek

Awatar użytkownika
LordMorte
Uzależniony
Posty: 151
Rejestracja: 23 cze 2009 20:59
Gadu-Gadu: 1326895
Czym jeżdzę: 1.6 DOHC CVVT XL
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Sugestie dotyczące forum

Post autor: LordMorte » 08 mar 2010 15:34

Wlasnie, ja ponownie blagam o podpiecie logo do strony glownej, please :oki:

ODPOWIEDZ