W ostatnim Automaniak-u-no obrazają nas...

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix, rob68

Misiaq
Nasz człowiek
Posty: 430
Rejestracja: 18 maja 2009 18:06
Czym jeżdzę: 1.6 noPB/XL
Lokalizacja: SO

Re: W ostatnim Automaniak-u-no obrazają nas...

Post autor: Misiaq » 27 gru 2009 10:44

Wszyscy tutaj gotują się i naśmiewają z Prokopa przez to, że nie wiedział co to kalamitka, ok. Ale mnie osobiście śmieszy to, żeście się dali zrobić jak małe dzieci z przedszkola. Wystarczyło, że ktoś wrzucił Wam (Nam) kamyczek do ogródka i o mały włos doprowadzilibyście do linczu :zlosnik4:

Wesoło, moim zdaniem porównanie było kiepskie, siedziałem zarówno w Kii i w Toyce, 100 razy lepiej siedzi mi się w Kii, 100 lepiej podoba mi się Kia, 100 razy więcej miejsca jest w kabinie Kii, 100 razy lepszy zakres regulacji ma fotel kierowcy Kii, ale Toyka ma obiektywnie dwie zalety, regulowaną tylną kanapę i większy bagażnik. Moim zdaniem te auta są zaadresowane do dwóch różnych grup kupców. Tyle.
Obrazek

Awatar użytkownika
LordMorte
Uzależniony
Posty: 151
Rejestracja: 23 cze 2009 20:59
Gadu-Gadu: 1326895
Czym jeżdzę: 1.6 DOHC CVVT XL
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: W ostatnim Automaniak-u-no obrazają nas...

Post autor: LordMorte » 04 sty 2010 12:33

Mnie rowniez troszeczke zdenerwowala ta pseudorecenzja. Juz pomine fakt, ze cholernie irytuje mnie osoba Pana jaroslawa maznasa, ktory stara sie wprowadzic ciezki klimat Top Gear, doprawiajac to totalnie asmiesznymi zartami i bardzo srednia wiedza z dziedziny motoryzacji. Wkurzylo mnie, ze caly obraz soula pokazali poprzez prezentacja wersji XL, ktora jest troche specyficzna - 18 calowe szerokie felgi i "mniejszy" o 100 litrow bagaznik. O ile dobrze pamietam stwierdzil, ze duszyczka ma bagaznik 230 litrow przy czym totalnie "zapomnial" o fakcie, ze wersja XL ma 100 litrowy schowek, a nizsze wersje schowka nie maja, dzieki czemu pojemnosc to 330 litrow. Pojechal tez po jakosci jazdy Soulem zapominajac znow o fakcie, ze na 18tkach z taka szerokoscia i profilem ciezko sie jezdzi.

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: W ostatnim Automaniak-u-no obrazają nas...

Post autor: soul » 04 sty 2010 13:08

Nie rozumiem też tego zachwytu VW Golf-em.
Co odcinek to Prokop się zachwyca. Pseudo reklama jakaś czy co?

Awatar użytkownika
airmaks
Bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 28 kwie 2009 22:29
Gadu-Gadu: 8817496
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT, XL BLACK SOUL
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Re: W ostatnim Automaniak-u-no obrazają nas...

Post autor: airmaks » 05 sty 2010 00:16

Chyba faktyczna pseudoreklama. Brak im obiektywizmu. No cóż, poczekajmy aż Robert Janowski zacznie testować auta to przynajmniej będzie śpiewajaco, bo gościu z "Mam talent" talent chyba tylko tam widział, a innym też sie udzieliło. I wcale nie chodzi o Soula, bzdur i wpadek bylo tam wiele i chyba tylko Adaś Kornacki ratuje honor "TVN TURBO", a do Clarksona, Hamonda i Maya z "TOP GEAR" trochę daleko tym Panom. Epigoni jacyś....

kukuku2
Uzależniony
Posty: 256
Rejestracja: 28 mar 2009 16:36
Czym jeżdzę: Kia Soul L 1,6 CVVT Tytan Silver
Lokalizacja: Będzin

Re: W ostatnim Automaniak-u-no obrazają nas...

Post autor: kukuku2 » 05 sty 2010 08:48

Dla poprawy humoru proponuję Motor 52-53/2009, porównanie Kia-Skoda i wygrała Kia 3-1 :foch: :bigok: :galy:
Kia Soul L 1,6 CVVT Tytan Silver

ODPOWIEDZ