kiedy zamawialiście i ile czekaliście na soula

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix, rob68

Awatar użytkownika
kawex
Bywalec
Posty: 118
Rejestracja: 06 maja 2011 19:31
Czym jeżdzę: 1,6 DOHC L
Lokalizacja: chełm

Re: kiedy zamawialiście i ile czekaliście na soula

Post autor: kawex » 28 maja 2012 15:25

Joker nie przejmuj się tym czekaniem. Bo jak już się w końcu doczekasz to....... tylko radość przez najbliższy tydzień, nic nie będziesz robił tylko oglądał i głaskał. A teraz nie musisz wydawać na paliwo więc to duuży plus
Obrazek

Awatar użytkownika
JOKER
Bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 18 sty 2012 09:21
Czym jeżdzę: FL 1.6 GDI L Titanium Silver
Lokalizacja: Toruń

Re: kiedy zamawialiście i ile czekaliście na soula

Post autor: JOKER » 29 maja 2012 09:21

Zaiste, plusy w spalaniu w moim Soul'u "widmo" są, ale za to ja zwiększyłem spalanie o kolejne pół paczki z nerwów. :) Dobrze, że tylko wyrób tytoniowy, a nie mocniejsza używka, bo bym się już ujarał na dobre. Generalnie radość z nowego samochodu zazwyczaj jest do pierwszej rysy na lakierze, tudzież pierwszej awarii.
Oszczędności nie zmieniają jednak faktu, że nerw pulsuje mocniej. Zwłaszcza, że w lipcu urlop, i przed dłuższą trasą dobrze byłoby autko "poświęcić" trochę i trochę pojeździć, żeby nic nie wyskoczyło podczas urlopu, gdzie człowiek musi się odstresować. A plany są takie, że najpierw morze, potem góry, a na końcu Warmia i Mazury.
Chyba raczej na pewno, aczkolwiek bynajmniej jakoby poniekąd śmiem przypuszczać, że wątpię.
Obrazek

Awatar użytkownika
Belizariush
Bywalec
Posty: 122
Rejestracja: 24 lut 2011 13:57
Czym jeżdzę: WHISTLE / GUIPAGO 1000/Soul CRDI XL
Kontakt:

Re: kiedy zamawialiście i ile czekaliście na soula

Post autor: Belizariush » 01 cze 2012 21:47

Mnie obiecali samochód w ciągu 2 miesięcy. Po upływie trzech szlag mnie trafił i zrobiłem małą awanturę. Pomogło o tyle, że dostałem zastępczy pojazd, bo poprzedniego auta zdążyłem się pozbyć. Zacząłem szukać po innych dealerach i znalazłem Soula z poprzedniego roku. W końcu go sprowadzili i po upływie 3,5 miesiąca wyjechałem autem z salonu. Samochód zamówiony przeze mnie trafiło ostatecznie do dealera po upływie pół roku. Gdybym wiedział, że cała procedura będzie trwała tak długo kupiłbym Nissana Juke, który początkowo miałem kupić lub Citroena C3 Piccaso, który był od ręki.

ODPOWIEDZ