Pakiet stylizacyjny

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix, rob68

Awatar użytkownika
marcinwuwua
Uzależniony
Posty: 352
Rejestracja: 01 sie 2009 22:50
Czym jeżdzę: Soul 1,6 CRDi XL
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pakiet stylizacyjny

Post autor: marcinwuwua » 12 paź 2009 22:35

pakiet stylistyczny wraz z felgami dostępny jest od modelu 2010:) zwłaszcza jeżeli chodzi o czarne felgi:P
Obrazek

Misiaq
Nasz człowiek
Posty: 430
Rejestracja: 18 maja 2009 18:06
Czym jeżdzę: 1.6 noPB/XL
Lokalizacja: SO

Re: Pakiet stylizacyjny

Post autor: Misiaq » 13 paź 2009 13:04

to wiem, natomiast chciałem obejrzeć jakieś fotki na żywo albo spytać ewentualnego użytkownika czy warto, nie interesują mnie dywagacje w stylu gdybym miał, albo nigdy bym nie kupił, bo. Chcę to zobaczyć na fotach dlatego pytam tutaj, bo fotki w katalogach są takie cukierkowe, że mnie mdli już od oglądania :zlosnik4:
Obrazek

Awatar użytkownika
wojtek
Nowy....
Posty: 14
Rejestracja: 06 sty 2010 09:40
Czym jeżdzę: Ford Focus Ghia 1.6
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pakiet stylizacyjny

Post autor: wojtek » 09 sty 2010 19:57

Wystarczy przegooglować po zdjęciach i gotowe. Jest co najmniej kilka różnych wariacji wersji Dragon.
np.
http://www.carkeys.co.uk/road_test/kia/16290.asp (dragon czarny)
http://www.egmcartech.com/wp-content/up ... ul_002.jpg (niebieski z białymi felgami)
http://www.auto123.com/en/new-cars/deal ... =613KIA417 (czerwony z białymi)
http://www.carshowroom.com.au/Review.aspx?id=561 (pomarańczowy z czarnymi, fajnie wygląda ;))
http://www.roadtestreports.co.uk/media/ ... -large.jpg (czarny + dragon)
i na koniec:
http://wysokieobroty.moto.pl/auto/51,48 ... .html?i=10 (oliwka i białe felgi)

Misiaq
Nasz człowiek
Posty: 430
Rejestracja: 18 maja 2009 18:06
Czym jeżdzę: 1.6 noPB/XL
Lokalizacja: SO

Re: Pakiet stylizacyjny

Post autor: Misiaq » 09 sty 2010 22:30

osobiście interesowałem się pomarańczem i powiem Ci, że to co pokazałeś nijak ma się do wyposażenia pakietu dragon w PL. Nic tam nie pasuje, począwszy od felg, skończywszy na klamkach i lusterkach włącznie, że o błyszczących wstawkach z plastiku nie wspomnę :czujnik:

Poza tym ten ostatni link z rzekomo białymi felgami w oliwce to jakoś nie wydają mi się być białe felgi, na moje oko jest to zwykła srebrna 18-tka :bigok:
Obrazek

Awatar użytkownika
miazg
Moderator
Posty: 458
Rejestracja: 08 kwie 2009 15:59
Gadu-Gadu: 433431
Czym jeżdzę: Biała 1.6CRDi L
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pakiet stylizacyjny

Post autor: miazg » 09 sty 2010 22:36

Ja tylko dodam, ze niebieski z bialymi pasami, lusterkami i felgami, to nie zaden "pakiet dragon", tylko model nazwany Soul Denim i wypuszczony w ilosci tysiaca (czy cos kolo tego) sztuk na rynek amerykanski.
Obrazek

Awatar użytkownika
wojtek
Nowy....
Posty: 14
Rejestracja: 06 sty 2010 09:40
Czym jeżdzę: Ford Focus Ghia 1.6
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pakiet stylizacyjny

Post autor: wojtek » 10 sty 2010 00:27

Misiaq, Nie twierdze że wszystko co wkleiłem jest idealną odpowiedzią na twoje pytanie, prośbę. Generalnie na podstawie tych zdjęć można sobie pewną opinie wyrobić o pewnych szczegółach.
Jak coś znajdę w temacie który cię interesuje to wkleję.

Mówisz że nic nie pasuje począwszy od felg, ale tak właśnie wyglądają felgi w pakiecie Dragon. Jeśli chodzi o pozostałe elementy to się zgadzam, nie muszą być idealnym odwzorowaniem pakietu. Ale chyba do "czarnego linka" się doczepić nie możesz.

Co do niebieskiego to wkleiłem ze względu na białe felgi, tyle w tym temacie.

Za trzy miesiące mam nadzieje będę mógł ci udostępnić pełna sesje zdjęciową : XL + Dragon + automat + diesel (czarny + nie wiem jakie wnętrze ale prawdopodobnie czarno-czerwone)

Awatar użytkownika
miazg
Moderator
Posty: 458
Rejestracja: 08 kwie 2009 15:59
Gadu-Gadu: 433431
Czym jeżdzę: Biała 1.6CRDi L
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pakiet stylizacyjny

Post autor: miazg » 10 sty 2010 01:19

Nie stresuj sie tak, wojtek :)

Zamienisz tego swojego Focusa na Soula i od razu Ci sie poprawi nastroj :zlosnik4:
Obrazek

Awatar użytkownika
wojtek
Nowy....
Posty: 14
Rejestracja: 06 sty 2010 09:40
Czym jeżdzę: Ford Focus Ghia 1.6
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pakiet stylizacyjny

Post autor: wojtek » 10 sty 2010 11:13

Zero stresu, tylko merytoryczna dyskusja :)
Już się nie mogę doczekać zamówienia, a potem to co najmniej trzy miesiące jeszcze :(

Misiaq
Nasz człowiek
Posty: 430
Rejestracja: 18 maja 2009 18:06
Czym jeżdzę: 1.6 noPB/XL
Lokalizacja: SO

Re: Pakiet stylizacyjny

Post autor: Misiaq » 10 sty 2010 11:56

wojtek pisze:Misiaq, Nie twierdze że wszystko co wkleiłem jest idealną odpowiedzią na twoje pytanie, prośbę. Generalnie na podstawie tych zdjęć można sobie pewną opinie wyrobić o pewnych szczegółach.
Jak coś znajdę w temacie który cię interesuje to wkleję.
dziękuję za zainteresowanie, osobiście przekopałem 3/4 internetu i znalazłem może w sumie 3 zdjęcia odpowiadające konfiguracji dragon w wersji PL w pomarańczu.
wojtek pisze:Mówisz że nic nie pasuje począwszy od felg, ale tak właśnie wyglądają felgi w pakiecie Dragon. Jeśli chodzi o pozostałe elementy to się zgadzam, nie muszą być idealnym odwzorowaniem pakietu. Ale chyba do "czarnego linka" się doczepić nie możesz.
ale nie w PL, z tego co rozmawiałem z Panią w salonie, felgi w naszym Dragonie to nic innego jak zwykłe 18 cali pomalowane na biało lub czarno. Niestety te "kwiatki" typowo dragonowe nie są w pakiecie dostępne, możesz dokupić jako opcję z katalogu wyp. dodatkowego chyba, choć nie jestem pewny. Jestem natomiast pewny, że dragonowe felgi nie występują w naszym pakiecie dragon.

Osobiście, kupując samochód chciałbym widzieć go w 100% konfiguracji odpowiadającej rzeczywistości przed zakupem, bo nawet taka pierdoła jak jakaś chromowana klamka czy lusterko może popsuć ogólny widok całego auta
wojtek pisze:Co do niebieskiego to wkleiłem ze względu na białe felgi, tyle w tym temacie.
ale zdaje się opisałeś auto jako takie z białymi felgami, ok spoko luz.
wojtek pisze:Za trzy miesiące mam nadzieje będę mógł ci udostępnić pełna sesje zdjęciową : XL + Dragon + automat + diesel (czarny + nie wiem jakie wnętrze ale prawdopodobnie czarno-czerwone)
Ja odbieram auto gdzieś kiedyś w marcu, bez pakietu, bo to co widziałem w necie nie przekonało mnie w kwestii konfiguracji koloru i pakietu niestety, poza tym przeważyły względu praktyczne też, czyli ewentualne obdarcie felgi pakietowej będzie znacznie trudniejsze do zatuszowania, to samo z ewentualnym obdarcie błyszczących listew. A szkoda, bo byłem napalony na pakiet.
Obrazek

Awatar użytkownika
wojtek
Nowy....
Posty: 14
Rejestracja: 06 sty 2010 09:40
Czym jeżdzę: Ford Focus Ghia 1.6
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pakiet stylizacyjny

Post autor: wojtek » 10 sty 2010 12:48

Kurcze widzę że co Salon to inna opinia lub wiedza sprzedawcy.
W Warszawie w Carserwis sprzedawca zapewniał mnie że felgi z pakietu Dragon to "motylki".
A dodatkowo wisiał na ścianie wielki obraz KIA w pakiecie Dragon i palcem pokazałem na felgi i się spytałem czy to takie, powiedział TAK. Ponadto dzwoniłem kilkanaście dni temu do działu sprzedaży KIA Motors na całą Polsce i również otrzymałem potwierdzenie że felgi pakietu Dragon to te motylkowe. Sam już nie wiem co ma o tym myśleć. Albo mają burdel albo są kiepsko przeszkoleni.

Rzeczywiście jak się spojrzy na katalog dodatków to są i felgi typu burner i czarne. W poniedziałek postaram się to ostatecznie zweryfikować.

Dodatkowo mogę powiedzieć że nie którzy sprzedawcy po prostu się nie orientują w dodatkach i pakiecie Dragon bo jest dostępny od niedawna. W salonie w Góraszce więcej widziałem o dodatkach, katalogach itd. niż sprzedawca.

ODPOWIEDZ