Nie wszyscy lubią Soula?

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix, rob68

ewa68
Nowy....
Posty: 19
Rejestracja: 05 maja 2009 09:08
Lokalizacja: Błonie

Nie wszyscy lubią Soula?

Post autor: ewa68 » 05 maja 2009 10:45

Z przykrością muszę powiedzieć, że przekonałam się ostatnio boleśnie, że nie wszyscy lubią Soula. Mój nowy - jak by nie patrzeć - samochód został potraktowany wzdłuż jednego z boków jakimś ostrym narzędziem. Rysa nie jest na tyle głęboka, żebym od razu pognała po szpachlę, ale niestety przyciąga wzrok ( przede wszystkim mój). Okazuje się, że autko rzucające się w oczy może budzić też niskie instynkty. Uczę się z tym żyć i - na przekór- lubię mojego Soula jeszcze bardziej

Awatar użytkownika
Mish
Nasz człowiek
Posty: 588
Rejestracja: 30 mar 2009 07:27
Gadu-Gadu: 2343710
Czym jeżdzę: 1,6 CRDi VGT - (XL - Tomato Red)
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nie wszyscy lubią Soula?

Post autor: Mish » 05 maja 2009 10:53

A ja bym bardzo lubił sprawcę... lać metalowym prętem po prerogatywach... :) Na szczęście w najbliższym czasie dochrapię się u mnie pod blokiem wyznaczonego i oznaczonego moim numerem rejestracyjnym miejscem parkingowym... co więcej - chyba administracja spółdzielni zrozumiała co będzie miała pod blokiem, bo montują monitoring :)
Obrazek moja KIA Soul XL 1,6 CRDi VGT

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Nie wszyscy lubią Soula?

Post autor: Kwarcu » 05 maja 2009 15:32

Ja bym za takie coś do więzienia wsadzał... Smutne jest że ktoś niszczy cudzą własność... Ale to nie dlatego ze nie lubią czegos i bach tylko chyba dla popisu i zabawy(ładna zabawa...) ewentualnie z zazdrosci... Niestety u nas madrych inaczej nie brakuje... Wspolczuje oczywiscie szkody, ale jak ma Pani AC to mozna zawsze o jakies pieniazki sie zglosic i sie polakieruje ;)

Awatar użytkownika
matrix
KASZUB CAŁĄ DUSZĄ
Posty: 846
Rejestracja: 22 kwie 2009 11:28
Gadu-Gadu: 6992622
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT XL Vanilla Shake
Lokalizacja: STOLICA KASZUB
Kontakt:

Re: Nie wszyscy lubią Soula?

Post autor: matrix » 06 maja 2009 09:16

oj skopał bym odbyt :zły2:
Kia Soul XL Vanilla Shake lider jest tylko jeden to vanillka ;-)

ODPOWIEDZ