popularne tematy

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix, rob68

Misiaq
Nasz człowiek
Posty: 430
Rejestracja: 18 maja 2009 18:06
Czym jeżdzę: 1.6 noPB/XL
Lokalizacja: SO

popularne tematy

Post autor: Misiaq » 29 paź 2010 07:43

z moich obserwacji jakie poczynilem wsrod odwiedzanych przeze mnie watkow najwieksza popularnoscia cieszy sie watek o:
Wadach
Spalaniu
Odpryskach

Wsrod odwiedzanych przeze mnie watkow brak jest opinii pozytywnych, zadowolenia,normalnej rozmowy,wymiany zdan. Wszedzie wylewanie jadu,uzalanie sie,narzekanie :].
Powiedzcie prosze skad sie to bierze,czy jestesmy juz na tyle starzy i stetryczali,ze marzekamy na wszystko i zawsze. Czy moze wymagalismy od auta zbyt duzo pewnie tylko dlatego,ze ma wyczesana stylistyke i daje wrazenie dwa razy wiekszego i wypasionego niz jest?

Czy nie da sie tutaj przyjsc i najzwyczajniej w swiecie pospamowac bez wiekszego problemu ?

Pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dziadek
Bywalec
Posty: 108
Rejestracja: 16 paź 2010 10:05
Gadu-Gadu: 14172
Czym jeżdzę: CVVT Black Widow XL/ PF 126p Biedrona
Lokalizacja: Warszawa

Re: popularne tematy

Post autor: Dziadek » 29 paź 2010 08:06

A myślałem że to ja tylko zauważyłem :bzik:
Niestety za po spamowanie grozi banan, a zmiana modelowa forum też nie jest do zaakceptowania przez szacowne gremium administratorskie..
Nam pozostaje kształtować to co jest a że pesymizm w narodzie jest wrodzony to widać nie tylko na tym forum.. niestety...
Obrazek - Arabska szkoła driftu "Albo bokiem, albo wcale...."
- Szłem grubo bo nie szło iść inaczej....
- Kto grubo idzie j...ć musi....
- Zakręt nie wydał, to rów przytulił....

sowapl
Nasz człowiek
Posty: 427
Rejestracja: 29 lip 2009 05:27
Czym jeżdzę: 1,6 CVVT L Tomato Red Black Dragon
Lokalizacja: Zabrze;Będzin

Re: popularne tematy

Post autor: sowapl » 29 paź 2010 08:18

o przepraszam. Ja jestem zadowolony :) , no może poza odpryskami;)
Obrazek

shafted
SOKOLE OKO
Posty: 704
Rejestracja: 24 lis 2009 13:24
Czym jeżdzę: XL ON
Lokalizacja: Jura

Re: popularne tematy

Post autor: shafted » 29 paź 2010 09:26

Ja tez jestem zadowolony, lakier jest do bani ale reszta "urządzenia" mi odpowiada.
Nasz naród niestety jest gderliwy ale z drugiej strony to nudno jest tak tylko chwalic i chwalić, bo wady denerwują a nad rzeczami dobrymi/przemyślanymi przechodzimy do "porządku dziennego" i ich nie spostrzegamy :goof:
Say your prayers little one
don't forget, my son
to include everyone... James said ;)

Misiaq
Nasz człowiek
Posty: 430
Rejestracja: 18 maja 2009 18:06
Czym jeżdzę: 1.6 noPB/XL
Lokalizacja: SO

Re: popularne tematy

Post autor: Misiaq » 29 paź 2010 19:43

szkoda ze szanowna administracji nie zdaje sobie sprawy z tego,ze spam ozywia kazda rozmowe, a w efekcie kazde forum. Jakby tak dali rozruszac ten grajdolek to byloby zapewne ciekawiej. Teraz w sumie to forum lezy i kwiczy,bo auto nowe, nic sie nie dzieje, malo sie psuje malo sie modyfikuje, forum nie zyje.
jestem zarejestrowany tez w innym miejscu gdzie forum marki jest podzielone na techniczne i klubowa. Nie ma zadnych podzialow tematycznych.
Podzial prosty i przejrzysty,spam i techniczny :-). Jak ktos chce szukac, to jest szukajka i po problemie.
Obrazek

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: popularne tematy

Post autor: soul » 29 paź 2010 19:57

Misiaq i Dziadzia- Hyde park, Ogólnie o soulu- no można jak widać sobie tu pojeczeć i poutyskiwać. :oczko:
Jeśli nie bedzie podziału to każdy kto tu zawita założy taki sam temat o tym samym.
Jak jeden z drugim bedzie musiał odpowiadać 100-ny raz na to samo wtedy juz głupie pytanie to szybciutko zmieni zdanie.
Już teraz widać, że nie każdy potrafi się zmusić do użycia szukajki i poszukać interesujacych go informacji.
Lenistwo to chyba narodowa cecha. :zlosnik:
Podział forum na tematy jest po to aby zawarta tu wiedza była dostępna w sposób łatwy.
Forum tworzą jego uczestnicy więc zamiast pisać, że ale nic się nie dzieje to zapraszam do pracy twórczej.
Można podzielić sie manualami czyli gotowymi solucjami drobnych napraw we własnym zakresie czy montażu dodatków itp. itd.
Nie wspomnę o konkursach/zabawach.

Awatar użytkownika
Dżaguś
EROTOMAN AMATOR
Posty: 563
Rejestracja: 13 kwie 2010 10:36
Czym jeżdzę: SREBRNY SZERSZEŃ:) benzin L:)
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: popularne tematy

Post autor: Dżaguś » 29 paź 2010 20:36

i erotycznych odczuciach w stosunku :)
do duszki....
DUSZA KIJANKI

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: popularne tematy

Post autor: soul » 29 paź 2010 20:38

No też można jak ktoś tylko ma takie życzenie. :czujnik:

wujeksoul
GOŚĆ CO DOBRZE PRAWI
Posty: 343
Rejestracja: 26 lis 2009 02:57
Czym jeżdzę: 1,6 benz XL vanilla shake
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: popularne tematy

Post autor: wujeksoul » 29 paź 2010 20:43

Ja jestem zdziwiony i robię oczy jak sowa, że pretensje ma akurat misiaq. Zaraz po mnie najbardziej spolegliwy i przyjazny forumowicz. O taki spolegliwy: :killer:

Forum z naturzy rzeczy łączy raczej w nieszczęściu niż w szczęściu. Taki urok, przychodzą ludzie szukajacy informacji ( w domyśle co się psuje, czy sprawia kłopoty bo nie wiadomo czy kupić) i ci, którzy mają problem, albo coś ich wkurza, ale to forum tutaj jest naprawdę spokojnym i przyjaznym zaułkiem.

Misiaq
Nasz człowiek
Posty: 430
Rejestracja: 18 maja 2009 18:06
Czym jeżdzę: 1.6 noPB/XL
Lokalizacja: SO

Re: popularne tematy

Post autor: Misiaq » 31 paź 2010 08:04

SOUL pisze:Misiaq i Dziadzia- Hyde park, Ogólnie o soulu- no można jak widać sobie tu pojeczeć i poutyskiwać. :oczko:
Jeśli nie bedzie podziału to każdy kto tu zawita założy taki sam temat o tym samym.
Jak jeden z drugim bedzie musiał odpowiadać 100-ny raz na to samo wtedy juz głupie pytanie to szybciutko zmieni zdanie.
Już teraz widać, że nie każdy potrafi się zmusić do użycia szukajki i poszukać interesujacych go informacji.
Lenistwo to chyba narodowa cecha. :zlosnik:
Podział forum na tematy jest po to aby zawarta tu wiedza była dostępna w sposób łatwy.
Forum tworzą jego uczestnicy więc zamiast pisać, że ale nic się nie dzieje to zapraszam do pracy twórczej.
Można podzielić sie manualami czyli gotowymi solucjami drobnych napraw we własnym zakresie czy montażu dodatków itp. itd.
Nie wspomnę o konkursach/zabawach.
to jak już tak rozmawiamy to chciałem nieskromnie zauważyć iż w kącik manuali miałem swój skromny wkład :bigok:

Tak jak pisałem powyżej, zaglądam też na inne fora, gdzie nie ma takiego podziału i nie ma strasznego burdelu. Za to jest ruch, ludzie przychodzą pytają, gadamy, coś się dzieje. Zarówno w kwestiach technicznych jak i towarzyskich. Jak zauważyłem tutaj jest problem ze zgraniem jednego marnego spota na śląsku. Na pierwszym byliśmy w trójkę, drugi umarł śmiercią tragiczną :zlosnik4:
Obrazek

ODPOWIEDZ