Kto z Was wymieniał sprzęgło na gwarancji?

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix, rob68

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Kto z Was wymieniał sprzęgło na gwarancji?

Post autor: Kwarcu » 15 mar 2011 17:49

Na forum znalazłem - Kanada ma bębny. :zlosnik:

Awatar użytkownika
soulek
CZŁOWIEK SUCHAR :)
Posty: 530
Rejestracja: 06 lut 2010 23:06
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT M Vanilla Shake
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Kto z Was wymieniał sprzęgło na gwarancji?

Post autor: soulek » 16 mar 2011 00:57

uuuuplask pisze:
soulek pisze:Przed chwilą sprawdziłem działanie sprzęgła w moim pudełku z czystej ciekawości. Nie włączałem radia itp. (ponieważ tak jak Ty wożę ze sobą zawsze orkiestre) przejechałem test w całkowitej ciszy. Wnioski - gdy redukuje delikatnie i powoli popuszczam (ale brzmi) sprzęgło ,czy też gwałtownie i mało delikatnie, działa ono poprawnie, a przy tym milczy, jak makiem zasiał.

Bo nie do końca zrozumiałem. Jak popuszczasz powoli to coś słychać, a jak dynamicznie to cisza? Czy nieważne jak to cicho? :bigok:

Nieważne jak to zrobię, zawsze jest cicho.
Kwarcu dzięki za zrozumienie. :oczko:
Ale kaszana z tymi bębnami. :rotfll:

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Kto z Was wymieniał sprzęgło na gwarancji?

Post autor: Kwarcu » 03 kwie 2011 00:27

Apropo wymiany sprzęgła na gwarancji, to coś mi się zdaje, że i u mnie będzie trzeba. :zlosnik: Przebieg ponad 18kkm, głównie miasto to fakt, ale sprzęgło niekatowane, żadnego palenia gumy czy ruszania spod świateł pełną parą. Muszę to znowu zaznaczyć, że operowanie sprzęgłem i gazem od początku takie samo, przez jakiś czas od odbioru auta sprzęgło lubiło sobie pośmierdzieć, od dłuższego czasu to nie występowało i nie występuje. Natomiast tak jakby sprzęgło ostatnio zaczęło nie domagać, tak jakby się ślizgało czasami. :(

ODPOWIEDZ