MR 2011

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix, rob68

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: MR 2011

Post autor: Kwarcu » 01 mar 2011 15:18

Sowapl przeczytaj jeszcze raz mój post, ostatni akapit. Nie powiedziałem, że nie da rady go zamontować. Napisałem, że po zdjęciu tapicerki fotela na pewno będzie miejsce do montażu, bla bla bla(nie chcę mi się pisać ponownie :zlosnik: ).

Co do reszty, że nie ma go w katalogu akcesoriów to mogę nie mieć racji(i jak widać nie mam), ale jakoś nigdy nie widziałem ani nie słyszałem o takim podłokietniku jako dodatek przy zamówieniu auta. Dlatego skoro mówisz, że jest to znaczy że sprawdziłeś i jest.

sowapl
Nasz człowiek
Posty: 427
Rejestracja: 29 lip 2009 05:27
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT L Tomato Red Black Dragon
Lokalizacja: Zabrze;Będzin

Re: MR 2011

Post autor: sowapl » 02 mar 2011 21:23

jest i to nawet w materiałach na forum :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Belizariush
Bywalec
Posty: 122
Rejestracja: 24 lut 2011 13:57
Czym jeżdzę: WHISTLE / GUIPAGO 1000/Soul CRDI XL
Kontakt:

Re: MR 2011

Post autor: Belizariush » 10 mar 2011 20:15

Hary66 pisze:Taki podłokietnik "akcesoryjny" przykręcany do fotela na 4 śrubki to już mam, ale jakoś mi nie pasi.
Ten cienki z wersji 2011 też nie koniecznie.
Zastanawiam się nad tym wpuszczanym w środek tunela. Chętnie bym go obejrzał na żywo. Jeżeli jest bardziej sztywny i nie ugina się pod łokciem, to chętnie bym się podpiął pod czyjeś zakupy.

Wprawdzie oczekuje na Soula, ale mam już podłokietnik, kupiony w Korei
http://www.sharkracing.com/acecart/bin/ ... =030700000
Zapłaciłem via PayPal 160 dolarów, w tym również koszt transportu. Po 5 dniach kurier dostarczył przesyłkę do domu z komentarzem : panie z Korei panu przysłali ? A z której ?
Nie jest to może wyrób najwyższej jakości ( obudowa plastykowa, góra jakieś tworzywo uginające się przy nacisku ) ale swoje zadanie spełni na pewno. W opakowaniu dokładna instrukcja jak zamontować "urządzenie". Swoją drogą brak podłokietnika w najwyższej wersji Soula to dziwny co najmniej wymysł. Wydaje się, że ten kupiony przeze mnie nie będzie uginał się pod łokciem, bo jego podstawa wpuszczana jest do schowka między przednimi siedzeniami.

czaprak
Uzależniony
Posty: 191
Rejestracja: 06 gru 2010 22:05
Czym jeżdzę: SOUL RM 11 XL CRDi Java Brown
Lokalizacja: Słupsk

Re: MR 2011

Post autor: czaprak » 10 mar 2011 21:00

Brak podłokietnika to faktycznie porażka. SOUL jest na tyle szeroki, że nie ma problemu z jego instalacją. W automacie jest podłokietnik, ale zapewne wielu jest rozczarowanych jego jakością. Mam zaistalowany ze schowkiem jako gratis z tym, że zakrywa inne schowki w kanale centralnym. Inna sprawa, że lepiej się prezentuje, niż oryginał z autometem.

Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: MR 2011

Post autor: Hary66 » 10 mar 2011 22:01

Belizariush, jesteś zapobiegliwy, to fakt.
A możesz napisać jak jest głębokość schowka w tym podłokietniku? Schodzi na pełną głębokość? Bo mój ma tak ze 6 cm a zakrył całkiem pokaźny schowek.
Pozdrawiam, Hary.

Awatar użytkownika
Belizariush
Bywalec
Posty: 122
Rejestracja: 24 lut 2011 13:57
Czym jeżdzę: WHISTLE / GUIPAGO 1000/Soul CRDI XL
Kontakt:

Re: MR 2011

Post autor: Belizariush » 10 mar 2011 23:30

Raczej wygodny, niż zapobiegliwy jestem. Samochodem będzie jeździła małżonka głównie, ale na ryby będę jeździł ja. Schowek, ta głębsza część, ma około 15 cm głębokości.
Przepraszam za jakość zdjęcia, robione telefonem.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d40 ... 9a2fe.html

Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: MR 2011

Post autor: Hary66 » 10 mar 2011 23:47

Bardzo mi pasi.
Poproszę jeszcze kilka fotek o ile to nie kłopot.
Pozdrawiam, Hary.


Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: MR 2011

Post autor: Hary66 » 11 mar 2011 08:40

Baaardzo dziękuję. Ta ostatnia fotka rozwiała moje wątpliwości. Trzeba zamawiać. Paypal nie gryzie?
Pozdrawiam, Hary.

Awatar użytkownika
Belizariush
Bywalec
Posty: 122
Rejestracja: 24 lut 2011 13:57
Czym jeżdzę: WHISTLE / GUIPAGO 1000/Soul CRDI XL
Kontakt:

Re: MR 2011

Post autor: Belizariush » 11 mar 2011 09:23

Nie gryzie. Gdyby gryzł, kto by mu podsunął rękę z kasą ? Wypełnienie formularza na Sharku jest intuicyjne. Trzeba tylko trochę kumać język angielski. Po zakończeniu składania zamówienia ( nie trzeba mieć konta i się logować ) należy wybrać formę płatności a strona automatycznie przekierowuję Cię do strony PayPal. Logujesz się na swoim koncie, wciskasz bodajże akceptuje i po chwili jesteś biedniejszy o 160 dolarów. Za moment ( może dwa ) otrzymujesz z Sharka potwierdzenie, że zamówienie zostało przyjęte, następnego dnia Shark powiadamia, że towar został wysłany a za kilka dni przykręcasz podłokietnik w aucie. Ja niestety dopiero za około 2 miesięce :wmur: . Proponuję przy składaniu zamówienia dopisać, bo strona ma taką opcję, że podłokietnik jest przeznaczony do samochodu z kierownicą po lewej stronie ( Europa Zachodnia i Wschodnia ). Tak na wszelki wypadek. Pozdrawiam.
EDIT
Jeszcze dwa zdjęcia podłokietnika :
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d18 ... 7955e.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/423 ... 25651.html
Strona Shark`a przy wypełnianiu formularza zamówienia pozwala skopiować dane kupującego jako dane odbiorcy. Nie wiem dlaczego automatycznie po przekopiowaniu pojawia się jako kraj wysyłki USA. Jak przysłali mi potwierdzenie zamówienia i to zobaczyłem wpadłem w panikę i napisałem do nich, że nie USA lecz Polska. Następnego dnia z wyższością odpisali, że oni przecież wiedzą. Wczoraj zamówiłem też chromowaną gałkę skrzyni biegów, bo ta fabryczna wygląda fatalnie. W dziewięćset osiemnastym w Polonezie miałem bardziej gustowną. Cena 35 USD.

ODPOWIEDZ