Czy ktoś żałuje zakupu?

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix, rob68

uuuuplask
Nasz człowiek
Posty: 624
Rejestracja: 10 cze 2009 11:10
Czym jeżdzę: CVVT L Vanilla Shake

Re: Czy ktoś żałuje zakupu?

Post autor: uuuuplask » 01 cze 2011 00:31

Mi powoli zawieszenie zaczyna działać na nerwy. Jak jeżdżę z muzyką jest ok, ale czasem z kimś jadę to radio ledwie co gra to na dziurach i wybojach się wściec idzie...

Awatar użytkownika
Wujek
JESTEM HARDCORE-m
Posty: 318
Rejestracja: 17 wrz 2010 00:46
Gadu-Gadu: 1619120
Czym jeżdzę: Kia Soul, Ford Ranger, Trabant Combi
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Czy ktoś żałuje zakupu?

Post autor: Wujek » 01 cze 2011 14:58

Może paliłby mniej...
Street racing is not a crime !? Well... it is but F**K it !!

aga1
Bywalec
Posty: 103
Rejestracja: 16 maja 2009 19:38
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT M Tomato red
Lokalizacja: Konin

Re: Czy ktoś żałuje zakupu?

Post autor: aga1 » 04 cze 2011 08:52

Lakier tragiczny :wmur: , zawieszenie dla ludzi o mocnych nerwach :eviladmin: , spalanie dla bogatych :zły2: . Ale nadal uważam , że to bardzo ładne i funkcjonalne auto. Chociaż gdybym dwa lata temu wiedziała , że tak przestronny samochód nie będzie mi jednak potrzebny (przesiadłam się z punto), bo wypadek w rodzinie pokrzyżował mi plany, to chyba bym soula nie kupiła. A może jednak bym kupiła ? Bo to była to miłość od pierwszego wejrzenia ...

czaprak
Uzależniony
Posty: 191
Rejestracja: 06 gru 2010 22:05
Czym jeżdzę: SOUL RM 11 XL CRDi Java Brown
Lokalizacja: Słupsk

Re: Czy ktoś żałuje zakupu?

Post autor: czaprak » 04 cze 2011 21:36

Ostatnio na SOUL'A dużo narzekałem i nękałem serwis przesadnie. Doszedłem do wniosku, że zbyt dużo wymagam od tego samochodu za takie pieniądze. A niech tam sobie skrzypi i stuka, małe piwo. Ostatnio stałem w korku, kierowcy z przeciwnego pasa ruchu, dziwnie spoglądali na mego SOUL'A. Pomyślałem, że może mam lewy bok zmasakrowany na parkingu i tego wcześniej nie zauważyłem lub inna zła cholera się przytrafiła. Tak mnie to gnębiło, że zatrzymałem się na najbliższym możliwym miejscu i obejrzałem uważnie auto. Wszysko było OK! Czyli ten samochód wzbudza zainteresowanie. Nie żałuję zakupu tego samochodu. Pomimo małych kłamstewek KMP, jestem zadowolony.

Awatar użytkownika
mordimer
SPECYFICZNY DIAGNOSTA
Posty: 336
Rejestracja: 17 paź 2010 19:05
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla Shake, Suzuki Splash
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Czy ktoś żałuje zakupu?

Post autor: mordimer » 05 cze 2011 10:45

Wzbudza, wzbudza... tyle, że albo ja mam masę szczęścia albo Wy pecha - oto mnie nic nie skrzypi i nie stuka!

Jeżdżę dość szybko i manewry wykonuję łagodnie tylko, gdy mokro lub ślisko - zawieszenie jest przyjemnie sztywne, sprzyja precyzyjnemu panowaniu nad autem a hamowanie w nierównych łukach idzie prawie jak po szynach... wiatr i >160 na budziku daje wyraźnie opóźnienie reakcji układu kierowniczego ale to nie jest samochód wyścigowy. A stuki ustaliłem - klamra prawego pasa o słupek i tylne klamry o boczne słupki... tylne wciskam pod uchwyty na słupku wraz z taśmą pasa a pas pasażera zapinam - to wszystko z wysokimi oponami 15 cali 2,3 atm przód, 2,2 atm tył do prawdy daje przyjemność z jazdy. Jedynie zdecydowanie słabe osiągi przy 5 tysiącach obrotów oraz przy znacznym zużyciu paliwa mnie martwią... prawie jak znienawidzony diesel - wyje i nie ciągnie... ale podjadę sobie na hamownię i będziemy to rozkminiać 8-)
pozdrawiam - mordimer

Awatar użytkownika
strazak2007
Nasz człowiek
Posty: 656
Rejestracja: 18 cze 2009 20:05
Czym jeżdzę: Mondeo 1,6 ecoboost 160KM
Lokalizacja: Galicja

Re: Czy ktoś żałuje zakupu?

Post autor: strazak2007 » 05 cze 2011 11:18

oj emeryci emeryci wy jak dzieci :)
Obrazek

Awatar użytkownika
kawex
Bywalec
Posty: 118
Rejestracja: 06 maja 2011 19:31
Czym jeżdzę: 1,6 DOHC L
Lokalizacja: chełm

Re: Czy ktoś żałuje zakupu?

Post autor: kawex » 05 cze 2011 11:50

Oj tak. Narzekacie że nie możecie ugryźć jabłka a zęby trzymacie w szklance z corega tabs.
Obrazek

Awatar użytkownika
mordimer
SPECYFICZNY DIAGNOSTA
Posty: 336
Rejestracja: 17 paź 2010 19:05
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT M Vanilla Shake, Suzuki Splash
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Czy ktoś żałuje zakupu?

Post autor: mordimer » 05 cze 2011 12:10

strazak2007 pisze:oj emeryci emeryci wy jak dzieci :)
You talkin"me!?
pozdrawiam - mordimer

Awatar użytkownika
ppejta
Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 16 sty 2011 14:48
Czym jeżdzę: Suzuki Intruder m1500 / Soul 1.6 crdi
Lokalizacja: Gliwice / Norwegia

Re: Czy ktoś żałuje zakupu?

Post autor: ppejta » 05 cze 2011 14:23

u mnie z powaznych problemów wystepuje tylko jeden i niestety musi chyba tak pozostać . Okazało sie że po zakupie i zamontowaniu bazy maxi-cosi z isofixem 0-13 kg oraz drugim fotelikiem równiez z mocowanie isofix 15-36 kg brakuje miejsca dla trzeciej osoby ( jest zbyt ciasno nawet dla 11-letniej dziewczynki ) tym sposobem nasz pojazd staje się albo 4-osobowy albo ...rezygnujemy z bezpieczeństwa , foteliki wpinamy w pasy ( niestety sa niestabilne ) i wybieramy sie całą rodziną na zakupy...
CRUISER

wujeksoul
GOŚĆ CO DOBRZE PRAWI
Posty: 343
Rejestracja: 26 lis 2009 02:57
Czym jeżdzę: 1,6 benz XL vanilla shake
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Czy ktoś żałuje zakupu?

Post autor: wujeksoul » 05 cze 2011 14:27

Dla mnie ciągle GUT bryka. 15 tys km przebiegu. Nie wiem ile pali bo nie mam kompa :)

ODPOWIEDZ