KONIEC SOULA W POLSCE

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix, rob68

czaprak
Uzależniony
Posty: 191
Rejestracja: 06 gru 2010 22:05
Czym jeżdzę: SOUL RM 11 XL CRDi Java Brown
Lokalizacja: Słupsk

Re: KONIEC SOULA W POLSCE

Post autor: czaprak » 22 wrz 2012 18:30

To niestety jest fakt. W tym tygodniu byłem w salonie i powiedzieli, że na Europę wstrzymano produkcję. Ale SOUL jest do nabycia, czas oczekiwania minimum 6 m-cy. Może jestem chory, lecz gdy tylko będę posiadał odpowiedną kasę, będę polował na nowego SOUL'A. Strasznie to auto mi się podoba, jest całkiem inne od pozostałych. Już tu pisano podobnie, do salonu poszedłem po Ceed'a a zapragnąłem SOUL'A i go mam.

rachod
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 30 lis 2010 21:53
Czym jeżdzę: benzyna, Java brown RP 2011 L
Lokalizacja: Ciechanów

Re: KONIEC SOULA W POLSCE

Post autor: rachod » 23 wrz 2012 21:10

W "moim" salonie powiedzieli, że nawet wycofują duszyczki z salonów i wysyłają do USA, bo tam idą jak ciepłe bułeczki. Można powiedzieć, że mamy "amerykański" gust. Tylko nie wiem czy to dla wszystkich komplement. :bigok:

Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: KONIEC SOULA W POLSCE

Post autor: Hary66 » 23 wrz 2012 21:18

Wszystkie dieselki i manuale zostaną w kraju. Gusta nam się trochę różnią.
Pozdrawiam, Hary.

rallymaniak
Nowy....
Posty: 9
Rejestracja: 06 lut 2013 19:37
Czym jeżdzę: soul 1.6 crdi L, i inne
Lokalizacja: Łęczna

Re: KONIEC SOULA W POLSCE

Post autor: rallymaniak » 02 kwie 2013 08:42

Soul to auto typowo zaprojektowane na rynek amerykański i prawie cała produkcja tam jest kierowana. Kupując swojego zdecydowałem się na wersje z automatem, niestety półroczny okres oczekiwania skutecznie mnie zniechęcił. W salonie (maj 2012) powiedziano mi ze do końca roku nie będą mieli już innych soul'i. Więc brałem co było. Notabene chciałem inny samochód ale ten był nieco inny niż reszta i dlatego go wybrałem.

indykpol
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 09 paź 2012 11:05
Gadu-Gadu: 1725179
Czym jeżdzę: 1.6GDI XL Tomato Red
Lokalizacja: Łódź

Re: KONIEC SOULA W POLSCE

Post autor: indykpol » 03 kwie 2013 20:14

Ja tez w maju zamawialem swoja duszyczke, odbior w polowie pazdziernika mialem. Dla mnie to auto genialne ;)

pysiu
Bywalec
Posty: 98
Rejestracja: 31 maja 2009 12:00
Czym jeżdzę: 1.6 cvvt xl black str. damon
Lokalizacja: Przemyśl

Re: KONIEC SOULA W POLSCE

Post autor: pysiu » 24 maja 2013 09:07

Ostatnie wieści dot. Soula w Polsce.
Aktualnie trwa wyprzedaż sprowadzonych wcześniej samochodów. W chwili obecnej nie można złożyć zamówienia na nowy samochód.
Z kraju wywożone są samochody w specyfikacji automat i benzyna na rynek amerykański. W USA auto podobno ma wzięcie ale podobno też w Ameryce płd.
Brak danych co do sprzedaży w Polsce Soula następnej generacji.
Jeżeli dojdzie do sprzedaży w Europie będzie inna specyfikacja i nie są wykluczone zmiany w wyglądzie zewnętrznym, zwłaszcza w stosunku do aut wprowadzanych na rynek płd. amerykański.
Ile w tym prawdy a ile plotki ?
Pozdrawiam. :eviladmin:
duscha - 7,25/100

ODPOWIEDZ