Wita się Vanilka z Nadarzyna :)

Tutaj się witamy. Zanim napiszesz pierwszego posta koniecznie przywitaj się z Forumowiczami. Napisz krótko coś o sobie, daj się poznać. Na tematy niezwiązane z powitaniami dyskutujemy w pozostałych wątkach.

Moderatorzy: Kwarcu, matrix

Awatar użytkownika
Kwarcu
EMERYTOWANY SZEF SZEFÓW
Posty: 2193
Rejestracja: 03 maja 2009 13:15
Czym jeżdzę: 1.6 CVVT
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Wita się Vanilka z Nadarzyna :)

Post autor: Kwarcu » 04 kwie 2011 14:46

Witam na forum. ;)
Jarku - złudne nadzieje z tą pewnością, którą Ci daje 7 lat gwarancji. To chwyt reklamowy, po odbiorze poczytaj sobie w książce serwisowej co i na ile obejmuje gwarancja. ;) Kiedyś na starej stonie KMP było to rozpisane, czy na tej nowej jest to nie wiem, ale możesz poszukać. Jedno jest pewne - benzyniak nie będzie sprawiał Ci żadnych problemów, przynajmniej nie powinien. :D

Awatar użytkownika
West
Uzależniony
Posty: 275
Rejestracja: 21 wrz 2009 20:50
Czym jeżdzę: Java Brown CRDi XL
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wita się Vanilka z Nadarzyna :)

Post autor: West » 04 kwie 2011 19:12

Wawa wita :smirk:

Awatar użytkownika
IzaM
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 25 mar 2011 11:07
Czym jeżdzę: Soul 1,6 CVVT L Vanilla Shake
Lokalizacja: Nadarzyn
Kontakt:

Re: Wita się Vanilka z Nadarzyna :)

Post autor: IzaM » 07 kwie 2011 18:24

Miło mi Was wszystkich tu spotkać - mam nadzieję, że zobaczymy się kiedyś 'na trasie' ;)

A my odbieramy naszą Duszę już jutro!! Nie mogę się doczekać, dziś znów oglądaliśmy ją na parkingu u dealera i szeptaliśmy do lusterka, że już niedługo będzie w domu ;) zawieźliśmy też podłokietnik do zamontowania.

Pozdrowienia,
Iza

Awatar użytkownika
janusz14
Nasz człowiek
Posty: 610
Rejestracja: 13 kwie 2010 09:47
Czym jeżdzę: CRDi XL, Grand Vitara, Smart
Lokalizacja: 05-805 Otrębusy

Re: Wita się Vanilka z Nadarzyna :)

Post autor: janusz14 » 07 kwie 2011 20:06

Jak już będzie w domu to wrzuć zdjęcia, sąsiadko z Nadarzyna.

Hary66
Nasz człowiek
Posty: 590
Rejestracja: 13 wrz 2010 11:17
Czym jeżdzę: SOUL 1,6 CRDi XL Play
Lokalizacja: Lublin

Re: Wita się Vanilka z Nadarzyna :)

Post autor: Hary66 » 07 kwie 2011 21:59

Oczywiście jak już samochód zostanie godnie przywitany, no i trzeba coś zrobić żeby się nie rozsechł i nie skrzypiał ...
Pozdrawiam, Hary.

Awatar użytkownika
IzaM
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 25 mar 2011 11:07
Czym jeżdzę: Soul 1,6 CVVT L Vanilla Shake
Lokalizacja: Nadarzyn
Kontakt:

Re: Wita się Vanilka z Nadarzyna :)

Post autor: IzaM » 08 kwie 2011 13:16

janusz14 - nasz najbliższy sąsiedzie :) dziś pewnie nie dam rady zrobić zdjęć, bo wrócimy późno do domu, ale jutro się postaram :) Chyba, że kac nie pozwoli ;)

Hary66 - Dusza bedzie porządnie opita - nie ma innej możliwości ;) Zaczynamy dziś, ze znajomymi, a potem reszta weekendu to świętowanie z rodziną ;) Jak dobrze pójdzie to nasz soul nie będzie się psuł do końca świata :D

Awatar użytkownika
janusz14
Nasz człowiek
Posty: 610
Rejestracja: 13 kwie 2010 09:47
Czym jeżdzę: CRDi XL, Grand Vitara, Smart
Lokalizacja: 05-805 Otrębusy

Re: Wita się Vanilka z Nadarzyna :)

Post autor: janusz14 » 08 kwie 2011 15:09

No to czekam niecierpliwie na zdjęcia. Jakie pierwsze wrażenia z jazdy i jaka ocena salonu w Nadarzynie?

Awatar użytkownika
IzaM
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 25 mar 2011 11:07
Czym jeżdzę: Soul 1,6 CVVT L Vanilla Shake
Lokalizacja: Nadarzyn
Kontakt:

Re: Wita się Vanilka z Nadarzyna :)

Post autor: IzaM » 09 kwie 2011 10:43

I już jest w domku :D

Obrazek

Przejechałam nią wczoraj całe 5km. Mam nadzieję, że dziś wybierzemy się na rodzinny spacer na stację benzynową żeby "napoić dzidzię" (zapożyczone od mojego męża) :D

Odbiór szybki, bo padało. Panowie w AS Motors w Nadarzynie bardzo mili, kompetentni, widać, że zależy im na satysfakcji Klienta. Podłokietnik jak również osłona silnika zostały zamontowane na koszt dealera. Dostaliśmy też upust na alarm i zniżkę "z okazji" braku pokrywy części bagażowej. Leasing i odbiór samochodu od A do Z udało się załatwić w ciągu 5 dni :)

Pierwsze wrażenia moich rodziców:
Mama: rany, jaka ona śmieszna! Mogłabym jeździć taką na emeryturze...
Tata (który bardzo sceptycznie podszedł na początku do naszego zakupu): fajnie wysoko się siedzi, i dach ma fajny...

Nasz syn, biegł w podskokach z przedszkola na parking kiedy dowiedział się, że przyjechałam po niego soulem. Wsiadł do duszy i przytulił się do siedzenia mówiąc "nasz kochany soul" ;)

Opijanie też się udało aż za bardzo - głowa mi trochę pęka ;)

Do zobaczenia na szlaku!
Iza

Awatar użytkownika
janusz14
Nasz człowiek
Posty: 610
Rejestracja: 13 kwie 2010 09:47
Czym jeżdzę: CRDi XL, Grand Vitara, Smart
Lokalizacja: 05-805 Otrębusy

Re: Wita się Vanilka z Nadarzyna :)

Post autor: janusz14 » 09 kwie 2011 12:37

Piękna jest! Zaczyna żałować, że nie kupiłem wanillki.
Potwierdza się moja opinia o salonie w Nadarzynie. Podobnie jest z serwisem: sprawnie, uprzejmie, dokładnie i stosunkowo niedrogo.
Mo kolega był dzisiaj w serwisie forda w Warszawie. Za wymianę żarówki kierunkowskazu w lusterku chcieli go skasować na 121 zł :w łeb:
Ile was skasowali za za osłonę silnika i podłokietnik?
Spełniają się moje niepokoje o tłuczeń. Koła już są białe ale mam nadzieję, że deszcz go wypłucze bo prezentuje się bardzo ładnie.

ps
Zakochacie się w kijance.

Awatar użytkownika
IzaM
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 25 mar 2011 11:07
Czym jeżdzę: Soul 1,6 CVVT L Vanilla Shake
Lokalizacja: Nadarzyn
Kontakt:

Re: Wita się Vanilka z Nadarzyna :)

Post autor: IzaM » 09 kwie 2011 12:56

Januszu, z tą wymianą żarówek w nowych samochodach już ma być łatwiej - z tego co wiem UE wprowadziła jakąś dyrektywę, że dostęp do żarówek ma być na tyle bezproblemowy, żeby wymienić je mógł kierowca. W naszej megane też były tym koszmarne problemy, ale w soul'u wygląda to już bardziej przystępnie.

Jeśli chodzi o podłokietnik to kupiliśmy go sami na ebay, panowie z AS Motors jeszcze chyba takiego nie montowali. To oryginalny podłokietnik KIA montowany w konsoli środkowej (mogę przesłać Ci namiary na priv, bo nie chcę robić tu reklamy temu sprzedawcy). Za montaż nie płaciliśmy. Za osłonę silnika zapłaciliśmy około 700zł.

Trochę przeraziły nas dziś ślady kocich łap na silniku... Osłona nie oddziela przedziału silnika na tyle szczelnie żeby nie mogły na niego wchodzić zwierzęta. Boimy się trochę, że coś nam może przegryźć kabelki albo przewody :/ Zastanawiamy się co z tym zrobić...

Tłuczeń już mocno się wypłukał - na początku było bardzo dużo pyłu, ale z każdym deszczem jest coraz lepiej ;) Mam nadzieję, że nie będzie z tym problemu bo nie bardzo mamy teraz czas/siłę/fundusze na reorganizacje podjazdu... No i nam też się podoba :)

Pozdrowienia,
Iza

ODPOWIEDZ