W ostatnim Automaniak-u-no obrazają nas...

Dyskusja na tematy gdzie indziej niepasujące.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix, rob68

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

W ostatnim Automaniak-u-no obrazają nas...

Post autor: soul » 21 gru 2009 10:24

Bardzo mnie zdrażniło stwierdzenie Prokop-a ,że Soul to auto dla "tipsiary"
Generalnie ci panowie nie grzeszą profesjonalizmem i nie zawsze są przygotowani wypowiadając się o aucie które prezentują.
Komu Soul spala średnio 9-10 litrów / 100 km ?
Kto ma diesla 115KM?

Telewizja kłamie. :czujnik:

Awatar użytkownika
TomekN
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 11 sie 2009 22:33
Czym jeżdzę: Soul L CRDi VGT Moonlight Blue
Lokalizacja: Okolice Torunia

Re: W ostatnim Automaniak-u-no obrazają nas...

Post autor: TomekN » 21 gru 2009 12:02

SOUL => Faktycznie trochę przegięli bambus :) ale ani Prokop czy Kornacki czy ktokolwiek z TVN dla mnie osobiście ni jest jakimś ewenementem czy tez autorytetem w dziedzinie motoryzacji ( ogóle I do not care ^^).

Swoja droga mnie osobiście pozytywnie zaskoczyła recenzja Soul'a na www.topgear.com w wersji angielskiej. Przy ich dość surowym standardzie oceniania Soul uzyskał 13/20 punktów.

Ale nie mniej mało mnie to interesuje ponieważ duszyczki IMVHO są da best i basta :P.

uuuuplask
Nasz człowiek
Posty: 624
Rejestracja: 10 cze 2009 11:10
Czym jeżdzę: CVVT L Vanilla Shake

Re: W ostatnim Automaniak-u-no obrazają nas...

Post autor: uuuuplask » 21 gru 2009 13:51

Tak lepiej niech każdy z nas kupi zmulonego VW Polo i wygląda jak emeryt. Jak widać automaniak to jeden z ostatnich bastionów pro niemieckiej motoryzacji...

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: W ostatnim Automaniak-u-no obrazają nas...

Post autor: Kwarcu » 21 gru 2009 16:07

Ogólnie moim zdaniem Prokop, to osoba, która chce się wybić w swoim fachu i chce zabłysnąć w TV. Próbuje udawać kolejnego Wojewódzkiego, czy też Majewskiego... Wiedza na temat motoryzacji u niego - marna... O poziomie żartów nie wspominam :zlosnik4: Też oglądałem tego Automaniaka wczoraj i powiem, że z tymi 9 litrami benzyny w mieście na 100 km to przegięcie :baba: Maksymalnie bierze 8 litrów po mieście, teraz pewnie trochę wzrośnie spalanie, bo warunki pogodowe cięższe, ale mimo wszystko bez przesady. Twierdzenie, że jest to auto dla wolnej pani z szarym życiem, któremu miałaby nadać barw po wejściu do Soul`a, a mimo wszystko rezultat będzie marny - według mnie żenada. Nie potrafią chyba odczytać kto jest potencjalnym nabywcą Soul`a albo nie potrafią sobie uświadomić, że ten samochód się udał i na siłe wciskają ludziom na antenie, że to kiepskie auto i ma dużo wad.

Moim zdaniem Soul - :winner:

Awatar użytkownika
TomekN
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 11 sie 2009 22:33
Czym jeżdzę: Soul L CRDi VGT Moonlight Blue
Lokalizacja: Okolice Torunia

Re: W ostatnim Automaniak-u-no obrazają nas...

Post autor: TomekN » 21 gru 2009 17:19

Mnie szczerze żenuje źródło wiedzy Prokopa na temat upodobań "tipsiar" ^^. Sam nie milem przyjemności obejrzeć ww odcinka ale ciekawi mnie co ci rzeczeni "eksperci" wykombinowali.

Awatar użytkownika
soul
Moderator
Posty: 1878
Rejestracja: 19 mar 2009 23:21
Czym jeżdzę: w212
Lokalizacja: INTERNET

Re: W ostatnim Automaniak-u-no obrazają nas...

Post autor: soul » 21 gru 2009 18:07

To było porównanie z Toyotą urban cruiser o 15 000 droższą i mniejsza niż Soul.

Awatar użytkownika
miazg
Moderator
Posty: 458
Rejestracja: 08 kwie 2009 15:59
Gadu-Gadu: 433431
Czym jeżdzę: Biała 1.6CRDi L
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W ostatnim Automaniak-u-no obrazają nas...

Post autor: miazg » 21 gru 2009 18:09

Co sie tak obruszacie? Nie kazdemu musi sie Soul podobac :) O klasycznym Citroenie 2CV w "Zakupie kontrolowanym" powiedzieli, ze ma silnik, ktory "pozwala sprawnie wyprzedzac pieszych spacerujacych po chodniku"; a w australijskim "Top Gear" zjechali Soula od gory do dolu (zreszta - jako ciekawostka: na tamten rynek najtansza wersja ma z tylu bebny :) )
Obrazek

Awatar użytkownika
TomekN
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 11 sie 2009 22:33
Czym jeżdzę: Soul L CRDi VGT Moonlight Blue
Lokalizacja: Okolice Torunia

Re: W ostatnim Automaniak-u-no obrazają nas...

Post autor: TomekN » 21 gru 2009 18:46

miazg => Każdemu musi "bez apelacyjne do samego końca" xD. Ja się tym jakoś szczególnie ale przejmuje ale trochę budzi niepokój że TVN turbo Automaniak podaje dziwne dane np. dotyczące spalania.

Tutaj mi zaimponował ww Top Gear UK ( link z recenzja Soula http://www.topgear.com/uk/kia/soul (english only) ) który moim zdaniem podszedł bardziej profesjonalnie a przede wszystkim fair testu produktu.

Awatar użytkownika
scorpi71
FORUMOWY ADAM SŁODOWY
Posty: 52
Rejestracja: 03 maja 2009 21:21
Czym jeżdzę: CVVT TOMATO RED "L"
Lokalizacja: katowice

Re: W ostatnim Automaniak-u-no obrazają nas...

Post autor: scorpi71 » 26 gru 2009 19:20

widzieliście dzisiejsze tj.26.12 wydanie Milionerów?
Warto było,otóż znawca motoryzacji,krytyk Soula "szanowny" pan Prokop,nie wiedział co to kalamitka.Nie mam tvn turbo i nie wiem jakie jeszcze bzdury opowiada ów pan,ale po takiej wpadce powinien się podać do dymisji.Wystarczy palnąć jakąś bzdurę w telewizji i już się jest gwiazdą,której trzeba dużo płacić,najlepiej z cudzych pieniędzy.A jak się dużo płaci,to też trzeba kupować drogie samochody,żeby się pokazać.Trochę za wysoko nos się nosi :foch: .Gdyby koreańczycy robili Porsche lub ferrari,to też wg pana Prokopa i jemu podobnym,te samochody były by bee,i na odwrót,gdyby Soula robili niemcy (najlepiej VW) to byłyby te auta gut,ja gut,alles gut.

Awatar użytkownika
rob68
Moderator
Posty: 172
Rejestracja: 27 mar 2009 21:38
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: W ostatnim Automaniak-u-no obrazają nas...

Post autor: rob68 » 26 gru 2009 19:55

He,he oglądałem właśnie Milionerów i też uśmiałem się do łez. Zwłaszcza po tym , jak przeczytałem jakim to znawcą motoryzacji jest Prokop. :rotfl:
Obrazek RED DEVIL XL CRDi

ODPOWIEDZ